Příbram – Liberec | 0:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Sparta | 0:2 (kon.) | | | Plzeň – Slavia | 3:1 (kon.) |
Žižkov – Vítkovice | 3:0 (kon.) |
West Brom – Middlesbrough | 0:0 (kon.) | | | Manchester City – West Ham | 3:1 (kon.) |
Leganés – Atlético | 0:0 (kon.) | | | Las Palmas – Granada | 5:1 (kon.) | | | Alavés – Gijón | 0:0 (kon.) |
Ath. Bilbao – Barcelona | 0:1 (kon.) | | | Villarreal – Sevilla | 0:0 (kon.) |
Hertha – Freiburg | 2:1 (kon.) | | | Hoffenheim – RB Lipsko | 2:2 (kon.) |
Inter – Palermo | 1:1 (kon.) | | | Cagliari – AS Řím | 2:2 (kon.) | | | Crotone – Janov | 1:3 (kon.) |
Fiorentina – Chievo | 1:0 (kon.) | | | Sampdoria – Atalanta BC | 2:1 (kon.) | | | Sassuolo – Pescara | 2:1 (kon.) |
Turín – Bologna | 5:1 (kon.) | | | Udinese – Empoli | 2:0 (kon.) |
Bordeaux – Nantes | 1:0 (kon.) | | | Saint-Étienne – Toulouse | 0:0 (kon.) | | | Monaco – PSG | 3:1 (kon.) |
Myjava – Prešov | 1:0 (kon.) | | | Žilina – Trenčín | 4:0 (kon.) |
Slavia – Plzeň | 3:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Mladá Boleslav | 3:1 (kon.) | | | Třinec – Brno | 0:4 (kon.) |
Teplice – Jihlava | 4:0 (kon.) |
Táborsko akademie – Králův Dvůr | 3:2 (kon.) | | | Převýšov – Hořovicko | 1:0 (kon.) | | | Štěchovice – Písek | 0:0 (4:2 po pen.) |
Zápy – Benátky n/J | 2:0 (kon.) |
Uničov – Hlučín | 5:1 (kon.) | | | Slovácko B – Hulín | 3:2 (kon.) | | | Zlín B – Mohelnice | 2:1 (kon.) |
Třebíč – Vel. Meziříčí | 3:1 (kon.) |
Jihlava – Teplice | 1:0 (kon.) |
Svätý Jur – Trnava B | 1:3 (kon.) | | | Skalica – Slovan Bratislava U21 | 0:0 (kon.) | | | Pohronie – Sereď | 0:4 (kon.) |
Eindhoven – Groningen | 0:0 (kon.) | | | Den Haag – Heracles | 1:1 (kon.) | | | GA Eagles – Ajax | 0:3 (kon.) |
Alkmaar – Nijmegen | 2:0 (kon.) |
Club Bruggy – Standard | 2:2 (kon.) | | | Anderlecht – Gent | 2:2 (kon.) | | | Genk – Waregem | 1:0 (kon.) |
Boavista – Chaves | 2:2 (kon.) | | | Moreirense – Marítimo | 0:1 (kon.) | | | Sporting – Porto | 2:1 (kon.) |
Rio Ave – Feirense | 1:0 (kon.) | | | Setúbal – Arouca | 2:0 (kon.) |
Rapid – Salzburg | 0:0 (kon.) | | | Ried – Austria | 1:1 (kon.) |
Ural – Arsenal Tula | 1:1 (kon.) | | | Groznyj – Rostov | 2:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – Lok. Moskva | 1:2 (kon.) |
Machačkala – Spartak | 0:2 (kon.) |
Lech Poznaň – Piast Gliwice | 2:0 (kon.) | | | Gdańsk – Termalica | 1:2 (kon.) | | | Chorzów – Legia | 0:2 (kon.) |
konec
FC Táborsko akademie
3:2
(1:1)
FK Králův Dvůr
89
|
Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Kočí, přichází Balogh.
|
|
88
|
Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Dordevič, přichází Týnavský.
|
|
86
|
Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Bakule, přichází Karvánek.
|
|
83
|
Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Nehoda, přichází Kostka.
|
|
70
|
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Hájek, přichází Mocyk.
|
|
61
|
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Petr, přichází Kabele.
|
|
14
|
Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Kučera, přichází Škarda.
|
Branky:
38. Dordevič, 58. Bakule, 65. Turek – 31. Šlapák, 90. Šlapák
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 18. Dordevič (TBB), 88. Brych (TBB) – 9. Šlapák (KDV), 40. Procházka (KDV), 50. Hell (KDV), 63. Bohánek (KDV)
Neproměněná penalta:
FC Táborsko akademie:
Brych- Novák M., Peterka, Kočí, Bakule- Dordevič, Navrátil, Turek (K), Mácha- Kučera, Nehoda
Náhradníci: Týnavský, Škarda, Nohava, Kostka, Karvánek, Balogh, Hňup
Trenér:
FK Králův Dvůr: Krček- Petr (K), Hell, Ježdík, Procházka- Soldát, Balšánek, Kraus, Bohánek- Šlapák, Hájek
Náhradníci: Vybíral, Kabele, Eliáš, Mocyk, Vávra
Trenér:
Náhradníci: Týnavský, Škarda, Nohava, Kostka, Karvánek, Balogh, Hňup
Trenér:
FK Králův Dvůr: Krček- Petr (K), Hell, Ježdík, Procházka- Soldát, Balšánek, Kraus, Bohánek- Šlapák, Hájek
Náhradníci: Vybíral, Kabele, Eliáš, Mocyk, Vávra
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Michal Sváček