Kratonohy – Chrudim 1:5 (kon.) | Admira Praha – Dobrovice 3:2 (5:4 po pen.) | Havířov – Třinec 1:2 (kon.)
Mar. Lázně – Sokolov 1:6 (kon.) | P. Kopanina – Tachov 3:6 (kon.) | Náchod – Žižkov 0:3 (kon.)
Sez. Ústí – Písek 0:3 (kon.) | Kladno – Táborsko 0:4 (kon.) | Motorlet – Č. Budějovice 2:2 (4:5 po pen.)
Lomnice – Domažlice 1:10 (kon.) | Letohrad – Pardubice 0:5 (kon.) | Klatovy – Vyšehrad 4:2 (kon.)
Proboštov – Varnsdorf 1:3 (kon.) | Chrastava – Zápy 1:2 (kon.) | Štětí – Ústí n. L. 0:6 (kon.)
Souš – Vltavín 0:3 (kon.) | Olympia Radotín – Vlašim 1:2 (kon.) | Velvary – Převýšov 1:4 (kon.)
Dvůr Králové – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Český Brod – Hořovicko 3:1 (kon.) | Brozany – Benešov 2:3 (6:7 po pen.)
Tasovice – Třebíč 0:2 (kon.) | Nové Sady – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Tišnov – Prostějov 0:3 (kon.)
Rýmařov – Hlučín 1:2 (kon.) | Hodonín – Hulín 2:3 (8:9 po pen.) | Břeclav – Vyškov 4:3 (kon.)
Líšeň – Zlínsko 1:0 (kon.) | Hranice – Nový Jičín 0:5 (kon.) | Petřkovice – Opava 0:1 (kon.)
Přerov – Uničov 1:5 (kon.) | Holešov – Olomouc 0:6 (kon.) | D. Benešov – Ostrava 0:3 (kon.)
Šumperk – Mohelnice 1:0 (kon.) | Brumov – Vítkovice 0:5 (kon.) | Rosice – Znojmo 0:1 (kon.)
Slavičín – Kroměříž 1:0 (kon.) | Chotěboř – Polná 1:6 (kon.) | Kolín – Králův Dvůr 0:1 (kon.)

Benešov právě vstřelil branku!
    Autorem rozhodující penalty byl ZDENĚK VRŇÁK. (19:27:58)

Střílení penalt začíná.

Jelikož se ani jeden celek v prodloužení neprosadil, následují pokutové kopy, které už vítěze určí.

120
    Druhé prodloužení skončilo.

119
    Vosáhlo nasměřoval přímý kop přesně doprostřed brány, ale i tak musel Hlaváč na zem a měl se zkrocením míče menší potíže.

118
    Benešov má k dispozici hodně zajímavý volný přímý kop zhruba ze třiceti metrů. K míči si stoupá levonohý hráč.

117
    Ačkoli si Hlaváč zakřičel a vyběhl si pro míč, šel s ním do souboje vlastní spoluhráč Studecký, který ho skolil k zemi. Teď mohou být domácí rádi, že Hlaváč udržel míč v rukavicích.

116
    Hosté se dostali do zajímavé situace, kterou také zakončovali a Hlaváč vytáhl vynikající zákrok. Už předtím ale asistent rozhodčího signalizoval postavení hráče v ofsajdu, který byl pro nevoli hostí následně také odpískán.

115
    Centr Oláha byl lahůdkou pro Štěpánka, jemuž letěl míč přímo do rukavic.

114
    Hlaváč už je na nohou a nevypadá to s ním úplně dobře, pokulhává a protože využili hosté třech střídání, budou muset dohrát ve stejném složení ještě zbylých šest minut.

112
    V pokutovém území se střetl domácí brankář Hlaváč se Zákostelským a hostující hráč po tomto zákroku zůstává ležet na zemi a je k němu přivoláván lékař týmu.

111
    Střílený centr letěl na nohu France a už to vypadalo, že bude osamocen zakončovat, jenže pouze promáchl a celá akce skončila.

110
    Na centr Vrňáka si nabíhali hned dva jeho spoluhráči. Celou situaci musel vyřešit Hlaváč vyběhnutím z brány a ukořistěním míče ze vzduchu do náruče.

109
    Francovi nabíhal opět do dobré pozice Benda, jenže ani tentokrát se domácímu hráči nepodařilo procpat míč na svého spoluhráče.

107
    Domácí kapitán raději odehrál hlavou míč, který směřoval do rukavic Hlaváče. Málem z toho těžili hosté, kteří to neměli daleko k odraženému míči.

106
    Benda s Francem si dávali přednost před zakončením. Z toho vyplynulo, že se domácí k zakončení nakonec nedostali, i když stáli na hranici pokutového území.

106
    Začalo druhé prodloužení.

V prvním prodloužení jsme se další branky nedočkali, i když k ní neměli daleko hráči Benešova. Ještě tak mají hráči obou celků na vstřelení branky druhých patnáct minut. Pokud ani poté nepadne branka, bude následovat penaltový rozstřel.

105
    První prodloužení skončilo.

104
    Balata se dostal po levé straně do osamoceného úniku, na jehož konci zakončoval celou akci střelou. Hráč Benešova sice rozvlnil síť, ale trefil pouze boční stranu sítě.

102
    Vrňák neudržel nervy na uzdě a když byl rozhodčí otočený k němu zády po jednom ze soubojů na zemi, dal protihráči pěstí. Po dokončení akce domácích ale asistent rozhodčího hlavnímu nic nenaznačil a nechal pokračovat ve hře. V tu chvíli obsypali hlavního rozhodčího domácí hráči a dožadovali se udělení žluté karty.

101
    Nyní byli nachytáni v ofsajdu hráči Benešova. Praporek pomezního byl zdvižen ještě před soubojem, který se ihned po odpískání odehrál.

100
    Farkaš si povodil míč z pravé strany do středu, odkud se odhodlal k zakončení. V tom mu ale skočil pod nohy Bubeníček, který jeho střelu zblokoval.

99
    Franc tak dlouho zahálel s přihrávkou na své nabíhající spoluhráče, až se oba ocitli v ofsajdu, který byl následně i odpískán.

99
    Hostující kapitán Braný byl v rychlostním souboji s Mayerhoferem úspěšnější, díky čemuž mohl přikopnout míč na svého brankáře.

98
    Hlaváč podstoupil vzdušný souboj s jedním ze soupeřů a rozhodčí tento souboj vyhodnotil jako jako nedovolený. Následuje odkop od brány Hlaváče.

97
    Žlutou kartu dostává Ludvík Oláh (Sokol Brozany).

96
    Benda se snažil fotbalovou parádičkou – patou, přistrčit míč na svého spoluhráče, proti byl ale jeden z bránících hráčů, který vzal míč a zakopl jej do bezpečí.

95
    Na straně Brozan se dostal do velké střelecké příležitosti Oláh, ale nakopl míč pouze do náruče brankáře. Na druhé straně zakončoval z ostrého úhlu Zákostelský, ale jeho zakončení "obepisovalo" brankovou čáru a míč doskákal do zámezí.

94
    Jeden z útočících hráčů si sice křikl, ať mu spoluhráč přenechá míč, jenže ten jeho příkaz neuposlechl a šel do hlavičkového souboje se soupeřem. Následuje odkop od brány Brozan.

94
    Exekutor tohoto přímého kopu opřel své zakončení pouze do hlavy protihráče, který stál ve zdi. Následuje rohový kop.

93
    Vrňák obešel bez větších problémů hned dvojici protihráčů a když se snažil obehrát třetího obránce, byl zezadu skopnut jedním z předchozích. Benešov má zajímavou standardku na pravé straně.

92
    Na obou celcích je vidět, že se snaží hrát zodpovědně, protože ani jedno nechce prohrát. Podle toho vypadá i rozehrávka, se kterou si dávají všichni hráči na čas.

91
    Benda se snažil šajtlí vysunout do střelecké pozice Oláha, ten to měl ale k míči dále než obránce soupeře, který dostal míč do bezpečí.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Druhý poločas nabídl hned čtyři branky. Na každé straně se skóre měnilo dvakrát, a tak bude následovat prodloužení, které se hraje 2x 15 minut.

90+1
    Druhý poločas skončil.

90+1
    Kulhavý se ještě na samém konci zápasu snažil překvapit domácího brankáře střelou z půlící čáry. Jeho střelecký pokus byl ale příliš vysoký.

90
    Žlutou kartu dostává Cyril Golovko (Sokol Brozany).

89
    Benešovští měli možnost k rychlému protiútoku, když poslal Bittengel dlouhý centr pouze na nohu soupeře. Jen díky špatnému zpracování hostujícího hráče se domácí dostali zpět do držení míče.

88
    Žlutou kartu dostává Jakub Vosáhlo (SK Benešov).

87
    Vosáhlo nadvakrát vhazoval aut. Při druhé šanci už dostal míč na nohy svých spoluhráčů, kteří ale ztroskotali na špatném zakončení.

86
    Dnešní utkání sleduje 70 diváků.

84
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Šimon Těžký, přichází Jakub Vosáhlo.

84
    Žlutou kartu dostává Radek Cibulka (Sokol Brozany).

82
    Brozany právě vstřelily branku!
    Jako byla rána pro domácí v 50. minutě při vlastní brance, nyní jsou v podobné situaci hosté. Benda přihrál křižně na nabíhajícího JANA FRANCE, který už si v pokutovém území dokázal poradit se zakončením. Míč zapadl do pravého horního rohu hostující branky. Asistence: Jaroslav Benda.

80
    Rohový kop už nebyl tak povedený, jako předchozí akce. Brozanští se bez větších obtíží dostali k míči, který ihned putoval do útoku.

79
    Exekutor přímého kopu zamířil svojí střelu k pravé tyči hlaváčovy brány. Brankář Brozan na poslední chvíli změnil směr letu míče konečky prstů, aby dostal míč z prostoru brány. Následuje rohový kop pro Benešov.

78
    Jeden z obránců domácích si chtěl patičkou obhodit svého strážce, ale to se mu povedlo tak na půl, protože z druhé vlny přiběhl další protihráč, který mu míč uzmul a následně už nezbývalo domácímu obránci nic jiného, než faulovat před vlastním pokutovým územím.

75
    Franc prošel většinu hřiště s míčem u kolene, ale jeho následná přihrávka nebyla přesná. K míči se tak velmi lehce dostali hráči Benešova.

75
    Hráči Benešova byli vystaveni již potřetí ofsajdu, což neušlo bystrému oku pomezního rozhodčího.

73
    Brozanští si pomohli v souboji s protihráčem faulem, přesněji řečeno šlapákem.

71
    Domácí ještě stále živí naděje na možné vyrovnání. Po rohovém kopu se v pokutovém území svedla mela o míč a situace byla nepřehledná. Najednou přišla přihrávka na vzdálenější tyč, kde se nacházel v souboji MARTIN STUDECKÝ. Studecký jen tečoval míč, aby byl usměrněn do sítě soupeře.

70
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Martin Turek, přichází Luboš Balata.

69
    Na hrací ploše se hráči prohání od jednoho pokutového území ke druhému. Žádná vyložená šance ale v posledních minutách nepřišla.

66
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Rijad Hajdarevič, přichází Ludvík Oláh.

66
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Dominik Rejhon, přichází Vojtěch Přitasil.

64
    Domácí se ve druhém poločase dostali do větší vyložené šance ke vstřelení branky. Benda přistrčil míč Šollarovi, který si míč potáhl ještě více do levé strany a vypálil. Míč v cestě vstříc bráně ještě odhlavičkoval na roh jeden z bránících hráčů.

62
    Studecký nevědomky hlavou přistrčil obranným zákrokem míč na nohu Turka, který už mohl zakončovat, ale ještě v pokutovém území hledal centrovaným míčem některého ze svých spoluhráčů. K míči se jako první dostal Cibulka, který dostal hlavou míč do bezpečí.

61
    Brozanští jsou nachytáni v hodně těsném ofsajdu.

60
    Po nacentrování míče do pokutového území se domácí už už dostávali do střely, jenže Skopec dokázal v poslední možnou chvíli odstavit napřáhnuvšího hráče domácích od míče.

58
    Hra se opět přesunula k půlící čáře, kde se již několik minut bojuje o kulatý nesmysl. Po druhé vstřelené brance Benešova se hráči ve žlutých dresech především zatáhli do obrany.

56
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Pavel Zadina, přichází Lukáš Mayerhofer.

56
    Exekutorem pokutového kopu se stal JOSEF LAŠTOVKA, který umístil střelu doprostřed brány, zatímco skočil Hlaváč ke své pravé tyči.

55
    Po faulu domácího kapitána v pokutovém území nařizuje hlavní sudí pokutový kop!

54
    Šollar prodloužil hlavou míč na nabíhajícího spoluhráče. U míče byl ovšem jako první Štěpánek, který svým výběhem vypomohl svým spoluhráčům s odehráním míče do zámezí.

52
    Hosté pokračují v náporu na bránu. Obránci Brozan včetně brankáře Hlaváče mají v posledních minutách plné nohy práce.

50
    Tak tohle je hodně nemilá situace pro domácí Brozany. Jednu z prudkých přihrávek skrze pokutové území si srazil omylem do vlastní brány MARTIN STUDECKÝ.

49
    Po rozehrávce rohového kopu se drali velmi rychle do útoku Kulhavý, který přihrál ještě lépe postavenému Rejhonovi, který si míč popotáhl v hodně velké rychlosti až k hranici pokutového území, kde se snažil překonat Hlaváče. Rejhon nakonec zakončoval přímo do těla domácího brankáře, který tak podržel svůj tým od inkasované branky.

48
    Jeden z hostujících hráčů zahrál nejspíše rukou u těla v pokutovém území ve chvíli, kdy se u brankové čáry otáčel odehrát míč, který nakonec dokázal dopravit mimo hrací plochu. Rozhodčí ukazuje k rohovému praporku.

46

Hráči už se pomalu vracejí společně s rozhodčími zápasu zpět na hrací plochu. Zápas za několik minut bude pokračovat.

První poločas tohoto duelu 1. kola MOL Cupu nabídl plno zajímavých situací. Ty bylo možné vidět na obou stranách hrací plochy. Nikdo z hráčů nedokázal vstřelit branku a zápasu tak zatím dominují brankáři. Oba brankáři měli zatím stejnou porci zákroků a nelze tak určit, který z nich měl více práce. Uvidíme, zda se ve druhém poločase už bude měnit skóre či dojde na prodloužení, respektive penaltový rozstřel.

45

45
    Šollar si tak dlouho hrál s míčem v souboji se soupeřem pod vlastníma nohama, až si ukopl míč do zámezí.

43
    Po jednom z faulů u postranní čáry se několik hráčů pouštělo do roztržky. Největším agresorem byl v tomto souboji Josef Laštovka (BNS), který jako jediný obdržel žlutou kartu. Rozhodčí po této situaci ještě domlouval všem aktérům.

41
    Velmi dlouho se hra nyní odehrávala u levé postranní čáry, ze které jako vítěz odchází hráči Brozan, kteří byli faulováno.

39
    Po střele Golovka zahrál jeden z bránících benešovských hráčů rukou v pokutovém území. Rozhodčí ovšem nechal hrát dále ve hře a odpískání pokutového kopu nepřipustil.

37
    Po rozehrání volného přímého kopu se dostal rychle k míči Bubeníček, který v náběhu volil ještě centr na opačnou stranu hrací plochy. Zde se ve vzdušném prostoru chtěl prezentovat Hajdarevič, který to měl hlavou k míči příliš daleko. Z celé akce tak nakonec nebylo vůbec nic.

37
    Šollar si výtečně předkopl míč před svým soupeřem, který ho následně skopl k zemi. Rozhodčí zůstává klidným i v tento moment a žlutý kartónek nechává v kapse.

36
    Zadina nevybíravým způsobem u postranní čáry fauloval jednoho ze soupeřů. Tentokrát rozhodčí pro žlutou kartu nesáhl, ale zmiňovanému hráči pořádně domluvil.

35
    V souboji u brankové čáry byl úspěšnější Bittengel, který ještě dokázal nastřelený míč odrazit zpět do svého soupeře, aby mohl Hlaváč odkopávat míč od své brány.

34
    Rejhon je prvním hráčem, který byl nachytán v ofsajdovém postavení. Míč bude do hry zahrával Hlaváč.

33
    Domácí obrana nechala za svými zády volnou hned dvojici protihráčů. K míči se dostal Turek, který se rozhodl ke střele. Jeho zakončení ale bylo hodně nepřesné, Hlaváč tak nemusel zasahovat.

32
    Rijad Hajdarevič (BRO) musel znovu zatáhnout za "ruční brzdu", aby zabránil soupeři v průniku. Od rozhodčího za tento faul vidí žluté napomenutí.

31
    Oba brankáři si nyní necíleně vyměnili míč. Na ani jeden výkop brankářů nezareagoval žádný z hráčů.

30
    Dva domácí hráči měli soupeře už pomalu "v kleštích", jenže do souboje se ještě zapojil na půlící čáře Šollar, který si počínal v souboji příliš agresivně a rozhodčí mu odpískal faul.

29
    Zadina měl před sebou dostatek volného prostoru na půlící čáře. Jenže v souboji s Kulhavým neuspěl, protože si hráč Benešova vypomohl rukama, kterými ho stáhl k zemi.

28
    Hajdarovič musel zastavit dobře se vyvíjející situaci hostí. Celou akci zabrzdil pouze za cenu faulu.

27
    Rohový kop našel pouze těla hráčů v červených dresech, kteří toho ihned využili k rychlému protiútoku, který ale taktéž nebyl využit.

26
    Hosté se na konci šestadvacáté minuty dostali do zajímavé situace. Jenže tu nedokázali efektivně využít. Přesto zůstávají u míče v podobě rohového kopu.

26
    Hra už opět pokračuje. U míče jsou v tento moment hráči Benešova.

26
    Hlavní rozhodčí dnešního zápasu dává hráčům možnost k občerstvení. Zápas je tak na malou chvíli přerušen.

25
    Jedna akce střídá druhou. Tentokrát se do útoku dostali domácí hráči. Šollarův vysoký centr doputoval na pravou stranu pokutového území až na nohu Cibulky, jehož zakončení z první bylo příliš vysoké. Míč nezachytila ani ochranná síť za bránou hostí.

23
    V prvním poločase vidíme hodně zajímavých situací, které ne a ne skončit brankou. Zákostelský si obešel posledního obránce a zakončoval podél vyběhnuvšího Hlaváče. Střela benešovského hráče skončila jen několik centimetrů vedle domácí brány.

21
    Na druhé straně se do veliké šance dostal nenápadným postupem s míčem dopředu Šollar, jehož zakončení mířilo do pravé tyče hostující svatyně.

20
    Rejhon na pravé straně zpracoval míč prvním dotekem. Poté si ještě obhodil hned dvojici bránících hráčů a zakončoval levou nohou. Hostující lavička už pomalu slavila vstřelení branky, jenže Hlaváč předvedl vynikající zákrok, kdy se v poslední možné chvíli dostal ke své levé tyči a vyrazil míč na roh.

18
    Jenže exekutor přímého kopu svůj první střelecký pokus poslal pouze do postavené zdi. Jeho druhé zakončení bylo velmi slabé a Hlaváč si pro něj bez problémů doběhl na vrchol malého vápna.

17
    Studecký si těsně před vlastním pokutovým územím počínal proti pravidlům. Benešovu se nabízí možnost ohrožení brány ze zajímavého místa.

16
    Na druhé straně se protáhl také Štěpánek, kterého se snažil překonat technickou střelou jeden z domácích útočníků. Nebýt štěpánkova zákroku, skončila by tato situace brankou.

14
    Zákostelský obral před pokutovým územím Brozan obránce domácích o míč a jelikož se před ním otevřel prostor na střelu, vypálil pumelici směrem na bránu Brozanských. Hlaváč se sice po míči pouze ohlédl, naštěstí pro domácí byl ale střelecký pokus Zákostelského nepřesný.

13
    Farkaš se zbavil na levé straně hned dvou strážců a pronikl do pokutového území domácích. Jeho následný dloubáček nenašel ani jednoho hráče ve žlutých dresech.

13
    Hajdarevič se snažil na půlící čáře prodloužit míč na osamoceného spoluhráče. Míč po hlavičce ale zamířil na kopačky soupeře.

12
    Benešovští sice měli k dispozici rohový kop, ale rozehráli ho tak špatně, že se málem dostal Šollar do osamoceného úniku.

11
    Bittengel na poslední možnou chvíli obral soupeře o míč pouze za cenu odkopnutí míče mimo areál.

10
    Šollar byl vyslán po levé straně do pokutového území. Domácí hráč na nic nečekal a z první udeřil míč plnou silou. Míč chytil opačnou rotaci, než bylo potřeba a končí vedle brány.

9
    Hra se nyní odehrává především kolem půlící čáry.

7
    Hosté se po pravém křídle na třikrát dostali k centru do pokutového území. Ten byl však příliš dlouhý, Skopec na míč nemohl hlavou dosáhnout.

6
    Cibulka tak nešťastně srazil vysoký míč, že se k němu dostal Turek, který protáhl bystrého Hlaváče, který taktéž vyboxovává míč mimo dosah všech hráčů.

5
    Rohový kop dokázal odkopnout první hráč, který to měl k míči nejblíže. Od domácích špatně rozehraná standardní situace.

4
    Pavel Zadina se dostal k odraženému míči, který na hranici pokutového území vyslal vstříc bráně soupeře. Štěpánek s obtížemi vyboxoval míč na roh.

3
    Hlaváčovi se příliš nepovedl výkop od vlastní brány. Kulatý nesmysl se nepovedlo pořádně trefit ani Bubeníčkovi, který si vypomohl hrou rukou. Tohle se domácím vůbec nepovedlo.

2
    Oba celky už se vystřídaly v útočné fázi. Větší šanci měl Benešov, ale zatím žádná z akcí nebyla zakončena střelou na bránu.

1
    Výhodu úvodního výkopu měli hráči Benešova, kteří se tak jako první mohou vrhnout do útoku.

1

Hráči obou celků již nastupují na hrací plochu za doprovodu všech tří rozhodčích.

Sokol Brozany: Hlaváč – Bittengel, Studecký, Cibulka (C), Bubeníček – Zadina, Golovko, Hajdarevič, Šollar – Benda, Franc
    Trenér: Jiří Němec
    Náhradníci: Starczewki – Oláh, Mayerhofer, Walter

SK Benešov: Štěpánek – Vrňák, Braný (C), Laštovka, Těžký – Rejhon, Farkaš, Kulhavý, Skopec – Turek (70. Balata), Zákostelský
    Trenér: Kamil Kulhavý
    Náhradníci: Vosáhlo, Bredler, Balata, Přitasil

Rozhodčí: Hányš – Melničuk, Klupák.

Dovolte, abych Vás ještě jednou přivítal u textového online přenosu, nyní již z brozanského fotbalového areálu. Oba celky se již pomalu začínají připravovat k vyběhnutí na hrací plochu k rozcvičení.

Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je pověřen Martin Hányš, kterému budou u pomezních čar asistovat Vladimír Melničuk a Petr Klupák.

Pokud se podíváme na výsledky předkola, zjistíme, že jeden zápas v tomto tuzemském poháru mají za sebou již Brozany nad Ohří, které v domácím prostředí porazily divizní FC Chomutov v poměru 3:1.

To Benešov, jakožto účastník České fotbalové ligy, byl nasazen přímo do 1. kola.

Přeji příjemné odpoledne všem fotbalovým nadšencům! Dnes je na programu 1. kolo MOL Cupu, ve kterém se mimo jiné utká celek Sokol Brozany proti celku SK Benešov. Zápas se odehraje od 17:00 hod. na fotbalovém hřišti v Brozanech nad Ohří.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Josef Cestr

Branky: 71. Studecký, 82. Franc – 50. Studecký (vla.), 56. Laštovka (pen.), 120. Vrňák

Karty:   32. Hajdarevič (BRO), 84. Cibulka (BRO), 90. Golovko (BRO), 97. Oláh (BRO) – 43. Laštovka (BNS), 88. Vosáhlo (BNS)