Pondělí 19.09.2016, 17:00 • Mini WERK Aréna, Třinec • Reprezentace do 18 let

Rozhodující gól zaznamenal JAN KALUS.

65:00
    Vyloučení v týmu Česko (Novák – 2 min., hákování).

58:55
    V závěru třetiny budou mít domácí výhodu přesilové hry. Na dvě minuty byl vyloučen Jirásek za podražení.

42:42
    Reprezentanti se radovali z gólu, ale před střelou si nedovoleně pomohl Svoboda a místo vedení budou hrát mladíci oslabení. Svoboda, 2 min. – hrubost.

37:55
    Vyloučení v týmu Česko (Štonhanzl – 2 min., podražení).

33:39
    Třinec právě vstřelil branku!
    PATRIK HREHORČÁK střelou mezi betony proměnil trestné střílení.

33:39
    Hrehorčák byl sám před gólmanem faulován a následuje trestné střílení.

30:21
    Hrehorčák se zjevil sám před Pavlátem, český gólman ho ještě vychytal, ale na dorážku JANA KALUSE už nestačil.

29:25
    Česko právě vstřelilo branku!
    TOMÁŠ VOCHOZKA ujel na třineckou bránu a střelou k pravé tyči zvýšil na 1:3!

18:46
    DAN PRZYBYLA se obtočil kolem české branky a střelou od levé tyče uklidil puk do brány. Asistence: Filip Krzak.

17:09
    Vyloučení v týmu Česko (Pour – 2 min., podražení).

15:16
    Trejbal nedovoleně bránil ve hře Molinovi a jde si na dvě minuty sednout na trestnou lavici.

10:34
    Vyloučení v týmu Česko (Gaspar – 2 min., hákování).

06:13
    Češi využili přesilovou hru. Střelu Trejbala od modré tečoval před gólmanem JAKUB POUR a zvýšil na 0:2. Asistence: Ondřej Trejbal.

05:31
    Po útoku Česka fauloval Imrich a odchází na dvě minuty za podražení.

01:56
    Česká reprezentace se ujímá vedení, když přihrávku před bránu zužitkoval TOMAN. Asistence: Václavek.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 19. Przybyla (Krzak), 31. Kalus (Hrehorčák), 34. Hrehorčák (TS), rozh. náj. Kalus – 2. Toman (Václavek), 7. Pour (Trejbal), 30. Vochozka