Slovinsko – Německo 25:28 (kon.) | Chorvatsko – Francie 29:28 (kon.) | Dánsko – Katar 26:25 (kon.)

58
    Letícího N'Guessana fauloval Stevanovič, jde na dvě minuty ven a Francouzi mají další sedmimetrový hod. (28:27)

56
    N'Guessan fauloval střílejícího Duvnjaka, jde na dvě minuty ven a Chorvati házejí sedmičku. (26:25)

52
    A za třetí vyloučení dostává Gojun červenou. (24:24)

52
    Při střele ho ještě rozhodil Gojun a jde za to na dvě minuty ven. (24:24)

47
    Za Karačičovo držení za dres se jde házet sedmička a ještě následuje vyloučení. (21:21)

37
    Teď ale budou Chorvati hrát v oslabení, ven jde Gojun. (17:14)

27
    Za špatně provedené střídání vylučují rozhodčí francouzského brankáře Omeyera. (11:11)

19
    Gojun je prvním vyloučeným zápasu za nevybíravý zákrok při francouzské střele, navíc se hází další sedmička. (6:6)

František Suchan

Chorvatsko: Stevanovič, Pešič – Duvnjak, Stepančič, Kopljar, Gojun, Horvat, Karačič, Štrlek, Čupič, Mamič, Sliškovič, Brozovič, Kozina
    Francie: Gerard, Omeyer – Narcisse, N. Karabatic, Mahe, Grebille, N'Guessan, Abalo, Sorhaindo, Guigou, L. Karabatic, Fabregas, Dipanda, Porte

Rozhodčí: Palsson, Eliasson (Island)