Zlaté Moravce – Clinceni 4:0 (kon.) | Karviná – Wisla Krakov 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Poprad 0:0 (zruš.)
Orenburg – Žilina 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Podbrezová 2:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:0 (1:0)
FK Železiarne Podbrezová
Úterý 05.07.2016, 17:30 • Prachovice • Přípravný zápas

Ode mne je to dnes vše, děkuji za pozornost a někdy na počtenou! (19:48:09)

Dnešní utkání sledovalo 350 diváků.

Je konec. Hosté v posledních dvou zápasech nevystřelili na branku a tak se nemůžou divit, že padli dvakrát 0:2.

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:1.

90

88
    Mladoboleslavští si jdou za výhrou, nyní zahrávají přímý kop. Do konce zápasu přitom zbývá málo času na dva góly.

87
    Rohový kop pro domácí.

84
    Hostům se čas na vyrovnání krátí, navíc nemají nyní balón ve svém držení.

81
    Přímý kop domácího celku ohrozil branku Kuciaka! Ten je však pozorný a míč chytá.

78
    Mladá Boleslav se připisuje další střelu mimo branku...

76
    Podbrezová srovnává mírně procentuální držení míče, gólu se však stále nedočkala.

73
    Další akce domácích skončila sice střelou, ale nepřesnou.

71
    Ale nestalo se tak, na míči jsou zase hosté a snaží se snížit.

70
    Přímý kop domácího celku ze střední vzdálenosti může změnit stav zápasu.

67
    V pořadí dnes čtvrtou střelu na branku vyslali hráči Mladé Boleslavi! Po druhé ale Kuciak zasahuje.

65
    Na trávníku se toho moc neděje, aktuálně se drží u branky soupeře Podbrezová.

62
    Domácí mají nadále navrch a kontrolují si dvougólové vedení.

59
    Mladoboleslavští na útočné polovině uvedou míč pomocí autu zpět do hry.

57
    Po tom však domácí nedokázali ohrozit branku Kuciaka...

56
    Další možnost navýšit vedení budou mít domácí z rohového kopu.

53
    Tým ŽP Šport Podbrezová se snaží nějak zareagovat, ovšem akce tohoto slovenského celku neznamenají moc velké nebezpečí.

51
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí jdou z kraje druhého poločasu do dvoubrankového vedení! Autorem branky je JAN CHRAMOSTA.

49
    Slovenský tým se dostal do rychlého protiútoku, který zakončil střelou. Domácí brankář ale zasahovat nemusel.

47
    I druhý poločas začínají lépe domácí fotbalisté, kteří soupeři ještě míč nepůjčili.

43
    V závěru první půle se musejí ještě domácí bránit náporu slovenského celku.

41
    Z něhož nakonec nic podstatného není. V akci zase Podbrezová.

40
    Rohový kop pro celek ze severu Čech.

38
    Mladoboleslavští vzali kulatý nesmysl na výlet! Domácí se dostali až do vápna, odkud ale stříleli mimo zařízení.

36
    Teď se nám balón snad zasekl ve středu hřiště. Právě zde se odehrávají všechny akce, a zde i končí.

33
    Nepovedlo se, na místo toho šli do rychlého protiútoku hosté, kteří se však dostali do ofsajdu.

32
    A další úspěch mohou hráči Boleslavi přidat z přímáku.

30
    Půlhodina hry je za námi a domácí jdou zaslouženě do vedení! Prosadil se LUKÁŠ MAGERA.

27
    Nápor domácích opět nabírá na síle, zatím však Podbrezová drží nerozhodný stav. A to i proto, že Mladoboleslavští pálí nepřesně.

25
    Praporek pomezního na znamení ofsajdu pozastavil akci Mladé Boleslavi!

23
    Po něm k ohrožení Kuciakovy svatyně nedošlo, ale domácí zůstávají u míče.

22

21
    Naopak Mladoboleslavští zakončili svůj rychlý výpad střelou, ale nepřesnou.

19
    Hostující celek je i nadále aktivní, propracoval se do další šance, ze které ale nakonec nic nebezpečného nevzniklo.

17
    Z něj se podařilo slovenským fotbalistům zahrozit, ovšem střelecký pokus šel vedle branky.

16
    Pokus slovenského hráče byl někým z domácích odklizen na roh.

15
    Větší šance pro hosty, ti budou zahrávat přímý kop ze střední vzdálenosti.

13
    Jenomže gólové možnosti si tvoří domácí! Relativně z ničeho se dostali do střelecké pozice, kdy však pozorný Kuciak míč chytá.

12
    Nyní se hra přelévá ze strany na stranu bez větší akce, snad se dá i říci, že poslední minuty má mírně navrch Podbrezová.

10
    Volný kop zahrají hosté z půle hřiště.

9
    A Severočeši z něj nakonec zahrozili! Střelecký pokus však mířil mimo branku, Kuciak bude odkopávat.

8
    Je zde první rohový kop utkání, a to pro Mladou Boleslav.

6
    Hosté chvíli byli na útočné polovině díky autovému vhazování, hra se ale rychle otáčí v neprospěch slovenského celku.

4
    V úvodu utkání je zatím aktivnější domácí celek, jenž ještě nepustil soupeře ke své brance. Naopak Kuciak musí být v pozoru neustále.

2
    Máme za sebou dvě úvodní minuty střetnutí, ve kterých se nic podstatného nestalo.

1

FK Mladá Boleslav: Sestava FK Mladá Boleslav v I. poločase: Šeda – Kysela, Kúdela, Čmovš, Fleišman – Jánoš, Rada – Vukadinovič, Magera, Kalabiška – Klobása

ŽP Šport Podbrezová: Kuciak – Magda, Krivák, Kupčík, Turňa – Vajda, Peševski – Vázanka, Podio, Šafránko – Rendla
    Náhradníci: Lukáč, Lipčák, Migaľa, Pančík, Duda, Szczepaniak, Bernadina

Rozhodčí: Nenadál – Nádvorník, Vodrážka.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Jakub Kudláč

Branky: 30. Magera, 51. Chramosta

Sestava FK Mladá Boleslav v II. poločase: Diviš – Pauschek, Hůlka, Vraštil, Keresteš – Valenta, Takács – Přikryl, Baroš, Fabián – Chramosta

FK Železiarne Podbrezová: Kuciak – Magda, Krivák, Kupčík, Turňa – Vajda, Peševski – Vázanko (76. Migaľa), Podio, Šafránko (68. Szczepaniak) – Rendla (61. Bernardina)

Rozhodčí: Nenadál – Nádvorník, Vodrážka