Pardubice – Liberec jun. 1:2 (kon.) | Vlašim – Meteor 4:0 (kon.) | Benešov – Žižkov 1:5 (kon.)
FK Benešov
1:5 (1:2)
FK Viktoria Žižkov
Středa 27.07.2016, 18:00 • Městský stadion Benešov • Přípravný zápas

82
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Velká chyba Benešova. Jeden z hráčů ztratil na půli balón a vyslal tak Žižkov do úniku. O jeho zakončení se postaral MARTIN HURKA, když dokázal brankáře obhodit pěkným lobem.

56
    Další branka Viktorie. Dobrou přihrávku dostal BŘETISLAV TVRDÍK, který díky ní mohl jít do samostatného úniku a střelou mezi nohy dává čtvrtý gól Žižkova.

50
    Hosté dávají třetí branku. Zpoza vápna se pěkně k tyči trefil MARTIN HURKA.

20
    Tak 20 minut hry nám přinesl už tři branky. Tentokrát se raduje Žižkov, který jde do vedení 1:2. Po zmatcích v obraně domácích se totiž dokázal dobře zorientovat TOMÁŠ DOČEKAL a střelou k tyči dává branku.

14
    Benešov právě vstřelil branku!
    Tak to byla nádhera! DAVID SKOPEC si připravil balón a vystřelil ze zhruba 30 metrů parádní ránu, která skončila v bráně překvapeného Soukupa.

7
    Tak hosté střílí brzkou branku. Po hezkém centru si na balón naskočil ZDENĚK VOLEK a hlavou míč usměrnil do brány. Žižkov vede 0:1.