Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 3. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 4. den | (kon.) |
Týmový parkur - finále | Vítěz: Francie (kon.) | | | Parkur jednotlivci - finále | Vítěz: Michael Jung (GER) (kon.) |
Do 58 kg - finále (ženy) | Vítězka: Sukanya Srisuratová (THA) (kon.) | | | Do 62 kg - finále (muži) | (kon.) |
Do 69 kg (muži) | (kon.) | | | Do 63 kg (ženy) | Vítěz: E. Ahmedová (EGY) (kon.) |
Do 63 kg - finále (ženy) | Vítěz: W. Dengová (CHN) (kon.) |
Do 63 kg - dopolední část (ženy) | (kon.) | | | Do 81 kg - dopolední část (muži) | (kon.) |
Do 63 kg - odpolední část (ženy) | Vítěz: Tina Trstenjaková (SLO) (kon.) | | | Do 81 kg - odpolední část (muži) | Vítěz: Ch. Chalmurzajev (RUS) (kon.) |
C1 - semifinále a finále (muži) | Vítěz: D. G. Chanut (FRA) (kon.) |
Skif - čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Skif - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - semifinále (muži) | Vítěz: N. Zéland (kon.) | | | Dvojskif - semifinále (ženy) | Vítěz: Polsko (kon.) |
Dvojskif - semifinále (muži) | Vítěz: Chorvatsko (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - semifinále M | Vítěz: Švýcarsko (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) | Vítěz: Rumunsko (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - opravy (ženy) | Vítěz: USA (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - opravy (muži) | Vítěz: Dánsko (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) | Vítěz: JAR (kon.) |
Skif - semifinále E/F (muži) | Vítěz: A.G. Peebles (ZIM) (kon.) | | | Skif - semifinále E/F (ženy) | Vítěz: S. Germanovičová (KAZ) (kon.) |
200m volný styl - semifinále (ženy) | Vítěz: S. Sjöströmová (SWE) (kon.) | | | 200m volný styl - finále (muži) | Vítěz: S. Yang (CHN) (kon.) |
100m znak - finále (ženy) | Vítěz: K. Hosszuová (HUN) (kon.) | | | 100m znak - finále (muži) | Vítěz: R. Murphy (USA) (kon.) |
100m prsa - finále (ženy) | Vítěz: L. Kingová (USA) (kon.) | | | 200m motýlek - semifinále (muži) | Vítěz: T. Kenderesi (HUN) (kon.) |
200m polohový závod - semifinále (ženy) | Vítěz: S.M. O'Connorová (GBR) (kon.) | | | 100m volný styl - rozplavby (muži) | Vítěz: K. Chalmers (AUS) (kon.) |
200m motýlek - rozplavby (ženy) | Vítěz: M. Belmonteová Garciaová (ESP) (kon.) | | | 200m prsa - rozplavby (muži) | Vítěz: A. Čupkov (RUS) (kon.) |
4 x 200 m volným stylem - rozplavby (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Pistole 25 m - dopolední kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Pistole 25 m - odpolední kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Pistole 25 m - finále (ženy) | Vítěz: Anna Korakakiová (GRE) (kon.) |
Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - dopolední kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Jednotlivci - odpolední kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - odpolední kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 4. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – 4. kolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – čtvrtfinále | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – čtvrtfinále | (kon.) |
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 91 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 75 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Nad 91 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
10m věž synchron (ženy) | Vítěz: Čína (kon.) |
Týmy (ženy) - finále | (kon.) |
Šavle, jednotlivci (ženy) | Vítěz: Jana Jegorianová (RUS) (kon.) | | | Kord, jednotlivci (muži) | Vítěz: Park (KOR) (kon.) |
Odpolední skupinové zápasy | (kon.) | | | Večerní skupinové zápasy | (kon.) |
O umístění a finále | Vítěz: Austrálie (kon.) |
Nový Zéland - Španělsko | 2:3 (kon.) | | | Argentina - Indie | 1:2 (kon.) |
Německo - Irsko | 3:2 (kon.) | | | Nizozemsko - Kanada | 7:0 (kon.) |
Brazílie - Velká Británie | 1:9 (kon.) |
Indie - Velká Británie | 0:3 (kon.) | | | Španělsko - Čína | 0:2 (kon.) |
Argentina - Japonsko | 4:0 (kon.) |
Japonsko - Brazílie | 8:16 (kon.) | | | Chorvatsko - Černá Hora | 8:7 (kon.) |
Čína - Maďarsko | 11:13 (kon.) | | | Itálie - Brazílie | 9:3 (kon.) |
Španělsko - USA | 4:11 (kon.) | | | Rusko - Austrálie | 4:14 (kon.) |
Otto Slabý
Dnešní výsledky:
Austrálie – Španělsko 26:12
JAR – Francie 26:0
Velká Británie – Japonsko 21:19
Keňa – Nový Zéland 21:5
USA – Brazílie 26:0
Fidži – Argentina 21:14
Večerní program
21:00 Austrálie – Španělsko (skupina B)
21:30 JAR – Francie (skupina B)
22:00 Velká Británie – Japonsko (skupina C)
22:30 Keňa – Nový Zéland (skupina C)
23:00 USA – Brazílie (skupina A)
23:30 Fidži – Argentina (skupina A)
Austrálie – Španělsko 26:12
JAR – Francie 26:0
Velká Británie – Japonsko 21:19
Keňa – Nový Zéland 21:5
USA – Brazílie 26:0
Fidži – Argentina 21:14
Večerní program
21:00 Austrálie – Španělsko (skupina B)
21:30 JAR – Francie (skupina B)
22:00 Velká Británie – Japonsko (skupina C)
22:30 Keňa – Nový Zéland (skupina C)
23:00 USA – Brazílie (skupina A)
23:30 Fidži – Argentina (skupina A)
21:00 Austrálie – Španělsko (skupina B)
21:30 JAR – Francie (skupina B)
22:00 Velká Británie – Japonsko (skupina C)
22:30 Keňa – Nový Zéland (skupina C)
23:00 USA – Brazílie (skupina A)
23:30 Fidži – Argentina (skupina A)
Clark položil první pětku odpoledního programu.
Stannard navyšuje konverzí.
Poggi snižuje na 7:5. Španělé mohou vyrovnat.
Hernandez však konverzi neproměňuje.
Poggi přidává další pětku a otáčí vývoj utkání.
Hernandez se navíc zlepšil v zahrávání konverze a proměňuje jí.
Parahi pokládá srovnává stav.
Stannard proměňuje konverzi.
Porch zvyšuje na 19:12.
Stannard ale neproměňuje konverzi.
Foley přidává další pětku.
Stannard potvrzuje konverzí.
Geduld zahajuje položením pětky.
Afrika proměňuje konverzi.
Smith přidává další pětku.
Afrika opět přidává body z konverze.
Brown přidává další pětku.
Afrika se z konverze tentokráte mýlil.
Sage zvyšuje na 24:0.
Afrika zvyšuje konverzí na 26:0.
JAR – Francie 26:0
Rodwel pokládá pětku.
Mitchel navyšuje konverzí.
Opět Rodwel pokládá pětku.
Mitchel navyšuje konverzí vedení.
Lemeki snižuje stav.
Snižuje jej i Goya konverzí.
Sakai snižuje pětkou.
Sakai proměňuje také konverzi a srovnává na 14:14.
Watson pokládá pětku v pravý čas.
Mitchel navíc proměňuje konverzi.
Lemeki ještě vybojoval naději pro Japonsko. Sakai ale neproměnil konverzi.
Utkání právě skončilo.
Keňané jdou do vedení hned po půl minutě, když Injera položil míč za lajnu.
Novozélanďané vyrovnávají.
Pulu proměňuje konverzi.
Ioane pokládá pětku.
Pulu navíc potvrzuje konverzí.
Pulu pokládá další pětku.
Pulu svojí pětku navyšuje konverzí.
Niua pokládá první pětku utkání.
Hughes jej potvrzuje konverzí.
Ebner přidává dalších 5 bodů.
Hughes navíc proměňuje další konverzi.
Isles pokládá ještě pětku.
Tak ještě jedna pětka pro USA, kterou položil Unufe.
Hughes ještě přidává konverzi.
Tuisova pokládá první pětku.
Ravouvou konverzí zvyšuje.
Sabato snižuje a Argentina má možnost vyrovnat.
Revol srovnává konverzí.
Alvarez pokládá pětku a obrací vývoj utkání.
Revol konverzí zvyšuje.
Taliga pokládá pětku a snižuje.
Kolinisau konverzí vyrovnává stav.
Taliga otáčí vývoj utkání.
Kolinisau navíc konverzí ještě navyšuje.
Austrálie – Španělsko 26:12
JAR – Francie 26:0
Velká Británie – Japonsko 21:19
Keňa – Nový Zéland 21:5
USA – Brazílie 26:0
Fidži – Argentina 21:14