Slovinsko – Německo 25:28 (kon.) | Chorvatsko – Francie 29:28 (kon.) | Dánsko – Katar 26:25 (kon.)

60
    Mamič dostává červenou za úder do obličeje francouzského protihráče, toho se však dopustil při střele. (29:28)

60
    Osmačtyřicet vteřin před koncem trefuje Nikola Karabatic brankovou konstrukci, Chorvati jdou do zřejmě posledního útoku. (29:28)
    59
    I Zlartko Horvat je dnes neomylný, trefuje se popáté. (29:28)
    58
    Michael Guigou. I kdyby bránu před ním zazdili, dnes by se trefil. Desátý gól. (28:28)

58
    Letícího N'Guessana fauloval Stevanovič, jde na dvě minuty ven a Francouzi mají další sedmimetrový hod. (28:27)
    58
    Ale Francouzci se neubránili, brzy se trefuje Kopljar. (28:27)
    57
    Porte využívá rychlý protiútok, je srovnáno. (27:27)
    57
    Guigou je famózní. Trefil se podeváté, tentokrát drze mezi nohy brankáře. (27:26)
    56
    Horvat ji opět bezpečně proměňuje. (27:25)

56
    N'Guessan fauloval střílejícího Duvnjaka, jde na dvě minuty ven a Chorvati házejí sedmičku. (26:25)
    55
    Až teď se schovanou střelou prosazuje Porte. (26:25)
    54
    Pátý zásah Marko Kopljara zvyšuje chorvatské vedení. Francouzi předchozí výhodu vůbec nevyužili. (26:24)
    53
    I v oslabení se prosazuje Duvnjak. (25:24)

52
    A za třetí vyloučení dostává Gojun červenou. (24:24)

52
    Při střele ho ještě rozhodil Gojun a jde za to na dvě minuty ven. (24:24)
    52
    Do úspěšného zakončení se procpal Adrien Dipanda. (24:24)
    51
    Váhavá francouzská přihrávka byla vystihnuta chorvatskou obranou, z protiútoku se prosazuje Štrlek. (24:23)
    49
    Z ní srovnává Horvat. (23:23)
    48
    Timothy N'Guessan. Pět pokusů v řadě, pět gólů. (22:23)
    48
    Chorvati do útoku opět vyrazili bet brankáře a z pravé spojky se počtvrté dnes trefuje Kopljar. (22:22)
    47
    Na sedmičku se postavil Michel Guigou. Víc není třeba dodávat. (21:22)

47
    Za Karačičovo držení za dres se jde házet sedmička a ještě následuje vyloučení. (21:21)
    46
    na opačné straně se však trefuje Kopljar. (21:21)
    45
    Timothey N'Guessan naskočil na středu a zase propálil. (20:21)
    45
    Srovnáno. Duvnjak mířil přesně. (20:20)
    43
    Timothey N'Guessan se stává nejdůležitějším francouzským hráčem posledních minut, jeho třetí zásah otáčí skóre. (19:20)
    42
    N'Guessan ale okamžitě srovnává. (19:19)
    42
    Marko Kopljar zakončil útočnou akci úspěšně. (19:18)
    41
    Neúčinný chorvatský útok skončil zblokovanou střelou a z protiútoku se z poyice pivota prosadil po delší době Cedric Sorhaindo. Poprvé od 27. minuty je srovnáno. (18:18)
    40
    A už to neplatí, Dipanda hned kontruje. (18:17)
    40
    Štrlek se prosazuje počtvrté v zápase a Chorvaté opět utíkají na dva góly. (18:16)
    39
    Přesilovku nakonec Francouzi i díky dalšímu zákroku Omeyera využili ke snížení ztráty na jeden gól, vykombinovanou akci zakončil perfektní ranou zleva Timothey N'Guessan. (17:16)
    37
    Když nevíš co s míčem, hoď ho doleva Guigouovi. Levé křídlo francouzského týmu ze svého sedmého pokusu trefuje sedmý gól. (17:15)

37
    Teď ale budou Chorvati hrát v oslabení, ven jde Gojun. (17:14)
    36
    Do tříbrankového náskoku posílá svůj tým Horvat. (17:14)
    36
    Rána zdálky od Stepančiče zvyšuje chorvatské vedení. (16:14)
    34
    Nikola Karabatič se dočkal, a je to opět zásah do odkryté branky. Chorvatům risk znovu nevyšel, Karabtič jim sebral míč a zdálky se trefil. (15:14)

34
    Žlutá karta pro tým Francie (Porte). (15:13)
    33
    Napodruhé už to Omeyerovi vyšlo, trefil se přes celé hřiště do prázdné chorvatské branky. (15:13)

32
    Nikola Karabatič zahodil střílejícího protihráče a vidí za to žlutou kartu. (15:12)
    31
    I druhý poločas načínají gólově Chorvati, Karačič dává svoji první branku. (15:12)
    30
    Patnáct vteřin před přestávkou ale přece jen dvougólové vedení Chorvatů zajišťuje svým třetí zásahem Ivan Sliškovič. (14:12)
    30
    Sorhaindo snižuje. (13:12)
    29
    Zákrok chorvatského brankáře poslal míč na hranu vlastního brankoviště Duvnajkovi, který si všiml, že Francouzi hrají bez gólmana a ranou přes celé hřiště zvýšil vedení. (13:11)
    28
    Druhého gólmana Gerarda prostřeluje Zlatko Horvat. (12:11)

27
    Za špatně provedené střídání vylučují rozhodčí francouzského brankáře Omeyera. (11:11)
    26
    Omeyerův zákrok vedl k dalšímu rychlému protiútoku, do něhož z druhé vlny naběhl zprava Dipanda a srovnal. (11:11)
    25
    Ale Štrelkova gólová rutina opět znamená vedení Chorvatů. (11:10)
    25
    Francouzský tlak proměňuje po vykombinované akci Sorhaindo. (10:10)
    24
    Kontruje bomber Štrlek. (10:9)
    23
    Guigou nejdřív vybojoval sedmičku a sám jí pak proti střídajícímu brankáři Pešičovi exkluzivním lobem proměnil. (9:9)
    23
    Sliškovičovo dělo z levé spojky opět posílá do vedení Chorvaty. (9:8)
    22
    Skvělé shození na Sorhainda ale opět znamená srovnání. (8:8)
    21
    Chorvati přečkali oslabení a z rychlého protiútoku se trefuje Gojun. (8:7)
    20
    I v oslabení ale zatím velmi dobrého Omeyera prostřeluje Sliškovič. (7:7)
    19
    Sedmičku proměnil dnes neomylný Guigou. (6:7)

19
    Za protesty inkasuje žlutou chorvatský trenér Babič. (6:6)

19
    Gojun je prvním vyloučeným zápasu za nevybíravý zákrok při francouzské střele, navíc se hází další sedmička. (6:6)

18
    Žlutá karta pro Sliškoviče. (6:6)
    18
    Prostrčení na pivota Kozinu francouzská obrana nezachytila a je opět srovnáno. (6:6)
    14
    Michael Guigou potrestal úspěšnou sedmičkou faul Stepančiče. (5:5)

14
    Žlutá karta pro tým Chorvatsko (Stepančič). (5:5)
    13
    Značková akce Francouzů, Omeyerův zákrok, výhoz a přihrávky až na levé křídlo ke Guigouovi. A gól. (5:5)

12
    Žlutá karta pro tým Chorvatsko (Duvnjak). (5:4)
    11
    Francouzům se málem podařilo vystihnout chorvatskou přihrávku, ale místo toho se míč dostal ke Kopljarovi, který poslal svůj tým do vedení. (5:4)

10
    Kozinu postrčil v souboji s jiným spoluhráčem Luka Karabatič, za což dostává žlutou kartu. (4:4)
    7
    Chorvati útočili bez brankáře v zádech a jejich risk potrestal únikem a zakončením do prázdné brány Michael Guigou. (4:4)
    7
    Gól vstřelil tým Francie (Grebille). (4:3)
    6
    Gól vstřelil tým Chorvatsko (Štrlek). (4:2)
    6
    Gól vstřelil tým Chorvatsko (Mamič). (3:2)
    5
    Omeyer vychytal chorvatské zakončení a po rychlé otočce hry se míč dostal na levé křídlo do rukou Michaela Guigoua a je srovnáno. (2:2)
    4
    Za obranou vyskočil Valentin Porte a nekompromisně napálil první francouzský gól. (2:1)
    2
    Rychlá série přihrávek uvolnila na středu brankoviště Ilju Brozoviče a je to 2:0. (2:0)
    1
    Váhavý francouzský útok skončil neúspěšně a první gól zápasu dává z rychlého protiútoku Jakovv Gojun. (1:0)

František Suchan

Chorvatsko: Stevanovič, Pešič – Duvnjak, Stepančič, Kopljar, Gojun, Horvat, Karačič, Štrlek, Čupič, Mamič, Sliškovič, Brozovič, Kozina
    Francie: Gerard, Omeyer – Narcisse, N. Karabatic, Mahe, Grebille, N'Guessan, Abalo, Sorhaindo, Guigou, L. Karabatic, Fabregas, Dipanda, Porte

Rozhodčí: Palsson, Eliasson (Island)