Jihlava – K. Vary 2:6 (kon.) | Düsseldorf – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | K. Vary – Düsseldorf 2:1 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
Düsseldorfer EG
Sobota 13.08.2016, 15:45 • KV Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

Je tady konec utkání. Naštěstí jsme se dočkali i branek a konečné skóre vyznívá lépe pro domácí, kteří vítězí po základní skupině díky této výhře 2:1.

Děkuji za sledování tohoto onlajn přenosu a v 18:30 se těším napočtenou! (17:56:20)

59:13
    Běží poslední minuta první třetí třetiny.

57:37
    Tohle už je asi definitvní konec. Fabian Leon Horschel (DUS) odchází na trestnou lavici za hákování.

56:59
    Düsseldorfer EG právě vstřelil branku!
    Tak stejně nakonec přichází snížení! Klemmer nastřelil od modré kotouč a RICARDO NOAH MULLER už pouze doklepl puk do brány. Asistence: Simon Klemmer.

56:29
    Stanchewski teď zazdil neuvěřitelnou šanci! Dostal přihrávku z mezikruží, ale netrefil naprosto prázdnou bránu!

56:03
    Oddechový čas pro hosty.

54:34
    Tak teď už to vypadá hodně slibně pro domácí borce, kteří si stále drží dvoubrankové vedení.

52:34
    Možnost pro německý tým snížit. David Holub (KVA) si odpyká dvě minuty za napadení.

52:14
    Lorer se tlačil po levé straně, ale přes hradbu těl se nedokázal prosadit.

50:28
    Překlopila se nám třetí třetina do druhé poloviny a vypadá to, že Energie nakonec dovede zápas do zdárného konce.

48:37
    Ribnitzky je na ledě a celek z Německa hraje v plném počtu.

48:22
    Vypadá to, že tato přesilová hra zůstane bez využití.

46:37
    A Energie bude mít šanci zvýšit svůj náskok! Za hrubost odchází na trestnou lavici Fabian Ribnitzky (DUS).

45:14
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    No tak to je studená sprcha pro německý celek! Domácí teď úplně rozebrali obranu hostů a na 2:0 zvyšuje MARTIN SLABÝ! Asistence: Radek Prošek, Jan Bečka.

44:48
    No konečně jsme se dočkali první branky, která končí v síti Vogela. PROCHÁZKA si vyjel do mezikruží a svižnou střelou zápěstím otevírá skóre. Asistence: Tomáš Přibyl.

43:04
    Hra se přesouvá na útočnou třetinu Düsseldorferu, ale hosté se v útoku příliš dlouho neohřáli.

42:14
    Nahození ze středního pásma končí až v rukavici Vogela, který ho raději podrží.

40:45
    Nepřesnost v obraně hostí a kotouč letí na zakázané uvolnění Vhazovat se bude po levici Vogela.

40:30
    Prošek je na ledě a Energie hraje v plném počtu.

40:01

Druhá třetina by se dala zhodnotit úplně stejně jako ta první. Na kontě máme 14 vyloučení, ale skóre svítí stále bezbrankově. Je to velká taktická bitva, a tak se můžeme těšit, co nám přinese třetí třetina.

40:00

39:37
    Jílek teď konečně mohl otevřít skóre, ale nedokázal usměrnit kotouč do úplně prázdné brány!

38:29
    Radek Prošek (KVA) je dalším borcem, který si prohlédne zblízka časomíru a trestnou lavici.

37:43
    Slabý je na ledě. Myslím, že na tomto utkání si musí pochutnávat hlavně fanoušci defenzivního hokeje. Málo šancí, hodně vyloučení, takto se dá shrnout toto utkání.

36:38
    Hosté jsou usazeni v útočném pásmu a pálí snad z každě pozice.

35:42
    A trend pokračuje. Aby toho nebylo málo, tak na chvilku doplní na trestné lavici Habra, Martin SLabý (KVA). Ten si odsedí dvě minuty za krosček.

34:48
    Stanchewski si šikovně najel před bránu, ale Kašpar skvěle ucpal mezeru mezi tyčkou a svým tělem.

33:47
    Jakub Habr (KVA) je dalším v pořadí, který bude zahřívat trestnou lavici. Provinil se sekáním.

33:03
    Velká bída. Možná by bylo lepší, kdyby se vůbec nevylučovalo, protože jakmile se hraje přesilová hra, tak jakoby oběma týmů ztuhly nohy.

31:30
    Tím hráčem je Lenart Gustav Stanchewski (DUS), který si odpyká trest za sekání.

31:15
    No a přijde další vyloučení a to na straně hostů, domácí hrají ve výhodě.

29:14
    Přesilové hry jsou dnes opravdu katastrofální. Ani jeden tým není schpný se prosadit.

28:52
    Canov pálil od modré čáry, ale trefil pouze svého soupeře Hotěka.

27:48
    Luc Walter Mansfeld (DUS) atakoval soupeře nedovleně na modré čáře a jde si sednout na dvě minuty na trestnou lavici.

26:25
    Petrov je na ledě a přesilové hry obou celků jsou dnes velmi mizerné.

25:03
    Měmecký celek nedokázal přejít přes modrou čáru a je mu odpískán ofsajd.

24:25
    Daniel Petrov (KVA) neudržel nervy na uzdě a putuje na trestnou lavici na dvě minuty za napadení.

23:07
    Bečka se prodral po pravé straně a pokusil se vstřelit nad lapačku, ale bránu vůbec netrefil.

21:43
    Hotěk je na ledě a i domácí dokázali své oslabení ubránit.

20:51
    Hosté pokračují v přesilové hře a usazují se okamžitě v útočném pásmu.

20:01

Je tady konec první třetiny, ve které jsme toho příliš neviděli, když nepočítáme vyloučení, kterých bylo dost. Uvidíme, co nám přinese další část, která začne cca v 16:34.

20:00

19:42
    Tak ještě jedno vyloučení na domácí straně. Za hákování si odsedí trest Michal Hotěk (KVA).

19:02
    Běží poslední minuta první třetiny.

18:47
    Krug je na ledě a i toto oslabení německý celek dokázal přežít bez úhony.

18:08
    Už to vypadalo, že se domácí usadí v útočném pásmu, ale Bartuli dokázal kotouč vyhodit.

16:47
    Christopher Krug (DUS) nejdříve promrhal velkou šanci a následně podrazil svého spoluhráče a míří na trestnou lavici.

14:29
    Po krátké rozmíšce v rohu hřiště putují na trestnou lavici David Holub (KVA) a Simon Klemmer (DUS) oba dva za sekání.

13:49
    Tomáš Jílek (KVA) je prvním hráčem domácího celku, který si posedí na trestné lavici.

12:01
    Bartuli je na ledě a ani tato přesilová hra domácích nebyla využita.

11:49
    Martin Slabý si hezky vybruslil do mezikruží, ale svou střelu namířil jen kousek vedle tyče Vogelovy brány.

10:59
    Domácí se nemohou dostat do útočného pásma a jejich přesilová hra se pomalu chýlí ke konci.

10:01
    Daniel Bartuli (DUS) putuje na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

09:28
    Teď je pasáž hry, kdy se bojuje hlavně ve středním pásmu o každý centimetr ledu.

07:33
    Geitner nahazoval kotouč od modré čáry, který byl několikrát tečovaný, ale Kašpar byl pozorný.

06:45
    Enegetici nehrají vůbec špatně, ale dobře postavená obrana Düsseldorferu hravě odvrací jakýkoliv útok.

05:31
    Holub projel po pravé straně kluziště a pokoušel se nahodit kotouč před bránu, kde však nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

04:52
    Na ledě už je i Stein a německý tým se ubránil dvojnásobné přesilovce, kterou domácí totálně promrhali.

04:20
    Šik se odhodlal ke střele, ale ani on nedokázal prostřelit hradbu těl před ním.

03:36
    Muller je na ledě a hosté se ubránili nejhoršímu.

02:51
    Peter Stein (DUS) se prezentoval zbytečným faulem a posílá svůj tým do tří hráčů.

02:29
    Slabý se pokusil vystřelit od modré, ale trefil prvního bránícícího hráče, který puk vyhazuje přes všechny čáry.

01:36
    Ricardo Noah Muller (DUS) je prvním hráčem, který usedne na trestnou lavici. Je vyloučen na dvě minuty za podražení.

00:46
    Domácí začali okamžitě náporem a usadili se v útočném pásmu soupeře.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Heger) – Jílek, Canov, Hotěk, Slabý, Prošek, Přibyl, Kořán, Petrov, Bečka "C", Šik, Kala, Ptáček, Habr, Procházka, Šťastný, Doubek, Holub, Maydl

Düsseldorfer EG: Vogel (Frensel) – Geitner, Grosse, Fern, Muller, König, Bartuli, Ribnitzky, Mansfeld, Herz, Strodel, van Soest, Krug, Clemens, Klemmer, Metelkov, Horschel, Lorer, Gerharz, Stanchewski, Stein, Schmidt

Rozhodčí: Zubzanda – Fagan, Matas.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:45.

David Košinár

Branky a nahrávky: 45. Procházka (Přibyl), 46. Slabý (Prošek, Bečka) – 57. Muller (Klemmer)

Rozhodčí: Zubzanda – Fagan, Matas