Čeljabinsk – Jokerit 1:2 (kon.) | Ufa – Riga 2:3 (1:2 po s.n.) | Toljatti – Dynamo Moskva 2:1 (1:0 po s.n.)
Nižněkamsk – Záhřeb 3:2 (1:0 po s.n.) | Kazaň – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 2:1 (2:1 po s.n.)
Soči – Chabarovsk 7:2 (kon.) | Spartak Moskva – Minsk 4:2 (kon.)

Jiří Sekáč (KZN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:50

Je konec! Hokejisté CSKA ukázali své kvality a připisují si už šesté vítězství v řadě. Kazaň dnes na soupeře nestačila, což se ukázalo i ve třetí části hry. Domácí do ní vstoupili za stavu 1:2, ale za celých dvaceti minut si nedokázali vytvořit žádný tlak. V 56. minutě naopak zpečetil výhru Armějců ranou po vyhraném vhazování Kirill Petrov. Naprosto zasloužený triumf CSKA.

59:41
    Nepříjemné nahození Ohtamaaho. Sorokin si kotouč našel a dostal ho za branku!

59:20
    Branka Kazaně je prázdná!

59:00
    Poslední minuta, domácí se marně snaží dostat přes útočnou modrou.

58:32
    Domácí nemohou ani odvolat brankáře. Naopak museli zastavovat průnik Enlunda.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:56
    Hosté kontrolují hru a vůbec nechtějí nechat Kazaň nadechnout.
    55:41 Kirill PETROV - 1:3

55:41
    CSKA právě vstřelilo branku!
    A Armějci dělají velký krok ke třem bodům! Popov vyhrál buly na KIRILLA PETROVA, který se z vrcholu pravého kruhu zápěstím trefil nad lapačku Garipova – 1:3. Asistence: Alexandr Popov.

55:39
    Naopak zakázané uvolnění Ak Bars.

55:20
    Už je čas na závěrečný tlak Kazaně, ale ten stále nepřichází. Hostující hra je příliš dobrá.

55:07
    Začala už poslední pětiminutovka třetí třetiny. S ranou Grega Scotta si poradil Garipov, který přerušil hru.

53:57
    Kvartaľnov to zkoušel z pravé strany. Garipov kotouč vyrazil do rohu kluziště.

52:52
    Poté, co kotouč skončil v hledišti, se bude vhazovat ve středovém kruhu.

52:35
    Golubev byl za brankou držen obráncem hostí, ale rozhodčí hru pustili.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 24. An. Popov (Varnakov) – 24. Mamin (Kugryšev), 34. Al. Popov (Holloway), 56. K. Petrov (Al. Popov)

Ak Bars Kazaň: Garipov (S. Galimov) – S. Zacharčuk, Tokranov, Sidorov, Ohtamaa, Abrosimov, D. Musin – Sekáč, Žukov, Azevedo – Lukojanov, Tkačjov, Čibisov – Varnakov, An. Popov, Glinkin – Obuchov, Svitov (C), Golubev – Archipov, M. Lazarev.
    CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Ožiganov, Denisov (C), Ar. Sergejev, Naumenkov, Pivcakin, Kiselevič, Blažievskij – Scott, Kugryšev, Enlund – Světlakov, Stoljarov, Mamin – Holloway, Al. Popov, K. Petrov – Kvartalnov, Andronov, V. Žarkov – Kvartaľnov.

Rozhodčí: Gusev, Kulakov – Misjur, Otmachov