Real Madrid – PSG 1:3 (kon.) | Bayern – AC Milán 3:3 (3:5 po pen.) | Chelsea – Liverpool 1:0 (kon.)
Dortmund – Manchester City 1:1 (kon.)
po penal. (3:5)
Bayern Mnichov
3:3 (2:1)
AC Milán
Čtvrtek 28.07.2016, 03:35 • Soldier Field, Chicago, Illinois • International Champions Cup
    90. RIBERY - 3:3

90
    Bayern právě vstřelil branku!
    A máme opět srovnáno, tentokrát to bylo za pět minut dvanáct. K penaltě se postavil FRANCK RIBERY a svou penaltu poslal suverénně k pravé tyči.
    61. KUCKA - 2:3

61
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Tak tomu se říká obrat! Za 15 minut druhé půle se hostujímu celku podařilo obrátit vývoj utkání! JURAJ KUCKA napřáhl před vápnem, jeho střelu tečoval jeden z obránců Bayernu a míč se tak dostal za záda Ulreicha!
    49. BERTOLACCI - 2:2

49
    A máme vyrovnáno! Suso poslal míč do vápna, kde se o něj "popralo" několik fotbalistů. Absolutním vítězem toho souboje se stal ANDREA BERTOLACCI, který poslal míč za záda brankáře Ulreicha.
    38. ALABA - 2:1

38
    Z ničeho tu máme branku! DAVID ALABA nevěděl co s míčem, neměl komu přihrát, tak se otočil směr branka, vypálil a mohl se začít radovat. Jeho střela zaplula přesně k tyči Donnarummovi branky! Sedm minut před koncem poločasu vede Bayern 2:1!
    29. RIBERY - 1:1

29
    Alaba našel z levé strany nádherným pasem FRANCKA RIBERYHO na středu hřiště a jeho střela zaplula přesně k tyči Donnarummovi branky. Brankář hostí byl bez šance.
    23. NIANG - 0:1

23
    Obrovská hrubka obranné dvojice Badstuber – Martinez! Prvně jmenovaný nedokázal zpracovat míč a ten mu vypíchl hostující NIANG, namířil si to přímo na Ulreicha a obstřelil jej po jeho levé ruce!

Kryštof Severa

Branky: 29. Ribery (Alaba), 38. Alaba, 90. Ribery (pen.) – 23. Niang, 49. Bertolacci, 61. Kucka

Karty:   11. Alonso (BAY), 32. Feldhahn (BAY), 67. Rafinha (BAY)