Velká Británie - Austrálie 2:1 (kon.) | Nový Zéland - Jižní Korea 4:1 (kon.)
Japonsko - Indie 2:2 (kon.) | Nizozemsko - Španělsko 5:0 (kon.)
Čína - Německo 1:1 (kon.)
Japonsko - Indie

2:2

(1:0; 1:0; 0:2; 0:0)

Neděle 07.08.2016, 16:45 • Olympic Hockey Centre, Rio de Janeiro • Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy) • Skupina B
Sledujte:

57:48
    Další šance Japonska! Hazuki Nagajová mohla rozhodnout, nicméně Savita Savitaová drží indické naděje.

44:10
    Hazuki Nagajová byla velmi blízko vyrovnání, nicméně Savitaová výborně vytáhla míček letící do odkryté části branky.

39:50
    A tentokrát už se Indkám podařilo skórovat! Rozehrávka doputovala k LILIMĚ MINZOVÉ (IND), jenž nechytatelnou bombou překonává Asanovou – 2:2!

30:31
    To je nástup do druhého poločasu! Indky dostaly možnost trestného rohu a RANI (IND) dokonalým zakončením snižuje na rozdíl jediné branky – 2:1!

27:29
    Japonské hráčky jdou do dvoubrankového vedení! Po krásné akci se prosazuje MIE NAKAŠIMOVÉ (JPN), která dostává skóre na hodnotu 2:0!

14:55
    Do konce první čtvrtiny zbývalo jen pět vteřin a Japonky udeřily po trestném rohu! Míček skončil na hokejce EMI NIŠIKORIOVÉ (JPN), která otevírá skóre zápasu – 1:0!