Falun – Bulldogs 5:3 (kon.) | Tatran – Slovensko 5:2 (kon.) | Chodov – Höllviken IBF 3:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Kloten 6:2 (kon.) | Polsko – Wiler-Ersigen 1:11 (kon.) | EräViikingit – Bohemians 5:1 (kon.)
Vítkovice – Köniz 2:3 (kon.) | Pardubice – Pixbo Wallenstam 3:2 (kon.) | Bulldogs – Tatran 4:7 (kon.)
Slovensko – Falun 0:8 (kon.) | Kloten – Chodov 3:4 (kon.) | Höllviken IBF – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Bohemians – Polsko 6:0 (kon.) | Wiler-Ersigen – EräViikingit 1:6 (kon.) | Pixbo Wallenstam – Vítkovice 5:2 (kon.)
Köniz – Pardubice 8:4 (kon.)
Sokoli Pardubice
3:2 (2:1, 1:1)
Pixbo Wallenstam IBK
Čtvrtek 11.08.2016, 14:30Czech Open - Muži ELITA

Pixbo se dnes ještě utká s Vítkovicemi a RIG Umeå, zápasy jsou naplánovány na 19, respektive 20 hodin. (15:32:02)

Další zápas čeká Pardubice v 19:30, kdy se utkají s Könizem.

Utkání je u konce. Pardubice v něm předvedly skvělý výkon a díky brance Přemka Pakosty deset vteřin před koncem vítězí nad švédským Pixbem 3:2.

39:50
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Neskutečné, Pardubice se deset vteřin před koncem dostávají znovu do vedení a jsou blízko výhře nad favorizovaným Pixbem! Po přihrávce Zezuláka procedil míček za záda gólmana PŘEMEK PAKOSTA. Asistence: Zezulák.

39:00
    Poslední minuta zápasu.

37:21
    Hosté jsou na koni a je vidět, že se s remízou smířit nechtějí.

34:02
    Pixbo Wallenstam právě vstřelilo branku!
    Sedm vteřin po konci přesilovky je ale vyrovnáno. Ranou švihem se prosadil ALBIN THURÉN.

33:55
    Pardubice v plném počtu.

33:00
    Pixbo má velký tlak, domácí se s vypětím sil brání.

31:55
    Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Martin Zezulák – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

28:00
    Další dobré střídání švédského celku, Pardubice se i s trochou štěstí ubránily.

24:57
    Na druhé straně zahrozil Zezulák, branur však minul.

23:00
    Pixbo přidává na otáčkách, domácí se brání zuby nehty.

20:01

První půle je u konce. Pardubice do ní vstoupila skvěle když se rychle dostala do vedení zásluhou Dleska a Janečka, hosté však v poslední minutě snížili zásluhou Roose.

20:00

19:53
    Hosté těsně před pauzou přece jen snižují. Ve zmatku před brankovištěm se nejlépe zorientoval MARTIN ROOS, který zamirilr přesně.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

Jan Číhal

Branky a nahrávky: 3. Dlesk (Škeřík), 7. Janeček (Burian), 40. Pakosta (Zezulák) – 20. Roos (Svahn), 35. Thurén (Andreasson)

Sokoli Pardubice: Levínský, Víšek – Bartoš, Ďopan, Krigovský, Oubrecht, Škeřík – Brychta (C), Burian, Dlesk, Gregor, Chmelař, Janeček, Junek, Kourek, Kunt, Mědílek, Musil, Němeček, Pakosta O., Pakosta P., Petr, Šťastný, Teichamn, Zozulák
    Pixbo Wallenstam IBK: Adler, Hedlund – Andreasson, Eriksson, Milesson, Östholm (C), Persson, Wiklund – Agus, Andersson, Carlsson, Harrysson, Henriksson, Hydén, Lindh, Lundström, Malmström, Ojaniemi, Roos, Svahn, Thurén, Wahlgren