Kratonohy – Chrudim 1:5 (kon.) | Admira Praha – Dobrovice 3:2 (5:4 po pen.) | Havířov – Třinec 1:2 (kon.)
Mar. Lázně – Sokolov 1:6 (kon.) | P. Kopanina – Tachov 3:6 (kon.) | Náchod – Žižkov 0:3 (kon.)
Sez. Ústí – Písek 0:3 (kon.) | Kladno – Táborsko 0:4 (kon.) | Motorlet – Č. Budějovice 2:2 (4:5 po pen.)
Lomnice – Domažlice 1:10 (kon.) | Letohrad – Pardubice 0:5 (kon.) | Klatovy – Vyšehrad 4:2 (kon.)
Proboštov – Varnsdorf 1:3 (kon.) | Chrastava – Zápy 1:2 (kon.) | Štětí – Ústí n. L. 0:6 (kon.)
Souš – Vltavín 0:3 (kon.) | Olympia Radotín – Vlašim 1:2 (kon.) | Velvary – Převýšov 1:4 (kon.)
Dvůr Králové – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Český Brod – Hořovicko 3:1 (kon.) | Brozany – Benešov 2:3 (6:7 po pen.)
Tasovice – Třebíč 0:2 (kon.) | Nové Sady – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Tišnov – Prostějov 0:3 (kon.)
Rýmařov – Hlučín 1:2 (kon.) | Hodonín – Hulín 2:3 (8:9 po pen.) | Břeclav – Vyškov 4:3 (kon.)
Líšeň – Zlínsko 1:0 (kon.) | Hranice – Nový Jičín 0:5 (kon.) | Petřkovice – Opava 0:1 (kon.)
Přerov – Uničov 1:5 (kon.) | Holešov – Olomouc 0:6 (kon.) | D. Benešov – Ostrava 0:3 (kon.)
Šumperk – Mohelnice 1:0 (kon.) | Brumov – Vítkovice 0:5 (kon.) | Rosice – Znojmo 0:1 (kon.)
Slavičín – Kroměříž 1:0 (kon.) | Chotěboř – Polná 1:6 (kon.) | Kolín – Králův Dvůr 0:1 (kon.)

Domažlice právě vstřelily branku!
    Tak nakonec se hosté desáté branky přeci jen dočkali, když se v samém závěru trefil MARTIN BURŠÍK.

57
    Na 9:1 upravuje LUKÁŠ ROUBAL, tak uvidíme, kdo přidá desátou trefu, která asi bude v kabině hodně drahá.

53
    Desítka se blíží. Na 8:1 pro celek z Domažlic zvyšuje DANIEL ČERNÝ, který byl na konci rychlé akce.

49
    Hostující celek vstoupil skvěle i do druhého poločasu a ve 49. minutě jde po brance MARKA BAUERA do vedení 7:1!

34
    Ale už je to zase o pět branek. Po rychlé akci totiž Domažlice zvyšují své vedení. Mezi střelce se zapsal i MAREK BAUER.

32
    Tým Lomnice právě vstřelil branku!
    Domácí se také dočkali a z pokutového kopu snižují na 1:5! K míči se postavil ZBYNĚK JOZA a nezaváhal.

25
    Po další povedené kombinační akci zvyšují Domažlice už na 5:0 a v Lomnici je zaděláno na pořádný debakl. Trefil se i MARTIN HRUBÝ.

23
    Třetiligový celek na trávníku dominuje a po dvaceti minutách už vede 4:0, když se prosadil LUKÁŠ ROUBAL.

19
    Aby toho nebylo málo, tak po povedené kombinační akci vedou Domažlice v Lomnici už o tři branky! Tentokrát se prosadil exligový PAVEL FOŘT.

17
    A po čtyřech minutách už vede druholigový celek o dvě branky, když se po hezké akci trefil DANIEL ČERNÝ.

13
    A favorit tohoto utkání se dostává ve třinácté minutě po rychlé akci do vedení. Úvodní branku vstřelil PETR DOŠLÝ.

Jakub Kopřiva

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 32. Joza (pen.) – 13. Došlý, 17. Černý, 19. Fořt, 23. Roubal, 25. Hrubý, 34. Bauer, 49. Bauer, 53. Černý, 57. Roubal, 90. Buršík

Karty:   63. Došlý (DOM), 76. Piroch (DOM), 86. Roubal (DOM)

TJ Lomnice: Marka – Janovský, Šlais (C), Šváb, Schrehart (68. Čipera), Bureš (75. Štěpanovský), Malinkovič, M. Veselý, Pitner (46. Maňák), Joza, P. Veselý
    Náhradníci: Čipera, Makrlík, Maňák, Štěpanovský, J. Veselý, Procházka

TJ Jiskra Domažlice: Švihořík – Černý (65. Bláha), Chocholoušek, Bauer (C), Roubal, Braun, Špírek, Piroch, Hrubý (46. Lešek, Došlý, Fořt (46. Buršík)
    Náhradníci: Straka, Lešek, Buršík, Bláha

Rozhodčí: Štěrba V. – Štěrba M., Talpáš