Manchester City – Mönchengladbach 4:0 (kon.) | Leverkusen – CSKA Moskva 2:2 (kon.) | Tottenham – Monaco 1:2 (kon.)
Real Madrid – Sporting 2:1 (kon.) | Legia – Dortmund 0:6 (kon.) | Club Brugge – Leicester 0:3 (kon.)
Porto – Kodaň 1:1 (kon.) | Lyon – Dinamo Záhřeb 3:0 (kon.) | Juventus – Sevilla 0:0 (kon.)
FC Porto
1:1 (1:0)
FC Kodaň
Středa 14.09.2016, 20:45 • Estádio Do Dragão, Porto (kapacita 50.399 diváků) • Liga mistrů • Skupina G

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 5:11. (22:40:21)

Máme za sebou dnešní utkání. První poločas jasně ovládli domácí. Druhá půle však začala překvapivou brankou Kodaně a hra se vyrovnala. V 67. minutě přišla druhá žlutá karta Greguše a hosté tedy hráli více než dvacet minut v oslabení. Toho však domácí nedokázali využít a Kodaň jsi tak odváží velmi cenný jeden bodík za remízu 1:1.

90+4

90+4
    Neskončí! Brahimi teď mohl vyrovnat, ale místo střely nepochopitelně volil patičku.

90+3
    Poslední šance Porta. Skončí brankou?

90+3
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází William Kvist, přichází Mikael Antonsson.

90+2
    Torres se po dobrém centru dostal k hlavičce. Ta ovšem míří nad branku!

90+2
    To je panečku tlak!

90+1
    Domácí se dožadují pokutového kopu, podle jejich názoru jeden z hráčů Kodaně zahrál ve vápně rukou. Hlavní rozhodčí pokutový kop nepíská a hraje se dál!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec hrací doby.

90
    A i přes velkou nevoli domácích fanoušků se píská útočný faul jednomu z hráčů Porta. Tohle přesně Kodani vyhovuje.

89
    Rohový kop pro FC Porto.

88
    A když už ji někdo prostřelí, tak míří mimo tři tyče. Jako třeba teď Brahimi, který zamířil zhruba ze dvaceti metrů vedle.

87
    Tak tohle je teda pevná zeď. Obránci Kodaně teď předvádějí opravdu skvělý výkon a tahle zeď je opravdu neprůstřelná.

85
    Ani tahle akce Porta neskončí brankou. Z pravé strany nepřišel do vápna míč, který měl. Bude se pokračovat odkopem od branky.

83
    Hosté chtějí výsledek ubránit a do bránění dávají téměř úplně vše. Takhle se hraje o body!

82
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Otávio, přichází Diogo Jota.

81
    Hráči Porta kombinují na útočné polovině. Zatím však hráči Kodaně velmi dobře brání a nepouštějí domácí hráče dále než před šestnáctku.

80
    Tohle není Porto z prvního poločasu. Jakoby hrál úplně jiný tým. Bez nápadu, bez přesnosti. Do konce zápasu zbývá deset minut.