2:3 (2:0)
Bohemians Praha 1905
Pátek 12.08.2016, 11:00 • TC Sparta • Juniorská liga • 3. kolo

To je od nás vše, děkuji za pozornost a těším se na vás u dalších přenosů. Karel Milec (12:57:43)

Přesto, že Sparta měla zápas výborně rozjetý nedokázala z někoho nakonec vytěžit ani bod! Hráči Bohemians předvedli ve druhém poločase velmi dobrý výkon a otočili zápas v malém pražském derby!

90+1

90
    Obrovský závar v malém pokutovém území, kde se míč odrážel od nohou sem tam, ale nikdo v rudém ho nedokázal dotlačit za Koubu, takže stále to je 3:2 pro Bohemku.

88
    Jedna z posledních šancí pro Spartu – rohový kop.

86
    Do konce zápasu nám zbývá zhruba pět minut a obrázek zápasu je stále stejný – Sparta buší do obrany hostů, ovšem ta je teď skálo pevná.

84
    Sparťané si s tou hlubokou obranou nevědí stále rady.

82
    Bohemka brání v hlubokém bloku a vypadá, že vítězství nechce pustit za žádných okolností.

80
    Tlak bude pokračovat rohovým kopem Sparty.

79
    Sparta stále tlačí, ale zatím jí to není nijak platné.

76
    Hra nám opět pokračuje.

74
    Během ošetření Matouška hráči využili pauzu a rychle doplnili tekutiny.

72
    Rychlý kontr Sparty končí zblokovanou střelou Martina Nešpora.

70
    Standardní situace, kterou zahrávala Sparta, doletěla až do náruče Kouby.
    68. Filip BLECHA - 2:3

68
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Sparta se tak snažila o třetí branku až ji sama dostala. Hráči Bohemians vyrazili do rychlého brejku, který zakončil FILIP BLECHA na bližší tyč.

66
    Ovšem pozor na druhé straně! De Paula se krásně uvolnil a pozemní střelou pořádně protáhl Čtvrtečku, který pokus jen opět vyrazil k De Paulovi, který ale nedokázal z úhlu vstřelit svou třetí branku v zápase.

65
    Sparta nyní vyvíjí veliký tlak a jestli to takhle bude pokračovat, tak je jen otázkou času, kdy vstřelí branku.

63
    Ovšem obrana hostů se dokázala s přehledem ubránit.

62
    Sparta bude zahrávat standardní situaci.

59
    Dnešní utkání sleduje 99 diváků.

57
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Jan Špaček, přichází Vojtěch Wala.

56
    De Paula ukázal, že mu není cizí ani bránění a tak Sparta se k ničemu nedostala.

55
    Sparta bude mít šanci opět zvrátit stav na svou stranu, bude zahrávat rohový kop.
    54. Herique DE PAULA - 2:2

54
    No a máme srovnáno! SANTOS SILVA si narazil se svým spoluhráčem a přes ranou z hranici vápna vyrovnává na 2:2.

50
    Po inkasované brance je Sparta ostražitější a snaží se Bohemku nepouštět vůbec k míči.
    48. Herique De Paula - 2:1

48
    Propadlý centr na malém vápně tečoval SANTOS SILVA, který tak snížil na 1:2.

47
    Tečovanou střelu domácích celkem v poklidu chytil Kouba.

46
    Druhý poločas nám rozehráli hráči pražské Sparty.

46

Hráči již jsou připraveni na hrací ploše a druhý poločas nám začne za malou chvíli.

Druhý poločas začne zhruba ve 12:03.

Máme za sebou první poločas, po kterém je rozhodně spokojenější domácí Sparta, která vede 2:0.

45

45
    Ovšem míč je v zámezí a rozhodčí ukončí první poločas.

45
    Hráč je ošetřen a my můžeme pokračovat.

43
    Sparta bude zahrávat standardní situaci, ovšem až poté co bude ošetřen jeden ze Sparťanů.

41
    Bohemians v útoku, ovšem žádné ohrožení pro Čtvrtníčka z toho zatím nepramení.

39
    Míč stále převážně na kopačkách domácí, kteří si nikterak dopředu neženou.

36
    Ovšem žádné ohrožení Kouby z toho nepramenilo.

35
    Sparta bude zahrávat rohový kop.

33
    Hra se teď odehrává převážně ve středu hřiště.

31
    Ze standardní situace, kterou měli hosté nic nevytěžili.

30
    Žlutou kartu dostává Martin Matoušek (AC Sparta Praha).

29
    Přesto, že tempo hry není takové, tak Sparta v poklidu kontroluje hru a zatím mnohem fotbalovější.

27
    Sparta právě vstřelila branku!
    A máme zde dvoubrankový rozdíl, na který zvýšil Martin Palečko.

24
    Po úvodní brance tempo hry celkem odpadlo a nyní již delší dobu čekáme na vážnější akci.

22
    Hráči Bohemians zabojovali u rohové praporku a vybojovali míč na své kopačky.

20
    Míč v zámezí a vykopávat bude Kouba.

18
    Sparťané rozehrávají po faulu ze středu hřiště.

17
    Ovšem po rohovém kopu hlavičkují hosté vedle a Čtvrtečka tak může založit další akci domácích.

17
    No a ta byla kopnutá velmi dobře! Sparťané jen tak tak odvracejí na rohový kop.

16
    Po delší době se do útoku dostala Bohemka, a hned z toho bude standardní situace.

14
    Po rohovém kopu se Sparta k ničemu nedostala, jelikož na malém vápně dobře operoval stoper hostů.

14
    Stále aktivní Sparta si vybojovala rohový kop.

13
    Další akci Sparty zastavil ofsajd.

12
    No a mohlo to být o dvě branky! Jeden ze sparťanských hráčů to zkusil přímo ze standardní situace a trefil břevno Koubovy svatyně.

11
    Sparta pokračuje v tlaku a bude zahrávat standardní situaci.
    10. Martin NEŠPOR - 1:0

10
    MARTIN NEŠPOR se trefil neomylně do šibenice a nedal Koubovi žádnou šanci.

9
    Sparta bude zahrávat pokutový kop.

8
    Bohemka brání v hlubokém bloku a snaží se zbytečné neotvírat obranu, což by vzhledem k obrovské síle Sparty mohlo být smrtící.

7
    Dlouhý nákop Kadlece nenašel žádného spoluhráče v rudém dresu.

6
    Sparťané nyní drží míč na svých kopačkách a vyčkávají na chybu klokanů.

4
    Na druhé straně se pokoušel o zakončení ´jeden z útočníků Bohemky, ovšem střela byla nepřesná a tak Čtvrtečku ani neohrozila.

2
    Úvod zápasu patří domácí Spartě.

1

AC Sparta Praha: Čtvrtečka – Kadlec (C), Pavlík, Hovorka – Palečko, Cabadaj, Špaček, Císařovský, Matoušek – Nešpor, Surmaj
    Náhradníci: Štorc – Čmelík, Wala, Penc, Sváta, Urban, Rajmon

Bohemians Praha 1905: Kouba – Brak, Hradecký, Charvát, Rothe (C), Blecha, Kostka, Santos, Vacík, Vaníček, De Paula
    Náhradníci: Dařina – Šetina, Věchtík, Horizál, Přibyl, Kučera, Krivosheeev

Rozhodčí: Ginzel – Kříž, Matějček.

Vítám Vás u třetího kola Juniorské ligy, kdy AC Sparta Praha přivítá rivala Bohemians Praha 1905. Malé pražské derby začíná v 11:00, tak si ho nenechte ujít.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.