Astana – Žalgiris Vilnius 2:1 (kon.) | Dudelange – Karabach 1:1 (kon.) | Norrköping – Rosenborg 3:2 (kon.)
Ferencváros – Partizani Tirana 1:1 (1:3 po pen.) | Trenčín – Olimpija Lublaň 2:3 (kon.) | Celtic – Lincoln 3:0 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Vardar 3:2 (kon.) | Hafnarfjördur – Dundalk 2:2 (kon.)
F91 Dudelange
1:1 (0:0)
FK Karabach
Středa 20.07.2016, 18:00 • Jos Nosbaum, Dudelange, Lucembursko • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Je konec! Soupeřem Viktorie Plzeň ve třetím předkole Ligy mistrů se stává FK Karabach, který dnes remízoval s Dudelange 1:1!

V prvním poločase měl navrch stejně jako v prvním utkání Karabach. První velkou šanci si hostující celek vytvořil ve 22. minutě, kdy předvedl krásnou individuální akci Dani Quintana, který nasadil jesličky jednomu z domácích hráčů a následnou střelou pořádně protáhl brankáře Jouberta. Dudelange však dostal v 37. minutě ideální možnost, jak se vrátit do zápasu. Turpel zahrával penaltu, avšak Sehić penaltu zneškodnil!

Karabach pokračoval ve druhém poločase v dobrém výkonu, avšak v 72. minutě se dostali do vedení domácí zásluhou Momara N´Diayeho! Dudelange v závěru riskovalo, což vedlo k častým protiútokům. Jeden takový v samotném závěru využil Reynaldo, který upravil skóre na konečných 1:1!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic. (19:57:21)

90+8

90+7
    V závěru se ještě dostal do zakončení hostující Almeida, avšak jeho střela nebyla přesná!

90+5
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Dani Quintana, přichází Ismajilov.
    90+4. REYNALDO - 1:1

90+4
    FK Karabach právě vstřelil branku!
    A o postupujícím je rozhodnuto! Karabach se dostal v nastaveném čase do protiútoku, který táhl středem hřiště Dikaba. Následně se dostal míč na levou stranu, kde operoval s míčem REYNALDO. Brazilský útočník si navedl míč do středu a poslal míč přesně k tyči!

90+3
    Hostující celek si zatím v nastaveném čase počíná velmi dobře a svého soupeře prakticky nepouští k míči.

90+2
    Karabach se dostal do zajímavého protiútoku, který táhl po levé straně Reynaldo. Brazilský útočník však situaci nevyřešil dobře, a tak je u míče domácí celek!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem šest minut!

90
    Hostující celek vybojoval rohový kop, kterého se zhostil Dani Quintana. Španělský záložník s rozehrávkou vůbec nespěchal a jeho následný centr navíc nebyl vůbec povedený.

89
    Následného rohového kopu se ujal Pokar, jehož centr však dokázala hostující obrana odvrátit!

88
    Exekuce zajímavé standardní situace se ujal Dikaba, jehož rána byla velmi povedená! Brankář Sehić však střelu viděl a dokázal míč vyrazit na rohový kop!

87
    Hlavní rozhodčí uděluje další žlutou kartu, tu dostává hostující Joshgun Dinijev, který na pravé straně nedovoleným způsobem zastavil pronikajícího Pokara. Dudelange tak má k dispozici zajímavou standardní situaci!

86
    Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Momar N´Diaye, přichází Ibrahimović.

84
    Karabach si v závěru dnešního utkání zatím počíná velmi zkušeně a svého soupeře, který by rád srovnal stav obou zápasu, prakticky k ničemu nepouští.

83
    Hlavní rozhodčí uděluje další žlutou kartu, kterou dostává střídající Pokar. Německý záložník zastavil ve středu hřiště Madatova, který směřoval do protiútoku!