Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 3. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 4. den | (kon.) |
Týmový parkur - finále | Vítěz: Francie (kon.) | | | Parkur jednotlivci - finále | Vítěz: Michael Jung (GER) (kon.) |
Do 58 kg - finále (ženy) | Vítězka: Sukanya Srisuratová (THA) (kon.) | | | Do 62 kg - finále (muži) | (kon.) |
Do 69 kg (muži) | (kon.) | | | Do 63 kg (ženy) | Vítěz: E. Ahmedová (EGY) (kon.) |
Do 63 kg - finále (ženy) | Vítěz: W. Dengová (CHN) (kon.) |
Do 63 kg - dopolední část (ženy) | (kon.) | | | Do 81 kg - dopolední část (muži) | (kon.) |
Do 63 kg - odpolední část (ženy) | Vítěz: Tina Trstenjaková (SLO) (kon.) | | | Do 81 kg - odpolední část (muži) | Vítěz: Ch. Chalmurzajev (RUS) (kon.) |
C1 - semifinále a finále (muži) | Vítěz: D. G. Chanut (FRA) (kon.) |
Skif - čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Skif - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - semifinále (muži) | Vítěz: N. Zéland (kon.) | | | Dvojskif - semifinále (ženy) | Vítěz: Polsko (kon.) |
Dvojskif - semifinále (muži) | Vítěz: Chorvatsko (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - semifinále M | Vítěz: Švýcarsko (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) | Vítěz: Rumunsko (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - opravy (ženy) | Vítěz: USA (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - opravy (muži) | Vítěz: Dánsko (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) | Vítěz: JAR (kon.) |
Skif - semifinále E/F (muži) | Vítěz: A.G. Peebles (ZIM) (kon.) | | | Skif - semifinále E/F (ženy) | Vítěz: S. Germanovičová (KAZ) (kon.) |
200m volný styl - semifinále (ženy) | Vítěz: S. Sjöströmová (SWE) (kon.) | | | 200m volný styl - finále (muži) | Vítěz: S. Yang (CHN) (kon.) |
100m znak - finále (ženy) | Vítěz: K. Hosszuová (HUN) (kon.) | | | 100m znak - finále (muži) | Vítěz: R. Murphy (USA) (kon.) |
100m prsa - finále (ženy) | Vítěz: L. Kingová (USA) (kon.) | | | 200m motýlek - semifinále (muži) | Vítěz: T. Kenderesi (HUN) (kon.) |
200m polohový závod - semifinále (ženy) | Vítěz: S.M. O'Connorová (GBR) (kon.) | | | 100m volný styl - rozplavby (muži) | Vítěz: K. Chalmers (AUS) (kon.) |
200m motýlek - rozplavby (ženy) | Vítěz: M. Belmonteová Garciaová (ESP) (kon.) | | | 200m prsa - rozplavby (muži) | Vítěz: A. Čupkov (RUS) (kon.) |
4 x 200 m volným stylem - rozplavby (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Pistole 25 m - dopolední kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Pistole 25 m - odpolední kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Pistole 25 m - finále (ženy) | Vítěz: Anna Korakakiová (GRE) (kon.) |
Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - dopolední kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Jednotlivci - odpolední kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - odpolední kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 4. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – 4. kolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – čtvrtfinále | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – čtvrtfinále | (kon.) |
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 91 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 75 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Nad 91 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
10m věž synchron (ženy) | Vítěz: Čína (kon.) |
Týmy (ženy) - finále | (kon.) |
Šavle, jednotlivci (ženy) | Vítěz: Jana Jegorianová (RUS) (kon.) | | | Kord, jednotlivci (muži) | Vítěz: Park (KOR) (kon.) |
Odpolední skupinové zápasy | (kon.) | | | Večerní skupinové zápasy | (kon.) |
O umístění a finále | Vítěz: Austrálie (kon.) |
Nový Zéland - Španělsko | 2:3 (kon.) | | | Argentina - Indie | 1:2 (kon.) |
Německo - Irsko | 3:2 (kon.) | | | Nizozemsko - Kanada | 7:0 (kon.) |
Brazílie - Velká Británie | 1:9 (kon.) |
Indie - Velká Británie | 0:3 (kon.) | | | Španělsko - Čína | 0:2 (kon.) |
Argentina - Japonsko | 4:0 (kon.) |
Japonsko - Brazílie | 8:16 (kon.) | | | Chorvatsko - Černá Hora | 8:7 (kon.) |
Čína - Maďarsko | 11:13 (kon.) | | | Itálie - Brazílie | 9:3 (kon.) |
Španělsko - USA | 4:11 (kon.) | | | Rusko - Austrálie | 4:14 (kon.) |
Radek Barkman
Startovní listina
Konečné pořadí závodu:
1. Francie 169,0
2. Německo 172,8
3. Austrálie 175,3
4. Nový Zéland 178,8
5. Velká Británie 252,1
6. Nizozemsko 252,6
7. Brazílie 280,9
8. Irsko 286,4
9. Itálie 330,0
10. Kanada 339,1
11. Švédsko 364,5
12. USA 1106,7
13. Rusko 3000,0
Startovní listina
1. Kanada (Phoenixová, Robinsonová, Loachová, Howardová)
2. Francie (Nicolas, Laghouag, Vallette, Lemoine)
3. Irsko (McCarthy, Abbottová, Evans, Kyle)
4. Itálie (L. Roman, Schivová, P. Roman, Breccaroli)
5. Austrálie (Griffiths, Burton, Tinney, Roseová)
6. Velká Británie (Tattersallová, Fox-Pitt, Funnellová, Kingová)
7. Nizozemsko (Van de Vendel, Lips, Naber-Lozemanová, Blomová)
8. Nový Zéland (T. Price, Todd, Johnstone, J. Priceová)
9. Německo (Auffarthová, Jung, Krajewská, Klimkeová)
10. Švédsko (L. Algotssonová, Andersenová, S. Algotssonová Ostholtová)
11. USA (Martin, Montgomery, Kiefferová, Dutton)
12. Brazílie (Appel, Parro, Fonseca, Carvalho Jorge)
Konečné pořadí závodu:
1. Francie 169,0
2. Německo 172,8
3. Austrálie 175,3
4. Nový Zéland 178,8
5. Velká Británie 252,1
6. Nizozemsko 252,6
7. Brazílie 280,9
8. Irsko 286,4
9. Itálie 330,0
10. Kanada 339,1
11. Švédsko 364,5
12. USA 1106,7
13. Rusko 3000,0
Startovní listina
1. Kanada (Phoenixová, Robinsonová, Loachová, Howardová)
2. Francie (Nicolas, Laghouag, Vallette, Lemoine)
3. Irsko (McCarthy, Abbottová, Evans, Kyle)
4. Itálie (L. Roman, Schivová, P. Roman, Breccaroli)
5. Austrálie (Griffiths, Burton, Tinney, Roseová)
6. Velká Británie (Tattersallová, Fox-Pitt, Funnellová, Kingová)
7. Nizozemsko (Van de Vendel, Lips, Naber-Lozemanová, Blomová)
8. Nový Zéland (T. Price, Todd, Johnstone, J. Priceová)
9. Německo (Auffarthová, Jung, Krajewská, Klimkeová)
10. Švédsko (L. Algotssonová, Andersenová, S. Algotssonová Ostholtová)
11. USA (Martin, Montgomery, Kiefferová, Dutton)
12. Brazílie (Appel, Parro, Fonseca, Carvalho Jorge)
1. Francie 169,0
2. Německo 172,8
3. Austrálie 175,3
4. Nový Zéland 178,8
5. Velká Británie 252,1
6. Nizozemsko 252,6
7. Brazílie 280,9
8. Irsko 286,4
9. Itálie 330,0
10. Kanada 339,1
11. Švédsko 364,5
12. USA 1106,7
13. Rusko 3000,0