Zahajovací ceremoniál | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 1. den | (kon.) |
Soutěž jezdecké všestrannosti - den první | (kon.) | | | Soutěž jezdecké všestrannosti - den první | (kon.) |
Do 48 kg - dopolední část (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - dopolední část (muži) | (kon.) |
Do 48 kg - odpolední část (ženy) | Vítězka: Paula Peretová (ARG) (kon.) | | | Do 60 kg - odpolední část (muži) | Vítěz: B. Muslanov (RUS) (kon.) |
Skif - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Skif - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Dvojskif - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Dvojskif - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - rozjížďky M | (kon.) |
Párová čtyřka - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Párová čtyřka - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
400m polohový závod - rozplavby (muži) | Vítěz: Ch. Kalicz (USA) (kon.) | | | 100m motýlek - rozplavby (ženy) | Vítěz: S. Sjöströmová (SWE) (kon.) |
400m volný styl - rozplavby (muži) | Vítěz: C. Dwyer (USA) (kon.) | | | 400m polohový závod - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Hosszuová (HUN) (kon.) |
100m prsa - rozplavby (muži) | Vítěz: A. Peaty (GBR) (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - rozplavby (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikace (ženy) | Vítěz: Li Duová (CHN) (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (ženy) | Vítěz: Virginia Thasherová (USA) (kon.) |
Vzduchová pistole - kvalifikace (muži) | Pang Wei (CHN) (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (muži) | Vítěz: Vinh Xuan Hoang (VIE) (kon.) |
Individuální závod (muži) | Vítěz: G. van Avermaet (BEL) (kon.) |
Týmová soutěž - vyřazovací část (muži) | (kon.) | | | Týmová soutěž - o medaile (muži) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Dvouhra (ženy) – předkolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – předkolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 1. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – 1. kolo | (kon.) |
Do 49 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 91 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 49 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Kvalifikace (muži) - subdivize 1 | (kon.) | | | Kvalifikace (muži) - subdivize 2 | (kon.) |
Kvalifikace (muži) - subdivize 3 | (kon.) |
Kord jednotlivci (ženy) | Vítěz: Emese Szászová (HUN) (kon.) |
Odpolední skupinové zápasy | (kon.) | | | Večerní skupinové zápasy | (kon.) |
Argentina - Nizozemsko | 3:3 (kon.) | | | Indie - Irsko | 3:2 (kon.) |
Belgie - Velká Británie | 4:1 (kon.) | | | Austrálie - Nový Zéland | 2:1 (kon.) |
Kanada - Německo | 2:6 (kon.) |
Argentina - USA | 1:2 (kon.) |
Srbsko - Maďarsko | 13:13 (kon.) | | | USA - Chorvatsko | 5:7 (kon.) |
Španělsko - Itálie | 8:9 (kon.) | | | Řecko - Japonsko | 8:7 (kon.) |
konec
400m polohový závod - rozplavby (muži)
Vítěz: Ch. Kalicz (USA)
Martin Dvořák
Startovní listina
1. rozplavba:
VEGA Luis Emigdio (CUB)
MEIER Christoph Martin (LIE)
PINOTES Pedro Miguel (ANG)
2. rozplavba:
SANTOS Alexis (POR)
JANEČEK Pavel (CZE)
MEYER Michael Julian (RSA)
MAHONEY Travis (AUS)
PONS RAMON Joan Lluis (ESP)
NEVO Gal (ISR)
STACCHIOTTI Raphael (LUX)
DESPLANCHES Jeremy (SUI)
3. rozplavba:
HINTZE Johannes (GER)
WANG Šun (CHN)
FRASER-HOLMES Thomas (AUS)
HAGINO Kosuke (JPN)
VERRASZTO David (HUN)
LITCHFIELD Max (GBR)
NAGY Richard (SVK)
GYURTA Gergely (HUN)
4. rozplavba:
MARIN Luca (ITA)
HEIDTMANN Jacob (GER)
LITHERLAND Jay (USA)
SETO Daiya (JPN)
KALISZ Chase (USA)
TURRINI Federico (ITA)
ALMEIDA Brandonn (BRA)
ROUSSEAU Sebastien Daniel (RSA)
1. rozplavba:
VEGA Luis Emigdio (CUB)
MEIER Christoph Martin (LIE)
PINOTES Pedro Miguel (ANG)
2. rozplavba:
SANTOS Alexis (POR)
JANEČEK Pavel (CZE)
MEYER Michael Julian (RSA)
MAHONEY Travis (AUS)
PONS RAMON Joan Lluis (ESP)
NEVO Gal (ISR)
STACCHIOTTI Raphael (LUX)
DESPLANCHES Jeremy (SUI)
3. rozplavba:
HINTZE Johannes (GER)
WANG Šun (CHN)
FRASER-HOLMES Thomas (AUS)
HAGINO Kosuke (JPN)
VERRASZTO David (HUN)
LITCHFIELD Max (GBR)
NAGY Richard (SVK)
GYURTA Gergely (HUN)
4. rozplavba:
MARIN Luca (ITA)
HEIDTMANN Jacob (GER)
LITHERLAND Jay (USA)
SETO Daiya (JPN)
KALISZ Chase (USA)
TURRINI Federico (ITA)
ALMEIDA Brandonn (BRA)
ROUSSEAU Sebastien Daniel (RSA)
Výsledky:
1. Chase Kalicz (USA) 4:08,12
2. Daija Seto (JPN) 4:08,47
3. Jay Litherland (USA) 4:11,10
4. Brandonn Almeida (BRA) 4:17,25.
1. Kosuke Hagino (JPN) 4:10,00
2. Max Litchfield (GBR) 4:11,95
3. Thomas Fraser-Holmes (AUS) 4:12,51
4. Richard Nagy (SVK) 4:13,87
1. Travis Mahoney (AUS) 4:13,37
2. Juan Lluis Pons Ramon (ESP) 4:13,55
3. Jeremy Desplanches (SUI) 4:15,46
...
8. Pavel Janček (CZE) 4:22,09
1. Christoph Martin Meier (LIE) 4:19,19
2. Pedro Miguel Pinotes (ANG) 4:25,84
3. Luis Emigdio Vega (CUB) 4:27,27