Německo – Itálie 0:1 (kon.) | Portugalsko – Rakousko 1:1 (kon.)
Portugalsko
1:1 (0:1)
Rakousko
Pondělí 11.07.2016, 19:00 • Arena Grossaspach, Grossaspach, Německo • Mistrovství Evropy U19 • Skupina A

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:54:13)

Dnešní druhé utkání ME hráčů do 19 let končí remízou, když po první půli vedoucí Rakušané ztratili své vedení v tom druhém, kdy vyrovnával Empis.

90+3

90+1
    Sudí nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací body, Hasenhüttl fauluje Rodriguese, míč mají Portugalci.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, utkání spěje k remízovému konci.

88
    Žlutou kartu dostává Ankrah (Portugalsko) za faul na Kaufmanna.

87
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Jakupovic, přichází Hasenhüttl.

87
    Odkop od branky Rakouska.

85
    Buta faulován Malicsekem, G. Rodrigues bude rozehrávat.

83
    Další útočná akce Portugalců končí neúspěšně, ztrátou míče, hraje soupeř.

82
    Gashi se dostává do zakončení, ale Pedro Silva chytá.

80
    Je před námi posledních deset minut, Rakušané jsou v posledních minutách aktivnější.

78
    Akci Rakušanů přerušil odpískaný ofsajd, v němž se ocitá Wöber.

77
    Philipp Maliscer rozehrál rohový kop z levé strany, ale obrana soupeře odvrací, přesto zůstávají Rakušané u míče.

76
    Střelu Jakupovice vyráží Pedro Silva na roh!

75
    Volný kop Rakušanů, po faulu bránícího Francisca Ferreiry.

74
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Lovric, přichází Gashi.

73
    Rozehrával Bruno Xadas, který zkoušel ohrozit Gartlera v brance soupeře, ale to by musel trefit branku.

72
    Portugalsko bude zahrávat volný kop na polovině soupeře.

71
    Žlutou kartu dostává Krainz (Rakousko) za faul na Butu.

71
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Diogo Gonçalves, přichází Ankrah.

70
    Volný kop Rakušanů rozehrál Schlager, zkusil to přímo na branku, ale tu netrefil.

69
    Rúben Dias fauluje a míč získává Rakousko.

68
    Míč zůstává na kopačkách mladých Portugalců.

66
    Pedro Rodrigues rozehrává z pravé strany, Rúben Dias se dostal k míči, ale branku netrefil.

65
    Portugalci vybojovali rohový kop.

64
    Volný kop Portugalců rozehrál Bruno Xadas, ale soupeř se ubránil.

63
    Po faulu Wöbera mají Portugalci zajímavou standardku, v blízkosti vápna soupeře.

62
    Jakupovic je velmi aktivní, nyní opět v zakončení, ale branku netrefuje.

60
    Rohový kop rozehraje Malicsek, míč směřuje do vápna, ale získává ho pouze soupeř.

59
    Rohový kop pro Rakousko.

58
    Portugalsko útočí, ale na polovině soupeře ztrácí míč.

56
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Pirkl, přichází Gmeiner.

56
    Střelu Goncala Rodriguese zneškodnil Gartler, který bude rozehrávat od své branky, to ale až po střídání.

55
    Portugalci se drží na útočné polovině, k dispozici mají autové vhazování.

53
    Portugalsko právě vstřelilo branku!
    Nedáš – dostaneš! Přesně to nyní platilo, Rakušané měli hned dvě šance, z toho jednu gólovou, ale neskórovali, místo toho přišel trest v podobě vyrovnávacího gólu PEDRA EMPISE.

51
    Lovric se znovu dostal do zakončení, to byla další nebezpečná branka před brankou Portugalska.

50
    Gólová šance Rakušanů, Wöber orazítkoval břevno branky Pedra Silvy!

49
    Jakupovic fauluje a útočná snaha Rakušanů končí.

48
    Je z toho alespoň roh, který rozehraje Malicsek.

48
    Lovric se dostal do zakončení, branku Portugalska ale netrefil.

46
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází João Carvalho, přichází Bruno Xadas.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:05.

První poločas skončil vítězstvím Rakouska, které nad výběrem Portugalska vedou díky gólu Jakupovice 1:0.

45+2

45+2
    Žlutou kartu dostává Schlager (Rakousko).

45+1
    Dvě minuty nastavil sudí Reinshreiber.

45
    Rakušané se ubránili, Gartler může vykopávat od branky.

45
    Je tu poslední minuta prvního poločasu, Rakušané se budou muset bránit volnému kopu, který soupeř rozehraje z levé strany, u pokutového území.

43
    Rakušané se ubránili a dostávají míč až na polovinu soupeře.

42
    Portugalci vybojovali rohový kop, který rozehraje Pedro Rodrigues.

41
    Žlutou kartu dostává João Carvalho (Portugalsko) za faul na Krainze.

39
    Portugalci se drží na útočné polovině.

38
    Autové vhazování Portugalska, z pravé strany.

37
    Další nedovolený zákrok Rakušanů, tentokrát se na své polovině provinil proti pravidlům Wöber.

35
    Útočné manévry rakouského výběru končí faulem Jakupovice.

34
    Malicsek rozehrál roh z levé strany, ale Portugalci se ubránili, nicméně pouze na chvíli, vzápětí bude Pirk rozehrávat další roh svého týmu.

33
    Míč byl ale tečován, to znamená roh pro Rakousko, z levé strany.

32
    Rakušané zůstávají u míče a Pirkl pálí na branku, ani on ji ale netrefuje.

32
    Malicsek se dostal do zakončení, ale branku P. Silvy minul.

31
    Diogo Concalves rozehrál volný kop, ale pozor, je tu rychlý brejk Rakušanů.

30
    Po faulu Perice mají Portugalci výhodu volného kopu.

29
    Další faul Rakušanů, tentokrát se provinil Wöber.

27
    Jakupovic si počíná v souboji s Franciscem Ferreirou v rozporu s pravidly.

25
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Ricardo Ribeiro, přichází Alexandre Silva.

24
    Další nedovolený zákrok jednoho z Rakušanů, provinil se tentokrát Kaufmann.

23
    Portugalsko se dostává na útočnou polovinu, po faulu Wöbara má volný kop.

21
    Pirkl faulován Pedro Empisem, míč získávají mladí Rakušané.

19
    Portugalsko bylo blízko gólu, z volného kopu posílá Diogo Concalves míč do vápna, kde zakončuje Francisco Ferreira, který ale branku těsně míjí.

18
    Žlutou kartu dostává Stefan Peric (Rakousko) za uvedený faul na Ricarda Ribeira..

17
    Peric fauluje Ricarda Ribeira, tvrdý faul.

15
    Míč získávají mladí Rakušané, kteří kombinují u půlící čáry.

14
    Autové vhazování Portugalska, a to z pravé strany, na polovině soupeře.

12
    Rakušané jsou při chuti, autové vhazování z pravé strany, na pravé straně.

10
    Rakousko právě vstřelilo branku!
    Portugalci rozehrávali rohový kop, ale neprosadili se, naopak, soupeř šel do protiútoku, který gólově zakončil ARNEL JAKUPOVIC.

9
    Rohový kop Portugalska rozehraje Pedro Rodrigues.

8
    První rohový kop v zápase rozehrají Portugalci.

6
    Portugalci získávají míč na své polovině.

4
    Portugalsko se nyní drží na útočné polovině.

2
    Malicsek fauluje, je pískán útočný faul na Yuri Ribeira.

1
    Nástup obou týmů na trávník

Portugalsko: P. Silva – Empis, R. Dias (C), F. Ferreira, Y. Ribeiro – D. Gonçalves, J. Carvalho, G. Rodrigues, Buta – R. Ribeiro
    Náhradníci: D. Costa – A. Silva, Pacheco, Delgado, Dalot, Xadas, Ankrah

Rakousko: Gartler – Kaufmann, Posch, Peric, Wöber – Krainz (C), Schlager – Malicsek, Lovric, Pirkl – Jakupovic
    Náhradníci: Schützenauer – Gashi, Maranda, Vorsager, Gmeiner, Hasenhüttl, Ingolitsch

Rozhodčí: Reinshreiber (ISR) – Cokaj (ALB), Sigurdarson (ISL).

Rakousko
    Rakušané zdaleka tak suverénní, jako Portugalci, v kvalifikačních bojích nebyli. V první fázi, nicméně již za jistého postupu do další fáze, remizovali na závěr s Gruzií 0:0, další dva zápasy vyhráli a skupinu právě před Gruzií vyhráli. Ve druhé fázi se mladí Rakušané museli popasovat s Českem, Slovenskem a Rumunskem a konfrontaci s bývalým východním blokem zvládli, bez ztráty bodu ovládli skupinu a postoupili na závěrečný turnaj.

Portugalsko
    Mladí Portugalci nemohli od reprezentačních mužských kolegů dostat lepší motivaci, než zisk titulu evropských šampionů na právě skončeném EURU! Portugalsko U19 v dvoufázové kvalifikaci na závěrečný turnaj ani jednou neprohrálo. V první fázi ovládlo skupinu bez ztráty bodu před Řeckem, Litvou a Moldavskem, ve druhé pak, jako jediní, obrali Portugalce o body mladí Rusové, kteří letos v březnu uhráli na hřišti soupeře remízu 1:1. Další dva zápasy ale Portugalci vyhráli a o jeden bod před druhým Slovinskem si zajistili postup na závěrečný turnaj.

Utkání se odehraje v německém Grossapachu, v místní Areně Grossapach a provede jím Roi Reinshreiber z Izraele, coby hlavní rozhodčí. Na čarách mu budou asistovat Ridiger Cokaj (ALB) a Birkir Sigurdarson (ISL). Čtvrtým rozhodčím je Alan Mario Sant (MLT).

Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání fotbalového ME hráčů do 19 let, v němž se PORTUGALSKO, v rámci základní skupiny A, utká s RAKOUSKEM.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.