Tisková konference FC Viktoria Plzeň před 4. předk | (kon.) |
Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 10. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 11. den | (kon.) |
Hod diskem - kvalifikace (ženy) | Vítěz: Y. Perézová (CUB) (kon.) | | | Skok o tyči - finále (muži) | Vítěz: T. Da Silva (BRA) (kon.) |
110 m překážek - rozběhy (muži) | Vítěz: O. McLeod (JAM) (kon.) | | | 400 m překážek - rozběhy (ženy) | Vítěz: R. Traceyová (JAM) (kon.) |
800 m - finále (muži) | Vítěz: D. Rudisha (KEN) (kon.) | | | 400 m - finále (ženy) | Vítěz: S. Millerová (BAH) (kon.) |
5 000 m - rozběhy (ženy) | Vítěz: A. Ayanaová (ETH) (kon.) | | | Skok o tyči - kvalifikace (ženy) | Vítěz: E. Stefanidiová (GRE) (kon.) |
Trojskok - finále (muži) | Vítěz: Ch. Taylor (USA) (kon.) | | | 1 500 m - rozběhy (muži) | Vítěz: J. Holuša (CZE) (kon.) |
100 m překážek - rozběhy (ženy) | Vítěz: B. Rollinsová (USA) (kon.) | | | Hod diskem - finále (ženy) | Vítěz: S. Perkovičová (CRO) (kon.) |
200 m - rozběhy (muži) | Vítěz: A. De Grasse (CAN) (kon.) |
C1 1000 m - finále (muži) | Vítěz: S. Brendel (GER) (kon.) | | | K2 500 m - finále (ženy) | Vítěz: Maďarsko (kon.) |
K1 200 m - finále (ženy) | Vítěz: L. Carringtonová (NZL) (kon.) | | | K1 1000 m - finále (muži) | Vítěz: M. Walz (ESP (kon.) |
Individuální parkur - 2. den kvalifikace | (kon.) | | | Týmový parkur - kvalifikace | (kon.) |
Sprint - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Keirin - první kolo a opravy (muži) | (kon.) |
Omnium - časovka na 500 m (ženy) | Vítěz: A. Edmonsonová (AUS) (kon.) | | | Sprint - 5. - 8. místo (ženy) | Vítěz: T. Čung (CHN) (kon.) |
Sprint - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Omnium - flying lap (ženy) | Vítěz: L.Trottová (GBR) (kon.) |
Keirin - druhé kolo (muži) | (kon.) | | | Omnium - bodovací závod na 25 km (ženy) | Vítěz: L. Trottová (GBR) (kon.) |
Sprint - finále (ženy) | Vítěz: K. Vogelová (GER) (kon.) | | | Keirin - o umístění a finále (muži) | Vítěz: J. Kenny (GBR) (kon.) |
Do 105 kg - finále (muži) | Vítěz: R. Nurudinov (UZB) (kon.) | | | Nad 105 kg (muži) | R. Djangabajev (UZB) (kon.) |
10km maraton - muži | Vítěz: F. Weertman (NIZ) (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) | | | Celodenní liveblog | (kon.) |
Týmy (muži) – semifinále | (kon.) | | | Týmy (ženy) – o 3. místo | Vítěz: Japonsko (kon.) |
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 91 kg - finále (muži) | Vítěz: J. Tišenko (RUS) (kon.) |
Do 51 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 56 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 64 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Do 81 kg - dopolední semifinále (muži) | Vítěz: J. C. La Cruz (CUB) (kon.) |
Nad 91 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Do 51 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
Do 56 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Do 64 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - odpolední semifinále (muži) | Vítěz: A. Niyazymbetov (KAZ) (kon.) | | | Nad 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) | Vítěz : J. Joyce (GBR) (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
3m prkno (muži) - semifinále | Vítěz: J. Cao (Čína) (kon.) | | | 3m prkno (muži) - finále | Vítěz: J. Cao (Čína) (kon.) |
Bradla (muži) - finále | Vítěz: O. Vernjajev (UKR) (kon.) | | | Prostná (ženy) - finále | Vítěz: S. Bilesová (USA) (kon.) |
Hrazda (muži) - finále | Vítěz: F. Hambüchen (GER) (kon.) |
Dvojice - finále | Vítěz: Iščenková, Romašinovová (RUS) (kon.) |
Řecko-římský do 66 kg - kvalifikace | (kon.) | | | Řecko-římský do 98 kg - kvalifikace | (kon.) |
Řecko-římský do 66 kg - finále | Vítěz: D. Štefanek (SRB) (kon.) | | | Řecko-římský do 98 kg - finále | Vítěz: A. Aleksanjan (ARM) (kon.) |
Argentina - Německo | 5:2 (kon.) | | | Belgie - Nizozemsko | 3:1 (kon.) |
Velká Británie - Španělsko | 3:1 (kon.) | | | Nizozemsko - Argentina | 3:2 (kon.) |
Maďarsko - Černá Hora | 9:10ph. (kon.) | | | Srbsko - Španělsko | 10:7 (kon.) |
Brazílie - Chorvatsko | 6:10 (kon.) | | | Řecko - Itálie | 5:9 (kon.) |
Rusko - Španělsko | 12:10 (kon.) | | | Itálie - Čína | 12:7 (kon.) |
konec
Keirin - o umístění a finále (muži)
Vítěz: J. Kenny (GBR)
Jan Vojkůvka
1. Jason Kenny (GBR)
2. Matthijs Buchli (NED)
3. Azizulhasni Awang (MAS)
4. Joachim Eilers (GER)
5. Fabien Hernando Puerta Zapata (COL)
6. Damian Zielinski (POL)
7. Sam Webster (NZL)
8. Michael D'Almeida (FRA)
9. Krysztof Maksel (POL)
10. Matthew Glaetzer (AUS)
11. Francois Pervis (FRA)
12. Christos Volikalis (GRE)