Real Madrid – PSG 1:3 (kon.) | Bayern – AC Milán 3:3 (3:5 po pen.) | Chelsea – Liverpool 1:0 (kon.)
Dortmund – Manchester City 1:1 (kon.)
po penal. (3:5)
Bayern Mnichov
3:3 (2:1)
AC Milán
Čtvrtek 28.07.2016, 03:35 • Soldier Field, Chicago, Illinois • International Champions Cup

90+2
    Bernat fauloval a je z toho volný kop ze zajímavé pozice!
    90. RIBERY - 3:3

90
    Bayern právě vstřelil branku!
    A máme opět srovnáno, tentokrát to bylo za pět minut dvanáct. K penaltě se postavil FRANCK RIBERY a svou penaltu poslal suverénně k pravé tyči.

80
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Montolivo, přichází El Hilali.
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Poli, přichází Vergara.

79
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Martinez, přichází Pantovic.
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Green, přichází Lappe.

74
    Montolivo dostal míč ze strany na malé vápno, ale v těžké situaci poslal míč jen vedle!
    73.

73
    Bernat s dostal do veliké šance, ale v té poslal míč totálně mimo tři tyče.
    71.

71
    Feldhanh se dostal k hlavičce, ale bohužel pro Bayern, jeho hlavička postrádala přesnost!
    67. Žlutá karta

67
    Za stažení protihráče k zemi je potrestán Rafinha žlutou kartou.

62
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Antonelli, přichází Zanellato.
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Honda.
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Niang, přichází Matri.
    61. KUCKA - 2:3

61
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Tak tomu se říká obrat! Za 15 minut druhé půle se hostujímu celku podařilo obrátit vývoj utkání! JURAJ KUCKA napřáhl před vápnem, jeho střelu tečoval jeden z obránců Bayernu a míč se tak dostal za záda Ulreicha!

61
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Alcantara, přichází Benko.
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Alonso, přichází Öztürk.

60
    Alonso našel Bernata nádherným pasem, bohužel pro domácí celek Bernat nezachoval chladnou hlavu a jeho centr postrádal přesnost!
    57.

57
    Lahm našel Alonsa jehož střela vystrašila Donnarummu! Naštěstí pro hosty ale minula branku. Následuje odkop od branky.
    51.

51
    Suso se dostal do velké šance, ale před Ulreichem si nepočínal zrovna nejlépe a z vyložené šance minul branku!
    49. BERTOLACCI - 2:2

49
    A máme vyrovnáno! Suso poslal míč do vápna, kde se o něj "popralo" několik fotbalistů. Absolutním vítězem toho souboje se stal ANDREA BERTOLACCI, který poslal míč za záda brankáře Ulreicha.

46
    Do druhé půle již nenastoupí Abate, jehož nahradí Juraj Kucka.
    38. ALABA - 2:1

38
    Z ničeho tu máme branku! DAVID ALABA nevěděl co s míčem, neměl komu přihrát, tak se otočil směr branka, vypálil a mohl se začít radovat. Jeho střela zaplula přesně k tyči Donnarummovi branky! Sedm minut před koncem poločasu vede Bayern 2:1!

32
    Feldhahn si po minutě na hřišti připisuje žlutou kartu za zastavení Nianga.

31
    A máme tu první střídání, dolů ze hřiště jde Badstuber, na plac se podívá Feldhahn.
    29. RIBERY - 1:1

29
    Alaba našel z levé strany nádherným pasem FRANCKA RIBERYHO na středu hřiště a jeho střela zaplula přesně k tyči Donnarummovi branky. Brankář hostí byl bez šance.
    23. NIANG - 0:1

23
    Obrovská hrubka obranné dvojice Badstuber – Martinez! Prvně jmenovaný nedokázal zpracovat míč a ten mu vypíchl hostující NIANG, namířil si to přímo na Ulreicha a obstřelil jej po jeho levé ruce!
    19.

19
    Výborný Donnarumma vytáhl perfektní zákrok když tygřím skokem vyrazil nebezpečnou hlavičku!

11
    Alonso nevybíravě sestřelil soupeře na útočné polovině a dostává zaslouženě žlutou kartu.

7
    Míč se po teči dostal k Susovi, ale ten za pomoci teče obránce nedokázal trefit branku! Roh pro AC.

Kryštof Severa

Branky: 29. Ribery (Alaba), 38. Alaba, 90. Ribery (pen.) – 23. Niang, 49. Bertolacci, 61. Kucka

Karty:   11. Alonso (BAY), 32. Feldhahn (BAY), 67. Rafinha (BAY)