Slovácko – Bohemians 1905 | 2:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Jihlava | 1:0 (kon.) | | | Karviná – Dukla Praha | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Zlín | 0:2 (kon.) |
Honduras – Nigérie | 2:3 (kon.) | | | Brazílie – Německo | 1:1 (5:4 po pen.) |
Švédsko – Německo | 1:2 (kon.) |
Třinec – Žižkov | 4:4 (kon.) | | | Sokolov – Prostějov | 1:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Vlašim | 1:0 (kon.) |
Stoke – Manchester City | 1:4 (kon.) | | | Swansea – Hull City | 0:2 (kon.) | | | Tottenham – Crystal Palace | 1:0 (kon.) |
Watford – Chelsea | 1:2 (kon.) | | | West Brom – Everton | 1:2 (kon.) | | | Burnley – Liverpool | 2:0 (kon.) |
Leicester – Arsenal | 0:0 (kon.) |
La Coruňa – Eibar | 2:1 (kon.) | | | Barcelona – Real Betis | 6:2 (kon.) | | | Granada – Villarreal | 1:1 (kon.) |
Sevilla – Espanyol | 6:4 (kon.) |
AS Řím – Udinese | 4:0 (kon.) | | | Juventus – Fiorentina | 2:1 (kon.) |
Nantes – Monaco | 0:1 (kon.) | | | Lille – Dijon | 1:0 (kon.) | | | Lorient – Bastia | 0:3 (kon.) |
Toulouse – Bordeaux | 4:1 (kon.) | | | Angers – Nice | 0:1 (kon.) | | | Rennes – Nancy | 2:0 (kon.) |
Prešov – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Žilina | 1:0 (kon.) | | | Senica – Podbrezová | 0:1 (kon.) |
Michalovce – Dunajská Streda | 1:0 (kon.) | | | Myjava – Trnava | 1:1 (kon.) |
Písek – Benešov | 1:1 (4:5 po pen.) | | | Litoměřicko – Vltavín | 1:4 (kon.) | | | Chrudim – Zápy | 1:3 (kon.) |
Králův Dvůr – Štěchovice | 2:1 (kon.) | | | Hořovicko – Táborsko akademie | 2:0 (kon.) | | | Tachov – Domažlice | 0:1 (kon.) |
Olomouc B – HFK Olomouc | 7:0 (kon.) | | | Líšeň – Třebíč | 0:3 (kon.) | | | Blansko – Uničov | 0:1 (kon.) |
Hlučín – Mohelnice | 0:0 (kon.) | | | Hulín – Petřkovice | 0:1 (kon.) | | | Vyškov – Zlín B | 2:0 (kon.) |
Karviná – Plzeň | 0:1 (kon.) | | | Brno – Olomouc | 2:7 (kon.) | | | Slovácko – Jihlava | 1:1 (4:3 po pen.) |
Hr. Králové – Ostrava | 2:1 (kon.) | | | Teplice – Zlín | 2:3 (kon.) |
MFK Zvolen – Spiš. N. Ves | 4:1 (kon.) | | | Bardejov – R. Sobota | 2:0 (kon.) | | | Šamorín – Sereď | 4:1 (kon.) |
Svätý Jur – Nové Mesto n/V | 0:0 (kon.) | | | Poprad – Haniska | 4:1 (kon.) |
Kerkrade – Arnhem | 0:1 (kon.) | | | Ajax – Willem II | 1:2 (kon.) | | | Zwolle – Eindhoven | 0:4 (kon.) |
Nijmegen – Heerenveen | 2:1 (kon.) |
Kortrijk – Club Bruggy | 2:1 (kon.) | | | Mouscron – Sint-Truiden | 2:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Mechelen | 2:2 (kon.) |
Waregem – Oostende | 1:1 (kon.) |
Marítimo – Guimarães | 0:2 (kon.) | | | Chaves – Tondela | 1:1 (kon.) | | | FC Ferreira – Sporting | 0:1 (kon.) |
Porto – Estoril | 1:0 (kon.) |
Salzburg – Mattersburg | 3:1 (kon.) | | | Admira – Ried | 1:0 (kon.) | | | St. Pölten – Sturm Graz | 1:3 (kon.) |
Ufa – Groznyj | 1:3 (kon.) | | | Zenit – CSKA Moskva | 1:1 (kon.) | | | Rostov – Tomsk | 3:0 (kon.) |
Cracovia – Chorzów | 1:1 (kon.) | | | Piast Gliwice – Pogoň | 0:2 (kon.) | | | Legia – Arka | 1:3 (kon.) |
konec
FK Rostov
3:0
(2:0)
FK Tom Tomsk
81
|
Střídání v týmu FK Tom Tomsk: ze hřiště odchází Alexej Pugin, přichází Pavel Kudrjašov.
|
|
77
|
Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Alexandr Jerochin, přichází Timofej Kalačev.
|
|
73
|
Střídání v týmu FK Tom Tomsk: ze hřiště odchází Sergej Samodin, přichází Oleksandr Kasjan.
|
|
71
|
Střídání v týmu FK Tom Tomsk: ze hřiště odchází Eric Bicfalvi, přichází Jevgenij Baljajkin.
|
|
64
|
Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Dmitrij Poloz, přichází Moussa Doumbia.
|
|
56
|
Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Fjodor Kudrjašov, přichází Nikita Kovaljov.
|
Branky:
17. Novoselcev (Navas), 45. Ezzatollahi (Poloz), 52. Jerochin
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 21:20.
Rozhodčí: Anatolevič – Valerevič, Vladimirovič
Diváci:
Karty: 49. Kudrjašov (RTV), 90+2. Bajramjan (RTV) – 45+1. Čuperka (TMS), 66. Ten (TMS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 21:20.
FK Rostov:
Džanajev – Ezzatollahi, Kirejev, Navas, Novoselcev, Kudrjašov (56. Kovaljov) – Bajramjan, Noboa (C), Jerochin (77. Kalačev) – Bucharov, Poloz (64. Doumbia).
Náhradníci: Medveděv – Kovaljov, Kalačev, Doumbia, Siděnko.
Trenér:
FK Tom Tomsk: Kočenkov (C) – Ten, Puljić, Djakov, D. Jablonský – Tiškin – Dudijev, Čuperka, Bicfalvi (71. Baljajkin), Pugin (81. Kudrjašov) – Samodin (73. Kasjan).
Náhradníci: Solosin – Kuzněcov, Baljajkin, Popov, Golyšev, Kasjan, Kudrjašov.
Trenér:
Náhradníci: Medveděv – Kovaljov, Kalačev, Doumbia, Siděnko.
Trenér:
FK Tom Tomsk: Kočenkov (C) – Ten, Puljić, Djakov, D. Jablonský – Tiškin – Dudijev, Čuperka, Bicfalvi (71. Baljajkin), Pugin (81. Kudrjašov) – Samodin (73. Kasjan).
Náhradníci: Solosin – Kuzněcov, Baljajkin, Popov, Golyšev, Kasjan, Kudrjašov.
Trenér:
Rozhodčí: Anatolevič – Valerevič, Vladimirovič
Diváci:
Petr Peleška
@PetrPeleska