Larissa, Talita – Walshová Jenningsová, A. Rossová 1:2 (kon.) | Ludwigová, Walkenhorstová – Agatha, Barbara 2:0 (kon.)
Larissa, Talita
1
21 17 9
Walshová Jenningsová, A. Rossová
2
17 21 15
Čtvrtek 18.08.2016, 03:00Olympijské hry - Plážový volejbal - ženy • O 3.–4. místo
Sledujte:

0:0
    Já se s vámi loučím a přeji vám příjemnou dobrou noc. (03:59:53)

0:0
    Američanky se pomalu rozjížděly, první set ztratily rozdílem čtyř bodů, ale poté především Kerri Walshová Jenningsová zlepšila svůj výkon a zcela otočily druhý set a v rozhodující sadě už byl na písku jen jeden pár, ten americký. Pro Kerri Walshovou to je již čtvrtá olympijská medaile, po třech zlatech. Brazilky na domácích hrách končí bez medaile.

9:15
    Třetí set skončil.

9:15
    Bronz jde k Američankám. Talita znovu v útoku selhala. Walshová si počkala znovu na blok a ukončila zápas.

9:14
    Pět mečbolů pro americký pár! Talita chtěla poslat tvrdou smeč do diagonály, ale je zablokovaná.

9:13
    Talita znovu v útoku. Jen do bloku Walshové. Rossová zasáhla v poli a ještě stihla zaútočit.

9:12
    Američanky si jdou pro medaile. Rossová si počkala kam půjde hráčka v poli a zahrála na opačnou stranu.

9:11
    Nyní již Talita přidává bod po útoku po lajně, ale nyní musí domácí ubránit.

8:11
    A je to o tři body! Talita si našla v útoku jen blok Walshové a nyní to budou mít domácí už hodně těžké.

8:10
    Desátý bod po útoku Walshové do lajny.

8:9
    Je to jen o jeden bod. Talita si připisuje útok a také bod.

7:9
    Američanky jdou nyní ve velké pohodě. Rossová po dlouhé době v útoku.

7:8
    Ale přichází nekompromisní útok Tality po lajně.

6:8
    A je to už o dva body. Američanky odskakují. Talita poslal míč jen do kury Rossové, které trestá bodovkou.

6:7
    Nyní vedou Američanky. Walshová dokázala zablokovat, a vše dokončila Rossová útokem. Brazilky si beru oddechový čas.

6:6
    Drama pokračuje. Walshová si poradila s krátkým servisem a poté i se smečí.

6:5
    Brazilky nepouštějí soupeřky do vedení. Talita opět v útoku a opět nedala hráčkám v obraně šanci.