Tým Evropy – USA | 3:0 (kon.) |
Jihlava – Kladno | 1:3 (kon.) | | | Kadaň – Motor ČB | 1:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Prostějov | 4:3 (po pr.) |
Ústí n/L – Přerov | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Slavia – Litoměřice | 4:1 (kon.) | | | Třebíč – Havířov | 1:2 (kon.) |
Most – Benátky n/J | 2:1 (kon.) |
Čeljabinsk – Ufa | 4:2 (kon.) | | | Jokerit – Omsk | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Riga – Novosibirsk | 3:4 (kon.) |
Minsk – Novokuzněck | 4:2 (kon.) | | | Viťaz – Soči | 4:3 (kon.) | | | Spartak Moskva – Dynamo Moskva | 2:3 (0:1 po s.n.) |
HC Slovan – Záhřeb | 3:2 (3:2 po s.n.) |
Opava – Poruba 2011 | 1:7 (kon.) | | | Kopřivnice – SHK Hodonín | 3:5 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Technika Brno | 5:0 (kon.) |
Klášterec nO – Trutnov | 2:3 (po pr.) | | | Písek – Žďár n/S | 8:3 (kon.) | | | Bílina – Řisuty | 4:6 (kon.) |
Sokolov – Jablonec n/N | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | David Servis – Mor. Budějovice | 2:5 (kon.) | | | Pelhřimov – Nymburk | 5:7 (kon.) |
Jindř. Hradec – Havlíčkův Brod | 0:5 (kont.) | | | Děčín – Kobra | 1:4 (kon.) | | | Vrchlabí – Klatovy | 5:2 (kon.) |
Česko – Německo | 4:3 (kon.) |
Německo – Česko | 1:5 (kon.) |
Č. Budějovice – Liberec | 2:3 (kon.) | | | Jihlava – Olomouc | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 1:3 (kon.) |
HC Plzeň – Chomutov | 6:4 (kon.) | | | Slavia – Kladno | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 4:6 (kon.) |
Vítkovice – Kometa Brno | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 2:4 (kon.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 1:3 (kon.) |
Slavia – HC Plzeň | 1:5 (kon.) | | | Liberec – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 5:4 (2:1 po s.n.) |
Zlín – Olomouc | 3:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 5:2 (kon.) | | | Sparta – HC Litvínov | 5:2 (kon.) |
Chomutov – K. Vary | 4:3 (po pr.) | | | Havířov – Vsetín | 3:2 (po pr.) | | | Písek – Kolín | 3:4 (kon.) |
Třinec – Jihlava | 5:0 (kon.) | | | Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 5:2 (kon.) | | | Letňany – Kladno | 3:4 (po pr.) |
Přerov – Třinec | 4:5 (kon.) | | | Olomouc – HK MD Šumperk | 4:2 (kon.) | | | Poruba – Vítkovice | 0:9 (kon.) |
Mar.Lázně – Trstěnice | 16:3 (kon.) | | | Černošice – Králův Dvůr | 5:4 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 28:4 (kon.) |
Roudnice – Žižkov Praha | 6:3 (kon.) | | | Příbram – Mladá Boleslav B | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Lev Benešov – V.Popovice | 6:2 (kon.) |
Uničov – Uh. Hradiště | 6:3 (pře.) | | | Rosice – VHK ROBE Vsetín B | 4:2 (kon.) | | | Kroměříž – Velká Bíteš | 6:4 (kon.) |
Mělník – Rakovník | 6:2 (kon.) | | | Vlašim – Žabonosy | 5:4 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Boskovice | 4:3 (kon.) |
Jesenice – Slaný | 2:3 (kon.) | | | Hvězda Praha – Olympik | 15:5 (kon.) |
konec
HC Mariánské Lázně
16:3
(7:1, 5:0, 4:2)
HC Farmáři Trstěnice
Branky a nahrávky:
4. Priškin, 5. Kohout (Budka), 7. Himl (Vašíček), 8. Šebek (Priškin, Hampejs), 9. Kohout (Pěnkava, Vašíček), 15. Hampejs (Šebek), 19. Pěnkava (Himl), 27. Žemlička (Himl), 29. Budka (Himl), 30. Priškin (Žemlička), 34. Šebek (Himl, Žemlička), 39. Karolík, 43. Šebek (Hampejs), 51. Priškin (Šebek, Pěnkava), 53. Šebek (Karolík), 54. Hampejs (Himl) – 13. Brytkov, 45. Pech, 48. Brytkov (Bubenščikov)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Mariánské Lázně:
Náhradníci:
Trenér:
HC Farmáři Trstěnice:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Farmáři Trstěnice:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je JAKUB HAMPEJS. Asistence: Daniel Himl.
Autorem branky je ŠEBEK. Asistence: Jan Karolík.
Autorem branky je JAN PRIŠKIN. Asistence: Šebek a Libor Pěnkava.
Autorem branky je ALEXANDR BRYTKOV. Asistence: Ilja Bubenščikov.
Autorem branky je JOSEF PECH.
Autorem branky je ŠEBEK. Asistence: Jakub Hampejs.
Autorem branky je JAN KAROLÍK.
Autorem branky je ŠEBEK. Asistence: Daniel Himl a Ota Žemlička.
Autorem branky je JAN PRIŠKIN. Asistence: Ota Žemlička.
Autorem branky je PETR BUDKA. Asistence: Daniel Himl.
Autorem branky je OTA ŽEMLIČKA. Asistence: Daniel Himl.
Autorem branky je LIBOR PĚNKAVA. Asistence: Daniel Himl.
Autorem branky je JAKUB HAMPEJS. Asistence: Šebek.
Autorem branky je ALEXANDR BRYTKOV.