Hr. Králové – Kovo Praha 2:3 (kon.) | Rakovník – Plzeň 2:6 (kon.) | Sudoměřice – Kert Park Praha 4:2 (kon.)
Letohrad – Ústí n/L 3:2 (1:0 po s.s.) | Pardubice – Kladno 2:3 (0:1 po s.s.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté využívají dvojnásobnou přesilovku. Šestou branku přidal VODRÁŽKA. Asistence: Krch a Gřonka.

43:29
    Plzeňští jsou usazení v útočném pásmu, kde kombinují.

42:58
    Vyloučení v týmu HBC Rakovník (Eitler – 2 min.).

42:31
    Gerlich nyní vytáhl několik dobrých zákroků. Hra přerušena kvůli posunuté brance.

41:33
    Domácí dostali v oslabení míček až do svého útočného pásma. Odtud musí Plzeň začít znovu se založením útoku.

40:18
    Vyloučení v týmu HBC Rakovník (Pospíšil – 5 min.).

38:43
    Skóre se opět mění. Hosté se dostali do přečíslení, které dokázal využít ŠVARC. Asistence: Malý a Průcha.

38:05
    Rakovník právě vstřelil branku!
    Rakovník ze své aktivity těží a díky TVARŮŽKOVI snižuje na 2:4. Asistence: Eitler a Šíma.

37:52
    Domácí stále nic nevzdávají a tlačí se do útoku.

37:00
    Domácí hrají v plném počtu.

36:41
    Domácí šli v oslabení dva na jednoho. Tvarůžek však nenašel přesně Vostárka. Hosté vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

35:47
    Vodrážka s KRCHEM dlouho kombinovali na modré čáře, druhý jmenovaný vzal vše do svých rukou a trefil se přesně pod břevno. Asistence: Vodrážka.

35:00
    Vyloučení v týmu HBC Rakovník (Sýkora st. – 2 min., sekání + 10 min., nesportovní chování).

34:46
    Vyloučení v týmu HBC Rakovník (Pechanec – 2 min., hákování + 10 min., nesportovní chování).

34:38
    Eitler nenašel před bránou volného Schiera.

33:09
    ŠVARC využívá další přesilovou hru a posílá svůj tým do vedení 1:3. Asistence: Malý.

32:24
    Vyloučení v týmu HBC Rakovník (Vostárek – 2 min., nedovolené bránění).

31:40
    Hosté hrají v plném počtu.

30:52
    Tři velké šance Rakovníka, Kráčina však předvádí v bráně výborný výkon.

30:01

Plzeň vstoupila do prostřední části výborně. Už po pěti vteřinách dokázala využít přesilovou hru a vyrovnala na 1:1. O necelých pět minut později šla Plzeň do vedení, když se Kunzmann trefil přesně k tyči. Hosté byli po většinu druhé třetiny aktivnějším týmem. Domácí však dobře bránili, Gerlich se blýskl několika výbornými zákroky a tak stav po druhé třetině je 1:2.

30:00

29:57
    Krch nahodil ze vzdálenější modré čáry míček na Gerlicha, který ho vyrazil mimo hrací plochu a vhazovat se tak bude po jeho pravici.

29:40
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Kráčina – 2 min., podražení). Trest odpyká Malý.

29:40
    Eitler při signalizované výhodě netrefil prázdnou bránu.

29:14

28:21
    Rakovník v oslabení dobře brání a soupeře k ničemu nepouští.

27:14
    Vyloučení v týmu HBC Rakovník (Sýkora st. – 2 min., nedovolené bránění).

26:17
    Hra čtyři na čtyři více vyhovuje Plzni. Nyní vytáhl výborný zákrok Gerlich, který zabránil už skoro jasnému gólu.

25:17
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Pejchar – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HBC Rakovník (Pechanec – 2 min., nedovolené bránění).

24:54
    Plzeň vyhazuje na zakázané uvolnění. Vhazování po levici Kráčiny.

24:48
    Pospíšil opět vybojoval míček a drží díky tomu svůj tým v útočném pásmu.

24:33
    Pospíšilovu střelu z modré Kráčina vyráží.

23:35
    Šíma velmi dobře napadal za hostující brankou, míček ale nezískal a do útoku šli tak opět hosté.

22:39
    Vostárek se tlačil před bránu, mezi dvěma hostujícími hráči však nedokázal projít.

21:32
    Plzeň je i nadále aktivnější. Rakovník se mohl po dlouhé době dostat do útočného pásma, zastavil ho však ofsajd.

19:50
    Plzeň ze své aktivity vytěžila další branku a otáčí stav utkání na svoji stranu. Martin KUNZMANN se trefil z kruhu přesně k levé tyči. Asistence: Benedikt.

19:28
    Plzeň je v prostřední části více aktivní. Stále se drží v útočném pásmu, ale k vážnější situaci se nemůže dostat.

18:59
    Suchý uklidňuje hru vyhozením na zakázané uvolnění.

18:33
    Vhazování po pravici Gerlicha.

18:19
    Šíma našel v mezikruží úplně volného Eitlera. Kráčina byl připraven a stihl včas sklapnout betony.

17:57

17:36
    Pechanec hledal ještě volného Sýkoru ml., který vystřelil těsně vedle branky.

16:38
    Plzeňští se dostali do přečíslení dva na jednoho, které však nevyřešili dobře.

16:09
    Pospíšil mířil těsně nad.

15:57
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Krásný – 2 min., nedovolené bránění).

15:05
    Tak to bylo velmi rychlé. BENEDIKT se hned po vyhraném buly dostal do útoku a zakončil přesně mezi Gerlichovy betony. Asistence: Švarc.

15:01

Rakovník vstoupil do zápasu velmi dobře, když úvodní minuty držel Plzeň v jejím obranném pásmu a k ničemu ji nepouštěl. V šesté minutě se přesně trefil Milan Sýkora ml. Hosté se dostali více do hry i díky dvěma přesilovým hrám, z kterých však branku nedokázali vytěžit. První třetina tak skončila za stavu 1:0.

15:00

14:57
    Rakovník i nadále dobře brání a nepouští Plzeň k žádné větší šanci.

14:30
    Plzeňští dobře kombinují, jejich střely jsou však nepřesné.

13:34
    Vyloučení v týmu HBC Rakovník (Suchý – 2 min., držení protihráče).

13:26
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

12:39
    Matějka se dostal do pásma dřív než míček. Odpískán ofsajd.

12:13
    Šíma se dobře vytočil zpoza brány a přihrál na Pospíšila, ten pouze nahodil míček bekhendem na bránu. Kráčina ho však raději podržel. Vhazování po jeho pravici.

11:02
    Domácí uklidňují situaci a pomalu rozehrávají od svého brankáře.

10:42
    Jeden z Plzeňských netrefil míček před odkrytou bránou.

10:12
    Plzeň pokračuje v tlaku, který si vytvořila díky přesilové hře.

09:53

09:12
    Rakovník vyhazuje přes všechny čáry.

08:40
    Plzenští se drží v útočném pásmu. Průcha v dobré pozici minul.

07:53
    Vyloučení v týmu HBC Rakovník (Bakalář – 2 min., vražení na hrazení).

07:29
    Rakovník je aktivnějším týmem na hřišti a stále se drží v útočném pásmu.

07:13
    Zakázané uvolnění Plzně.

06:51
    Hostující hráč srazil domácího brankáře, což se Rakovníku samozřejmě vůbec nelíbí.

05:49
    Rakovník se opět usadil v pásmu Plzně. Tentokrát byl úspěšnější. Šíma našel SÝKORU ml., který se nemýlil. Asistence: Šíma.

05:02
    Domácí jeli dva na jednoho. Vostárek přihrál míček na volného Tvarůžka, který trefil brankáře.

04:12
    Jeden z domácích hráčů uklouzl před svojí bránou a k úplně volnému míčku se dostal Malý, který však brankáře nepřekonal.

03:40
    Nyní se hra odehrává převážně ve středním pásmu.

02:56
    Rakovník vyhazuje na zakázané uvolnění.

02:49
    Domácí Gerlich nahozený míček raději podržel. Vhazování po jeho pravici.

02:30
    Plzeň se stále nemůže dostat ze svého obranného pásma, Rakovník si však žádnou vážnější situaci nevytvořil.

02:06
    Rakovník soupeře opět uzamkl v jeho obranném pásmu. Jeden z hostujících hráčů vyhodil míček mimo hřiště.

01:36
    Také Plzeň několikrát prověřila domácího brankáře.

00:26
    Po vyhraném vhazování se Rakovník usadil v útočném pásmu. Plzeň vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.

00:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

00:01

Oba týmy jsou už na hřišti, utkání může za malou chvíli začít.

Vítám vás u třetího kola CCM Extraligy v hokejbalu, kde se proti sobě postaví aktuálně třetí a osmý tým. Plzeň čeká druhé venkovní utkání v řadě. V tom narazí na nováčka z Rakovníku, který má naopak po týdnu další domácí zápas. Středočeští hokejbalisté budou chtít po Ústí obrat o body také Plzeň, s loňským semifinalistou to však bude mít těžší.

Plzeň

Plzni patří momentálně třetí příčka. V loňském roce vyhrála základní část, ale v play-off vypadla v semifinále s Kladnem. Do nového ročníku vstoupila dobře. V prvním utkání proti Sudoměřicím vstřelila po jednom gólu v každé třetině a vyhrála 3:1. Ve druhém kole narazila stejně jako v loňském semifinále na Kladno. Od čtrnácté minuty prohrávala, ale minutu a půl před koncem se jí podařilo vyrovnat a poslala tak zápas k samostatným střílením. V těch bylo úspěšnější Kladno, které zvítězilo 2:1.

Rakovník

Rakovník vstoupil do své premiérové sezony v CCM Extralize těžkým zápasem proti Kladnu. První branku obdržel necelé dvě minuty před první sirénou, když obdržel jeden z jeho hráčů dvouminutový trest. Kladno dokázalo přesilovku využít už po jedenácti sekundách. Na další branku muselo Kladno čekat až do třetí části, kdy se prosadilo opět v přesilové hře. ALPIQ přidal ještě dva góly a Rakovník mu podlehl v prvním utkání 0:4.

Ve druhém kole se představil Rakovník na svém hřišti proti Ústí a kromě premiérového gólu se radoval také z prvních bodů. Na začátku druhé třetiny sice prohrával už 0:2, ale dvěma brankami dokázal vyrovnat. Ústí další gól už nepřidalo a na řadu musela přijít samostatná střílení. V těch byl úspěšnější právě Rakovník, který si připsal dva body do tabulky.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Hledáme zpravodaje pro tým HBC Rakovník. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Sýkora (Šíma), 39. Tvarůžek (Eitler, Šíma) – 16. Benedikt (Švarc), 20. Kunzmann (Benedikt), 34. Švarc (Malý), 36. Krch (Vodrážka), 39. Švarc (Malý, Průcha), 44. Vodrážka (Krch, Gřonka)

HBC Rakovník: Gerlich (Solar) – Pospíšil, Tvarůžek, Suchý, Pechanec, Koloc – Tvarůžek "C", Vostárek, Urban, Sýkora Mi. st., Šíma, Sýkora Mi. ml., Eitler, Bakalár, Schier, Tlustý.
    HBC Plzeň: Kráčina (Návara) – Kejř "C", Benedikt, Zeman, Vodrážka, Pokorný, Hanuš – Průcha, Švarc, Malý, Krch, Pejchar, Krásný, Kunzmann, Pauer, Gřonka, Valenta, Kastner, Matějka, Rovenský.

Rozhodčí: Gráca David, Michal Záhora.