Velká Británie - Austrálie 2:1 (kon.) | Nový Zéland - Jižní Korea 4:1 (kon.)
Japonsko - Indie 2:2 (kon.) | Nizozemsko - Španělsko 5:0 (kon.)
Čína - Německo 1:1 (kon.)
Japonsko - Indie

2:2

(1:0; 1:0; 0:2; 0:0)

Neděle 07.08.2016, 16:45 • Olympic Hockey Centre, Rio de Janeiro • Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy) • Skupina B
Sledujte:

Střetnutí hokejistek Japonska a Indie je u konce! Japonky sice šly do vedení a v poločase bylo skóre 2:0, ale Indkám se vydařila třetí čtvrtina, po které bylo srovnáno. V samotném závěru se ještě mohly radovat hráčky Indie, ale Katariyaová byla 48 vteřin před koncem vychytána Asanovou. (17:32:54)

KONEC UTKÁNÍ

59:12
    V samotném závěru ale mohla rozhodnout naopak jedna z Indek. Byla to Vandana Katariyaová, která vypálila, ale na Asanovou opět nevyzrála!

57:48
    Další šance Japonska! Hazuki Nagajová mohla rozhodnout, nicméně Savita Savitaová drží indické naděje.

56:21
    Na druhé straně zahrozila Motomi Kawamuraová, ale ani ta nadvakrát brankářku soupeře nedokázala překonat.

54:16
    Veledůležitý zákrok nyní předvedla Sakijo Asanová, která zneškodnila střelu Rani po trestném rohu Indie.

53:45
    Pomalu se blíží samotný závěr utkání a zdá se, že remízový stav vyhovuje oběma reprezentacím. Trochu více ze hry ale mají Indky.

50:11
    Momentálně se neděje nic moc zajímavého. Hráčky se jen tak oťukávají a žádná nechce udělat chybu.

47:32
    V úvodu poslední části se snaží spíše Indky, ale Lilima Minzová v gólové šanci selhala!

45:01
    ZAČÁTEK ČTVRTÉ ČTVRTINY

45:00
    KONEC TŘETÍ ČTVRTINY

44:10
    Hazuki Nagajová byla velmi blízko vyrovnání, nicméně Savitaová výborně vytáhla míček letící do odkryté části branky.

44:01
    Devětapadesát vteřin před koncem třetí čtvrtiny se Japonsko může dostat znovu do vedení. Trestný roh!

40:14
    Japonský trenér není spokojen s hrou svého týmu a posílá na hřiště hned pět hráček ze střídačky. Uvidíme, zda to přinese změnu.

39:50
    A tentokrát už se Indkám podařilo skórovat! Rozehrávka doputovala k LILIMĚ MINZOVÉ (IND), jenž nechytatelnou bombou překonává Asanovou – 2:2!

39:46
    Jenže Japonky se dopustily další chyby a Indie získává opět trestný roh.

39:45
    Velmi rychle rozehraný trestný roh Indky rozehrály na Deepiku Deepikaovou, avšak brankářka Asanová se opět vyznamenala.

39:37
    Indky jsou v posledních minutách aktivnější a získávají další trestný roh. To je šance na vyrovnání!

36:13
    Poonam Raniové byla nejprve vychytána Asanovou, ale poté měly Indky trestný roh, jenž skončil na hokejce Rani! Ta na brankářku soupeřek rovněž nevyzrála!