Argentina – Ukrajina 1:0 (po pr.) | Thajsko – Ázerbájdžán 8:13 (po pr.) | Itálie – Egypt 3:4 (po pr.)
Itálie
3:4 (2:2)
Egypt
Pátek 23.09.2016, 03:00Mistrovství světa • Osmifinále
    A radost byla obrovská.

Až nastavený čas rozhodl o tom, že Egypt postupuje v šampionátu dál. Radost hráčů byla obrovská. Naopak Itálie se loučí s mistrovstvím světa až v osmifinále. Je za námi parádní podívaná, kterou rozhodl až nastavený čas. (05:01:28)

49:51
    Další rána mimo. Itálie nyní musí věřit v zázrak.

49:30
    Itálie hraje bez brankáře, snaží se vyrovnat za každou cenu. Gamal a obránci drží Egypt ve hře. Parádní závěr.

49:00
    Poslední minuta hry v nastaveném čase.

48:50
    Egypt nyní hraje na hraně svých možností. Itálie stále ztrácí jednu branku a času už mnoho není.

48:22
    Skvěle nyní zasáhl brankář Gamal!

48:00
    Probíhají poslední dvě minuty nastavení.
    47:37 ELASHWAL - 3:4

47:37
    Egypt právě vstřelil branku!
    Hattrick pro ABDELRAHMANA ELASHWALA. Ale co je daleko podstatnější, Egypt se po chybě obránce Itálie dostává do vedení!

46:50
    Itálie se snaží rozhodnout, útočí a na obranu až tolik nemyslí. Egypt spoléhá na brejky.

46:00
    Minuta hry ve druhém nastavení je pryč. Italové mají více ze hry. Do karet jim také hraje fakt, že Egypt má na svém kontě aktuálně čtyři fauly.

45:20
    Italský celek začal druhé prodloužení aktivní hrou, probojoval se do zakončení, ale neuspěl. Gamal svůj tým podržel.