Indie - Velká Británie 0:3 (kon.) | Španělsko - Čína 0:2 (kon.)

Úterý 09.08.2016, 01:30Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy) • Skupina B
Sledujte:

50
    ARGENTINA PRÁVĚ VSTŘELILA BRANKU!

Ale stejně jako před chviličkou Rebecchiová i tentokrát se po dorážce Merinové rány prosazuje argentinská hokejistka, a to Maria GRANATTOVÁ! A o vítězkách tohoto duelu je, troufám si tvrdit, jasno!

50
    Ještě rána Merinové, ale opět je neúspěšná!

49
    Tlak Argentinek trvá a Granattová měla na holi další gól, ale minula branku!

48

Teď se již argentinský tým dočkal! Carla REBECCHIOVÁ doráží ránu Merinové a kapitánka tak posílá svůj tým zase o něco blíže výhře!

48
    Granattová pálí, Asanová si připisuje další úspěšný zákrok.

44
    A ještě jedna šance Merinové, ale patent na góly má dnes asi jen Maria Barrionuevová.

40
    Granattová se nakonec dostala do koncovky, po rohu, ale neuspěla. Trest Nagajové se pomalu blíží svému konci.

35
    Japonkám se snaha o zvrat v zápase značně komplikuje, Juri Nagajová dostává žlutou kartu!

30
    Tak ještě v samotném závěru čtvrtiny dvě argentinské šance, ale ani Barrionueovová, ani Habifová se neprosadily!

24
    Tak Rebecchiová mě vyvedla z omylu a po její střele budou zahrávat Argentinky další trestný roh.

18

Ale hned poté se již Argentina raduje! Druhý gól v utkání střílí Maria BARRIONUEVOVÁ, která tak navyšuje vedení jihoamerického týmu již na 2:0!

15
    Ještě jeden střelecký pokus v této čtvrtině! Gabriela Aguirreová pálí, Asanová znovu pozorná a drží Japonky nad vodou.

13
    Juri Nagajová dostává zelenou kartu a Japonky se tak budou bránit.

13

Argentinské hráčky nabídnutou šanci využily! Maria BARRIONEUVEOVÁ proměňuje přesnou ranou k tyčce.