Larissa, Talita – Walshová Jenningsová, A. Rossová 1:2 (kon.) | Ludwigová, Walkenhorstová – Agatha, Barbara 2:0 (kon.)
Larissa, Talita
1
21 17 9
Walshová Jenningsová, A. Rossová
2
17 21 15
Čtvrtek 18.08.2016, 03:00Olympijské hry - Plážový volejbal - ženy • O 3.–4. místo
Sledujte:

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

0:0
    Krásnou čtvrteční noc, vítám všechny příznivce volejbalu. Již za malý moment nás čeká zápas o první medaile z plážového volejbalu na letošních olympijských hrách. Brazilský pár Larissa s Talitou vyzvou v boji o bronzové medaile trojnásobné olympijského šampionky Walshovou s Rossovou.

0:0

1:0
    Zápas o třetí místo může začít. Na podání začínají domácí Brazilky. Larissa našla servisem Walshovou, která je ihned zablokovaná.

2:0
    Navíc je tu i přímý bod z podání.

2:1
    První bod také pro Američanky. Do útoku se dostala Rossová.

3:1
    Talita neměla problém s útokem podél bloku Walshové.

3:2
    Wlashová v útoku také bez problému přidává bod na konto svého týmu.

4:2
    Poprvé v útoku také Talita a také trefuje přesně roh kurtu.

4:3
    Podání o pásku, ale Američnky se dostaly do útoku.

4:4
    Je vyrovnáno. Walshová si poradila na bloku a poté přidala také útok.

4:5
    Američanky otáčejí vývoj skóre na svou stranu. Talita neuspěla v útoku a to trestá Walshová z druhé přes.

5:5
    Brazilky ale vyrovnávají. Larissa přehodila hráčku v poli.

5:6
    Walshová měla v útoku snadnou úlohu, přidává bod po útoku po lajně.

6:6
    Znovu srovnáno. Také Larissa vytlouká blok americké hráčky.

7:6
    Domácí hráčky jdou do vedení. Je to přímý bod z podání.

7:7
    Drama v prvním setu pokračuje. Opět je vyrovnáno. Walshová nesložila, ale poté stačila dvakrát míč vybrat a poté už dává bod.

8:7
    Brazilky si ujímají vedení. Rossová poslala podání jen do sítě.

8:8
    A je opět srovnáno. Talita hrála jen do bloku.

9:8
    Talita smečovala do odstupující hráčky na bloku.

9:9
    Vyrovnaný set pokračuje. Walshová si poradila s horším příjmem.

10:9
    Brazilky ale dnes útočí výtečně. Talita umístila míč přesně za blok.

10:10
    Ale také Američanky bodují. Rossová na druhý pokus vytlouká blok soupeřky.

11:10
    Ztrátování pokračuje. Talita znovu v útoku a je to bod pro domácí, po úderu Walshové v poli. Následuje technický oddechový čas.

12:10
    Je to o dva body! Brazilky ubránily a jsou na cestě k prvnímu setu.

12:11
    Američanky se vracejí do setu. Podání Brazilky jde jen do autu.

13:11
    Třináctý bod pro domácí po útoku Tality přesně za blokující hráčku.

13:12
    Walshová v útoku měla malé problémy, ale na druhý pokus již boduje.

14:12
    Znovu je to o dva body. Talita si došla pro kratší servis. Rossová nedala bodovku na zem a to již trestá Talita.

15:12
    A je to už o tři body! Walshová útočila jen do sítě. Nyní to budou mít Američnky už hodně těžké.

16:12
    Čtyřbodový náskok. Znovu Walshová se opřela do míče, ale nyní ho poslala jen do autu.

17:12
    Navíc je tu i přímý bod z podání! Nyní si již berou oddechový čas. Pětibodový náskok pro domácí je ale luxusní.

17:13
    Američanky po oddechovém čase snižují. Walshová znovu nesložila, ale pomáhá jí spoluhráčka, která dává bod.

18:13
    Larissa po dlouhé době v útoku a nedala míč do písku. Walshová chtěla zahrát míč za sít, ale trefila pásku.

18:14
    Walshová znovu bez bodu, naopak boduje Rossová.

19:14
    Brazilky si jdou pro první set. Walshová kazí podání vedle postranní lajny.

19:15
    Kerri Walshová měla znovu problémy s útokem, ale na druhý pokus již rozhodila soupeřky.

19:16
    Ještě je tu snížení Američanek. Talita útočí jen do autu.

20:16
    Čtyři setboly pro domácí dvojici. Rossová na podání trefila Talitu, ta nedala bod, ale Larissa o pásku už ano.

20:17
    Američanky ještě přidávají jeden bod. Walshová smečovala do hráčky v poli.

21:17
    První set je u konce. Talita vytloukla blok soupeřky na síti a první sada jde tak na domácí stranu.

21:17
    První set skončil.

0:0
    Začal druhý set.

0:1
    Do druhého setu začínají bodem Američanky. Talita nedala bod a to trestá Rossová.

1:1
    Ale je velmi rychle vyrovnáno. Talita znovu v útoku a po smeči za blok přidává první bod.

2:1
    Brazilky jdou do vedení. Walshová našla v poli jen soupeřku a ta potvrzuje zákrok v poli smečí.

2:2
    Je tu opět nerozhodný stav. Walshová jen odevzdala míč na druhou polovinu, ale Larissa nedala bod a navíc Talita smečuje jen do autu.

3:2
    Larissa po delší době v útoku a připisuje si bod po úder za síť.

3:3
    Zkažené podání ze strany domácího týmu.

4:3
    Talita si poradila s nalepenější nahrávkou.

5:3
    A je to o dva body. Walshová nepřihrála míč z podání.

5:4
    Američanky snižují. Walshová měla znovu problém na příjmu, ale poté útočí s přehledem.

6:4
    Talita přihrála na druhou přes na Larissu a ta dává bod.

6:5
    Americká dvojice přidává další bod. Nyní Rossová vytlouká blok soupeřek.

7:5
    Domácí ale mají stále náskok. Talita tvrdě smečovala do diagonály.

7:6
    Je to stále jen o jeden bod. Walshová v útoku nezklamala. Po úderu za blok si připisuje bod.

8:6
    Talita znovu v útoku a znovu je úspěšná, když vytlouká blok Walshové.

8:7
    Brazilky přidávají zkažené podání jen do sítě.

9:7
    Ale domácí tým si drží dvoubodové vedení. Také Rossová netrefila servisem kurt.

9:8
    Walshová nemá problém umístit smeč přesně do písku.

10:8
    Desátý bod pro domácí tým. Larissa z druhé smečuje k lajně.

11:8
    A je to už o tři body! Nedohoda na americké straně. Hráčky se srazily na příjmu.

11:9
    Walshová nyní již dává míč přesně do písku.

12:9
    Set ale rychle utíká a už je tu dvanáctý bod. Talita smečuje přesně do kurtu. Následuje technický oddechový čas.

12:10
    Američanky ještě nic nevzdávají a přidávají desátý bod. Walshová nahrála Rossové a ta boduje.

13:10
    Talita s Larissou ale jdou pro bronz. Další povedená souhra.

13:11
    Walshová si poradila s míčem na hlavním kůlu a umístila míč k lajně.

13:12
    A je tu snížení. Talita snad poprvé nesložila míč na písek a Walshová dává bod.

14:12
    Ale nyní již také bodují Brazilky. Talita si přihrála a také zaútočila po lajně.

14:13
    Američanky přidávají třináctý bod. Walshová nedala bod v útoku, ale Rossová jí zastoupila.

14:14
    A je srovnáno. Talita na bezblok trefila jen Rossovou v poli, Walshová dává míč přes blok do pole.

14:15
    A Američanky otáčejí vývoj druhého setu na svou stranu. Talita smečuje jen do autu. Nyní mají Brazilky krizi a berou si oddechový čas.

14:16
    A je to úplně jinak. Američanky si jdou po prodloužení zápasu. Talita znovu nepoložila míč na zem a to trestá znovu Kerri Walshová.

14:17
    A už je to o tři body. Talita si přihrála, ale míč namířila jen do bloku Walshové.

15:17
    Nyní už bodují domácí hráčky. Talita si přeběhla na pravou stranu a dává bod po lajně.

15:18
    Walshové nyní vychází vše na co sáhne. Míč končí přesně na lajně.

15:19
    Druhý set půjde na stranu Američanek. Talita dostala eso!

16:19
    Brazilky ještě oddalují konec druhého setu. Talita nedala znovu míč na zem, ale nyní Walshová nepotrestala. Larissa už boduje.

17:19
    Ještě se závěr setu dramatizuje. Walshová nepřihrála míč z podání. Američanky si berou oddechový čas.

17:20
    Tři setboly pro Američanky! Walshová znovu v útoku a po nalepené nahrávce na síť boduje.

17:21
    Druhý set jde na stranu Američanek. Talita nedala bod a to trestá April Rossová útokem po lajně. Uvidíme třetí sadu.

17:21
    Druhý set skončil.

0:0
    Začal třetí set.

0:1
    Rozhodující sadu zahajují lépe Američanky. Walshová z nepřipravené pozice boduje.

1:1
    Srovnáno. Brazilky se také dostávají do setu. Talita boduje po útoku po lajně.

1:2
    Američanky znovu o krok vpřed. Walshová jen postrčila míč za blok.

2:2
    Ztrátování obou týmů zatím funguje. Talita smečuje kolem amerického bloku do písku.

3:2
    Rossová musela jen odevzdat míč zadarmo a to trestá Larissa útokem na druhou přes.

3:3
    Američanky srovnávají. Walshová tvrdou smečí do středu kurtu.

4:3
    Ale domácí hráčky jdou ve vedení. Talita přihrávala v pádu, ale vše zvládla a po útoku boduje.

4:4
    Ale boj ve třetí setu pokračuje. Larissa měla míč na ruce na bodovku, ale trefuje jen aut.

5:4
    Talita smečuje přesně do kurtu kolem bloku Walshové.

5:5
    Je opět srovnáno. Rossová musela znovu jen odevzdat míč, ale poté blokuje.

6:5
    Brazilky nepouštějí soupeřky do vedení. Talita opět v útoku a opět nedala hráčkám v obraně šanci.

6:6
    Drama pokračuje. Walshová si poradila s krátkým servisem a poté i se smečí.

6:7
    Nyní vedou Američanky. Walshová dokázala zablokovat, a vše dokončila Rossová útokem. Brazilky si beru oddechový čas.

6:8
    A je to už o dva body. Američanky odskakují. Talita poslal míč jen do kury Rossové, které trestá bodovkou.

7:8
    Ale přichází nekompromisní útok Tality po lajně.

7:9
    Američanky jdou nyní ve velké pohodě. Rossová po dlouhé době v útoku.

8:9
    Je to jen o jeden bod. Talita si připisuje útok a také bod.

8:10
    Desátý bod po útoku Walshové do lajny.

8:11
    A je to o tři body! Talita si našla v útoku jen blok Walshové a nyní to budou mít domácí už hodně těžké.

9:11
    Nyní již Talita přidává bod po útoku po lajně, ale nyní musí domácí ubránit.

9:12
    Američanky si jdou pro medaile. Rossová si počkala kam půjde hráčka v poli a zahrála na opačnou stranu.

9:13
    Talita znovu v útoku. Jen do bloku Walshové. Rossová zasáhla v poli a ještě stihla zaútočit.

9:14
    Pět mečbolů pro americký pár! Talita chtěla poslat tvrdou smeč do diagonály, ale je zablokovaná.

9:15
    Bronz jde k Američankám. Talita znovu v útoku selhala. Walshová si počkala znovu na blok a ukončila zápas.

9:15
    Třetí set skončil.

0:0
    Američanky se pomalu rozjížděly, první set ztratily rozdílem čtyř bodů, ale poté především Kerri Walshová Jenningsová zlepšila svůj výkon a zcela otočily druhý set a v rozhodující sadě už byl na písku jen jeden pár, ten americký. Pro Kerri Walshovou to je již čtvrtá olympijská medaile, po třech zlatech. Brazilky na domácích hrách končí bez medaile.