Karabach – Plzeň 1:1 (kon.) | APOEL – Rosenborg 3:0 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Dinamo Záhřeb 0:1 (kon.)
CZ Bělehrad – Ludogorec 2:4 (po pr.) | Dundalk – BATE 3:0 (kon.)
Dundalk FC
3:0 (1:0)
BATE Borisov
Úterý 02.08.2016, 21:00 • Tallaght Stadium (Dublin) [Kapacita: 8 600] • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:58:10)

Dnešní utkání je za námi. Domácí ve druhém poločase byli jasně lepším týmem a zaslouženě tak nakonec po výhře 3:0 postoupili do 4. předkola letošní Ligy Mistrů. Hosté v dnešním zápase prakticky nic nepředvedli a zaslouženě tak prohráli. O branky se dnes postarali 2x McMillan a v poslední minutě dnešního zápasu také střídající Benson. Domácí si tak jak už jsem zmiňoval výše zajistili postup do 4. předkola letošní Ligy Mistrů. Celkové skóre po obou zápasech je 3:1.

Držení míče: 53% – 47%
    Střely celkem: 10 – 11
    Střely na branku: 6 – 2

90+5

90+4
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka nastavení a rozhodčí tak zápas za malou chvíli ukončí.

90+3
    Stasevič to zkusil přímo na branku, tu však neohrozil, neboť trefil pouze před sebou stojící zeď protihráčů.

90+3
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Daryl Horgan a místo něj nastupuje Ciaran Kilduff.

90+2
    Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty!
    90. BENSON - 3:0

90
    Dundalk právě vstřelil branku!
    Domácí definitivně potvrzují svůj postup do 4. předkola letošní Ligy Mistrů! ROBBIE BENSON využil chyby jednoho z protihráčů na vlastní polovině hřiště a následně se tak řítil s míčem sám proti Veremkovi, ten sice proti němu dobře vyběhl, jeho následnou střelu k pravé tyči však nedokázal zneškodnit a domácí tak vedou 3:0!

90
    Ještě uvidíme jednu žlutou kartu, a to pro Igora Staseviče, který jí vyfasoval za nějaké zbytečné řeči směrem k rozhodčímu.

89
    Bude se poprvé v dnešním utkání žlutit. Žlutou kartu vyfasoval za svůj nešetrný zákrok na hranici vápna soupeře Vitalij Rodionov a následně uviděl od rozhodčího žlutou kartu také Paddy Barrett, který se do Rodionova ihned po faulu pustil.

87
    Stasevič poslal do vápna příliš nepřesný centr z pravé strany a míč tak skončil pouze v zámezí.

86
    Hra se momentálně pohybuje spíše ve středu hřiště a u míče jsou domácí.

85
    Míč však od rohového praporku dokázal vyboxovat mimo vápno Veremko.

85
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

84
    Domácí fanoušci ve stoje už slaví postup svého týmu do 4. předkola Ligy Mistrů, do konce zápasu je však ještě celkem dost času.

83
    Hosté mají už prakticky pouze cca 9 minut na vstřelení branky. No každopádně to budou mít velice obtížné.

81
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Maksim Žavnerčik a místo něj nastupuje Nikolaj Signevič.