Slovinsko – Dánsko 3:0 (kon.) | Německo – Rakousko 6:0 (kon.) | Francie – Kazachstán 4:1 (kon.)
Bělorusko – Polsko 5:3 (kon.) | Lotyšsko – Japonsko 3:1 (kon.) | Norsko – Itálie 4:1 (kon.)
Slovinsko
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Dánsko
Pátek 02.09.2016, 14:00Kvalifikace mužů na OH • Skupina D

Slovinsko vyhrává tento zápas a výrazně se přibližuje účasti na olympijských hrách. (16:11:37)

59:37
    Slovinsko má kotouč v útočném pásmu pod kontrolou.

58:49
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes minutu.
    57:49 Jan URBAS - 3:0

57:49
    Slovinsko právě vstřelilo branku!
    Skvěle to udělal Anze Kopitar, který s přihrávkou čekal velmi dlouho. Před brankou na druhé straně našel JANA URBASE, který pohodlně skóroval. Asistence: Anze Kopitar.

56:51
    Sledujeme poslední tři minuty hry ve třetí třetině, Slovinsko míří za výhrou v tomto zápase.

55:39
    Dánský gólman je po střetu s obráncem zraněný. Místo něho do hry nastupuje Dahm.

55:11

54:47
    Slovinsko si vážnější šanci během přesilové hry sice nevytvořilo, ale i tak dokázalo soupeři pořádně znepříjemnit hru.

54:00
    Velmi dobře v současné době hrají Slovinci svou přesilovou hru. Dánsko se musí bránit, což mu pochopitelně nevyhovuje.

53:11
    Vyloučení v týmu Dánsko (Lassen – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

52:49
    Další minuta hry je pryč, Slovinsko hraje styl hry, který potřebuje. Naopak Dánsko stále neví, jak upravit počet vstřelených branek.

51:54
    Dánským hokejistům už mnoho času na vyrovnání nezbývá. Snaží se hrát aktivně, ale nemohou najít recept na obrannou hru Slovinska a gólmana.
    50:12 Ales MUSIČ - 2:0

50:12
    Anze Kuralt našel z druhé vlny přijíždějícího ALEŠE MUSIČE, který tvrdou střelou prostřelil brankáře Andersena v brance Dánska. Velmi zkušeně si počínali hráči Slovinska. Asistence: Anze Kuralz

48:41
    Slovinský celek potvrzuje roli favorita, jednu branku vstřelil a v současné době velmi dobře brání. Soupeře do vyložených šancí nepouští.

47:40
    Jeglič se dostal rychle přes střední pásmo do zakončení, jeho rána však prolétla brankovištěm. Gólman tak zasahovat nemusel, jen zkontroloval dráhu letu.

47:00
    Slovinský obránce ztratil kotouč, vybojoval ho soupeř a Dánsko se tak dostalo snadno do útočného pásma.