Djurgården – Davos 6:0 (kon.) | Skellefteå – Kuopio 4:0 (kon.) | Frölunda – Pardubice 5:2 (kon.)
Nitra – Plzeň 2:1 (kon.) | Tappara – Lugano 1:3 (kon.) | Sheffield – HV71 2:5 (kon.)
Djurgårdens IF
6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
HC Davos
Sobota 27.08.2016, 14:00 • Hovet Arena, Stockholm • Hokejová Liga mistrů • Skupina B

57:31
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Alexander Falk.

52:24
    Dino Wieser a Carl Ridderwall se poprali v obranném pásmu hostů a oba tak dostávají 2+2 minuty za hrubost.

50:18
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za držení protihráče vyfasoval Beat Forster.

44:44
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za sekání odsedí Claude-Curdin Paschoud.

29:07
    Teď však dostanou další šanci, přesilovku 5 na 4. Dvě minuty za držení hole odsedí Linus Johansson.

27:06
    Hosté budou hrát přesilovku 4 na 3. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Lukas Vejdemo.

26:05
    Oba týmy budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za krosček odsedí Juuso Ikonen.

25:38
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Marc Wieser.

23:59
    Domácí budou hrát přesilovku 5 na 3. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Dick Axelsson.

23:30
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Sven Jung.

15:52
    Hosté budou hrát přesilovku 5 na 3. Dvě minuty za hru vysokou holí odsedí Alexander Falk.

14:51
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Matt Anderson.

13:48
    L. Johansson a Jung se poprali v obranném pásmu hostů a oba tak vyfasovali 2+2 minuty za hrubost.

10:49
    Ne však na dlouho. Další dvě minuty vyfasoval za nedovolené bránění Dick Axelsson. Přesilovku 4 na 3 si tak zahrají i domácí.

09:35
    Hosté budou hrát přesilovku 4 na 3. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Jeff Tambellini.

08:37
    Jejich přesilovka však nemá dlouhého trvání. Dvě minuty za sekání odsedí Andres Ambühl.

08:20
    Přesilovku si zahrají také hosté. Dvě minuty za držení protihráče vyfasoval Alexander Urbom.

06:38
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení hole odsedí Daniel Rahimi.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 7. Tambellini (E.Johansson), 13. Tambellini (Ikonen, Anderson), 25. Tambellini (Ljungh, Anderson), 39. Possler, 40. Ridderwall (Ljungh, Lundh), 46. Tambellini (Possler)

Djurgårdens IF: Reideborn (Tellqvist) – E.Johansson, Urbom, Varakas, Press, Falk, Ollas-Mattsson, Westlund – Ljungh (A), Lundh, Ridderwall (A) – Tambellini, Anderson, Brodin – Ikonen, Vejdemo, Possler – Davidsson, L.Johansson, Ahlén – Eriksson (C)
    HC Davos: Senn (van Pottelberghe) – Rahimi, Jung, Forster (A), Heldner, Forrer, Paschoud, Schneeberger, Kindschi – Kessler, Ambühl (C), Aeschlimann – Lindgren, Axelsson, M.Wieser – Kousal, D.Wieser (A), Egli – Jörg, Walser, Simion

Rozhodčí: Piechaczek (GER), Rantala (FIN) – Dahmen (SWE), Persson (SWE)