Argentina – Ukrajina 1:0 (po pr.) | Thajsko – Ázerbájdžán 8:13 (po pr.) | Itálie – Egypt 3:4 (po pr.)
Itálie
3:4 (2:2)
Egypt
Pátek 23.09.2016, 03:00Mistrovství světa • Osmifinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější den popřál všem fanynkám a fanouškům futsalu. V tomto zápase osmifinále světového šampionátu proti sobě nastoupí Itálie a Egypt.

Itálie: Mammarella (Miarelli, Molitierno) – Lima, Leggiero, Fortino, Merlim, Ercolessi, Romano, Honorio, Cesaroni, Dos Santos, Murilo, Giasson

Egypt: Gamal (Abdellatif) – Elashwal, Nader, Eika, Moza, Homos, Essam, Mizo, Mido, Bedir, Eid, Salah, Saber.

00:01

00:11
    Italský celek hned v úvodu zápasu fauluje, rozehrávají hráči Egypta.

00:12
    Rána to nebyla vůbec špatná, brankář Itálie se se střeleckým pokusem poradit dokázal.

01:00
    Úvodní minuty hry prvního poločasu osmifinálového zápasu je pryč. Úvod zápasu vyšel lépe Egyptu, který je aktivnější.

01:28
    Hra na obou stranách je plná nepřesností, které kazí celkový dojem ze hry.

02:15
    Stefano Mammarella rychle rozehrál míč na spoluhráči, ti ale následně o hrací předmět přišli.

02:27
    Itálie měla k dispozici rohový kop, po kterém se do střelecké šance dostali. Gamal zasahovat nemusel, míč končí mimo.

02:53
    Fortino se dostal do zajímavé střelecké pozice, ze středu hrací plochy nedokázal překonat brankáře Gamala.

03:25
    Sledujeme aktivní hru od obou týmů. Ani jeden z nich nechce udělat chybu.

04:05
    Rohový kop pro Italský celek.

04:21
    Jeden z hráčů Egypta nyní zbytečně faulovat, rozehrávají Italové.

04:40
    Rohový kop pro Itálii. Špatně byl ale rozehraný, a tak má míč soupeř. Ten rychle otáčí směr hry.

05:10
    Itálie se dostala do zajímavé střelecké pozice. Ale rána Carlose Dos Santose končí mimo branku. Gamal se jen otočil za míčem.

05:46
    Hodně se přerušuje, ani jeden celek si nedokáže vytvořit stabilnější tlak. Hra se přesouvá ze strany na stranu.

06:23
    Egypt právě vstřelil branku!
    ABDELRAHMAN ELASHWAL skvěle vystřelil a překonal brankáře Itálie. Egypt se tak dostává v sedmé minutě do vedení. Krásný moment.
    06:23 ELASHWAL - 0:1

06:33
    Itálie právě vstřelila branku!
    MURILO stál na konci pohlední kombinace Itálie, a tak je vyrovnáno. Náskok Egypta dlouhou dobu opravu netrval.
    06:33 MURILO - 1:1

06:51
    Několik nepřesných střel na branku jsme nyní viděli na obou stranách. Po úvodní taktické bitvě se hra otevřela a k vidění jsou zajímavé momenty.

07:50
    Rychlá pasáž hry pokračuje dál, zbytečně se nepřerušuje, po dvou brankách se hra poněkud uklidnila.

08:45
    Ahmed Moza se dostal do zakončení, s jeho pokusem si dokázal brankář Stefano Mammarella poradit.

09:35
    Dos Santos fauloval v osobním souboji protihráče, a tak mu je pískán nedovolený zákrok.

10:00
    Dostáváme se do druhé poloviny prvního poločasu, sledujeme atraktivní futsalovou podívanou, stav zápasu je vyrovnaný.

10:50
    Egypt má optickou převahu, snadněji se dostává do zakončení, ale nedokáže se výrazněji prosadit.

11:38
    Ve střeleckých šancích se oba celky střídají. Zatím bez většího výsledku. Stav 1:1, který stanovila sedmá minuta zápasu, stále platí jako aktuální.

12:10
    Nyní se hraje hodně na polovině hrací plochy. Ani jeden celek se momentálně nikam nežene.

12:30
    Egypt pomalu ale jistě přebírá otěže nad děním na hrací ploše. Itálie se musí bránit tlaku soupeře.

13:10
    Nyní si Romano poradil se soupeřem jen za cenu faulu, který mu je pochopitelně odpískán.

13:40
    Tato pasáž hry mnoho atraktivní podívané nenabízí, hra se uklidnila a o slovo se čím dál víc hlasitěji hlásí taktika.

14:15
    Dalekonosná rána Alexe Merlima končí mimo hrací plochu. Míč byl ale tečovaný, a tak má Itálie k dispozici rohový kop.

15:01
    Do výborné střelecké pozice se dostal Michele Miarelli, jehož střelecký pokus skončil na tyčce branky.

15:20
    Pomalu ale jistě se dostáváme do finální části prvního poločasu.

15:25
    Egypt, který je momentálně horším týmem, si vyžádal oddechový čas. Kouč má svým svěřencům rozhodně co povědět.

15:45
    Mostafa Eid vedl akci svého celku, následně ale vinou špatné přihrávky přišel Egypt o míč. Hraje tak Itálie.

15:56
    Itálie faulovala, desítka pro Egypt.

15:56
    Mostafa Eid se k tomu postavil jako největší "profesionál". Rozběhl se a míč napálil mimo branku.
    15:56 Eid neuspěl.

17:00
    Atraktivní podívaná pokračuje, tři minuty do konce prvního poločasu.

17:50
    Mnoho šancí nyní k vidění není.

18:35
    ABDELRAHMAN ELASHWAL se dostal po pěkné přihrávce do zakončení a dokázal prostřelit brankáře Mammrella. To je ale radosti jako někde v žáčcích po vstřelené brance. No, podívejte se sami, jakou radost měl egyptský hráč.
    18:35 ELASHWAL - 1:2

19:00
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, Egypt se v závěru dvacetiminutovky dostal do jednobrankového vedení.

19:30
    Itálie se snaží vyrovnat, nyní je aktivnější a dostává se do šancí.

19:35
    Krásnou střelou mezi nohy brankáře Gamala se prosazuje MARCO ERCOLESSI. Skóre je tak díky přesné ráně znovu vyrovnané.
    19:35 ERCOLESSI - 2:2

20:00

Čtyři branky přinesl první poločas. Oba celky se o góly podělily, a tak platí plichta 2:2.

Hráči přicházejí na hrací plochu, zápas za malý moment bude pokračovat druhým poločasem.

20:01

20:20
    Italský celek se dostal do zakončení, střelecký pokus Fortina byl ale zblokovaný obráncem soupeře.

20:43
    Do výborné střelecké pozice se dostal Gabriel Lima. Rána italského kapitána skvěle vyrazil brankář Gamal.

21:06
    Sergio Romano se dostal k dalekonosné střele, která končí malý kousek mimo branku.

21:50
    Druhý poločas nabízí atraktivní futsal z obou stran. Uvidíme, který celek se prosadí jako první.

22:11
    Více ze hry má Itálie, její hru ale komplikuje velká řada nepřesností.

22:52
    Aktivní Fortino se dostal znovu do zakončení. Jeho střelecký pokus končí mimo branku. Následovat bude odkop Gamala.

23:40
    Egypt se nyní nemůže stabilněji dostat před branku soupeře. Itálie velmi dobře napadá hned po ztrátě míče.

24:20
    Balon končí v zámezí, rozehrávka pro Egypt.

24:30
    Stav zápasu je stále vyrovnaný, dvě branky vstřelila Itálie i Egypt. Oba celky mají k výhře a tedy k postupu stejně daleko.

25:00
    Pět minut hry z druhého poločasu je pryč. Italové jsou aktivnější, ale bez střelby gól prostě a jednoduše nedají.

25:20
    Zodpovědně na vlastní polovině hrají Italové. Jejich hra zdá se býti trpělivá.

25:59
    Itálie rozehrává v útočném pásmu, následně se ke střele dostal Ferreira, jehož ránu kryje Gamal.

26:19
    Boční síť nyní trefil Carlos Dos Santos. Raději ani nechci vědět, kolik fanoušků Itálie už slavilo vstřelenou branku. Moment zjištění, že se jednalo o boční síť, bych připodobnil k probuzení po náročné párty. Spíš nic, než moc.

27:45
    Sledujeme pasáž klidné hry, ani jeden celek se nyní nikam nežene.

28:22
    Italové rozehrávají na své obranné polovině. Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny druhého poločasu, stav zápasu je stále nerozhodný.

28:52
    Jsou to Italové, kteří postupným útokem snaží překonat obranu soupeře.

29:45
    Egypt se nemůže do žádné šance dostat, Itálie totiž hraje velmi dobře a nedává soupeři žádný prostor pro zakončení či kombinaci.

30:00
    Druhá polovina druhé třetiny je tu.

30:39
    Pořádně dlouhou dobu jsme neviděli žádný střelecký pokus. Momentálně se hraje hodně na polovině hrací plochy, kde se střídavým úspěchem vyhrávají hráči souboje o míč.

31:49
    Výborně nyní oba gólmani. Nejprve Gamal skvěle vychytal protihráče. Pak z protiútoku neuspěl Homos proti Mammarellovi.

32:02
    Žlutou kartu dostává Lima (Itálie).

32:09
    Egypt rozehrává na své polovině, momentálně je opticky aktivnějším celkem.

32:45
    Atraktivní duel se momentálně nabízí poněkud nezáživnější pasáž.

33:30
    Krásná branka posílá Egypt do vedení. ALLA ESSAM dokázal využít perfektní přihrávky. Se zakončením neměl žádný problém. Pohledná akce.
    33:30 ESSAM - 2:3

34:22
    Bleskově je vyrovnáno. Honorio to udělal skvěle a následně přihrál volnému MURILOMU, který neměl problém zakončit. Egypt se z vedení neradoval dlouho, Itálie rychle vyrovnala.
    34:22 MURILO - 3:3

35:01
    Tým vedený jako hostující si na začátku 36. minuty vyžádal oddechový čas.

35:44
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu. Stav zápasu je momentálně vyrovnaný.

35:55
    Italský brankář dokázal své spoluhráče podržet, těžkou střelou z bezprostřední blízkosti dokázal zastavit.

36:42
    Žlutou kartu dostává Moza (Egypt). Naprosto zbytečná karta.

37:00
    Tři minuty zbývají do konce druhé dvacetiminutovky.

37:20
    Nyní sledujeme poněkud anarchii na hrací ploše. Každý chce dát gól, obrany jakoby neexistovaly.

38:00
    Dvě minuty do konce poločasu.

39:05
    Vypadá to, že i třetí dnešní duel bude obsahovat nastavený čas.

39:20
    V poklidném tempu se zápas dohrává. Uvidíme prodloužení.

39:59
    Poslední šance Itálie končí mimo branku.

40:00
    Druhý poločas skončil.

40:01
    Začal první poločas prodloužení.

40:05
    Míč končí v zámezí, hra je velmi rychle přerušena.

40:35
    Italská akce byla ukončená hodně předčasně. Důvodem byla nepřesná přihrávka. Egypt tak otáčí směr hry.

40:51
    Do zakončení se dostal Salah Hosny, jehož rána pořádně vystrašila brankáře. Ten se jen ohlédl, míč končí mimo.

42:00
    Dvě minuty prodloužení jsou pryč, zatím sledujeme poklidnou hru. Ani jeden celek se nežene do útoku.

42:35
    Italové mají míč pod kontrolou a snaží se najít mezírku v defenzivě soupeře.

43:33
    Skvěle to nyní sehráli Italové. Nejprve trefil Dos Santos štangli, pak jeho kolega trefil výtečného brankáře Gamala.

44:00
    Poslední minuta hry v prvním prodloužení.

44:20
    Úvodní nastavený čas se v poklidném tempu dohrává.