Wolves Chomutov – Jirkov 2:4 (kon.) | Kadaň – Lev Litvínov 0:7 (kon.)
HBC Kapitán Jirkov
Neděle 25.09.2016, 11:30 • Areál Tomáše ze Štítného • 2. Liga - Čechy Sever

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.

HSÚ Wolves Chomutov
    První zápas odehráli vlci v Mostě, kde nastoupil mladý tým proti Litvínovu. Mladíci prokazovali bojovnost, ale již po první třetině soupeř odskočil na rozdíl devíti gólů. Jako cenu útěchy si připsali alespoň čestný gól po střele Petra Müllera. Z Mostu přivezli výsledek 21:1.

Jirkovští kapitáni sehráli úvodní utkání na hřišti Nordics, odkud si přivezli porážku 13:1. Jediným úspěšným střelcem byl Michal Topolančin. Uvidíme, jestli jim prospěla týdenní přestávka a jestli si připíší první výhru.

Dobrý den, vítám vás u dnešního zápasu, který se odehraje v Areálu Tomáše ze Štítného. Zde se utkají HSÚ Wolves Chomutov a HBC Kapitán Jirkov. Oběma týmům nevyšlo první utkání, tak můžete sledovat, jak se poperou o body dnes. Utkání začne v 11:30.

HSÚ Wolves Chomutov: Choutka (Koutný) – Volhejn "C", Hlaváč, Holl O., Petržílka – Podběhlý, Müller "A", Albrecht, Varga, Vlach, Janeček, Karásek

HBC Kapitán Jirkov: Studený – Horňáček, Wenzl, Kubovič, Lizák, Fiala, Bardovcy, Rybka, Haník "C", Gill "A", Fabian, Pospíšil

Rozhodčí: Solčáni – Pichlík.

00:01

01:59
    Přihrávka rukou od Wolves. Vhazuje se u obraného pásma domácích.

02:00
    Rybka vystřelil z pravého kruhu. Choutka připraven.

02:39
    První zakázané uvolnění domácích.

03:22
    Varga protečoval do útočného pásma a bojuje o míček.

04:21
    Jirkovští vystřelili míček na branku, ten však prošel jen brankovištěm.

05:14
    Tečovaná střela od Ondřeje Holla skončila v rohu.

05:39
    Kapitán Jirkov právě vstřelil branku!
    Kapitánský Wenzl vystřelil jen do tyče, ale dorážející PETR GILL už mířil přesně. Asistence: Wenzl.

06:56
    Nahozený míček chytl Choutka do své náruče. Vhazuje se po jeho levém boku.

07:07
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Fiala – 2 min., nedovolené bránění).

07:15
    Müller vyzkoušel pozornost Studeného bekendovým pokusem.

07:42
    Petržílka vystřelil od modré s nápřahem, pokus však skončil na tyči a následně tentýž hráč našel pouze připravenou lapačku jirkovského brankáře.

08:28
    Jirkovští se osvobozují vyhozením.

09:07
    Hosté v plném počtu. První přesilová hra skončila bez využití.

10:02
    Vyloučení v týmu HSÚ Wolves Chomutov (Hlaváč – 2 min., nedovolené bránění).

11:12
    Sada pokusů končila mimo branku. Poslední pokus však DANIEL KUBOVIČ dokázal o tyč vstřelit do branky. Asistence: Fiala.

13:57
    Míček končí na střídačce domácích.

14:55
    Další úspěšný zákrok Choutky.

15:00

První třetina skončila poměrem 0:2. Oba týmy měli šance, které skončili na tyči. Střely po první třetině 9:12. Druhá třetina začne přibližně ve 12:10.

15:01

15:30
    Jirkov se usídlil v útočném pásmu a na branku poslalo pár dobrých pokusů.

16:00
    Další tyč v podání Wolves předvedl Janeček.

17:31
    Bekhendový pokus Volhejna vyrazil Studený před sebe a poté opět Volhejn dokopl míček do branky. Gól neplatí po férovém přiznání domácího kapitána.

18:45
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Rybka – 2 min., držení protihráče).

18:59
    Jirkovští se osvobodili a Chomutov musí znovu zakládat útok.

19:58
    Střela Volhejna byla vysoko tečována z hřiště.

20:45

21:02
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (2 min. – příliš mnoho hráčů na hřišti). Trest odpyká Wenzl.

22:13
    Jirkovu se podařilo v oslabení vstřelit branku Autorem branky je DAVID HANÍK. Asistence: Kubovič.

22:52
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Horňáček – 2 min., hrubost).

23:30
    Chomutovu se daří útočit v pásmu a opět zazvonila tyč.

24:52

26:00
    Nyní je usídlený Jirkov v útočném pásmu. Chomutovu se nedaří vyhodit.

26:39
    Střela od modré čáry jirkovských kapitánu skončila po odrazu od tyčky mimo hřiště.

28:11
    Müllerův bekhendový pokus končí v náruči Studeného.

30:00

30:01

30:37
    Janeček vystřelil pěknou střelu, ale přímo do hrudi jirkovkého brankáře.

31:27
    Vyloučení v týmu HSÚ Wolves Chomutov (Holl O. – 2 min., sekání).

32:55
    Wolves Chomutov právě vstřelil branku!
    Chomutovský Müller se dostal před obranu a přihrál ŠTEFANOVI PODBĚHLÉMU, jehož první pokus ještě gólem neskončil, druhý pokus už ano. Asistence: Müller.

33:48
    Vyloučení v týmu HSÚ Wolves Chomutov (Varga – 2 min., nedovolené bránění).

34:22
    Chomutov se osvobozuje a Jirkov musí zakládat útok znovu, avšak Chomutov vystihl jejich rozehrávku.

35:48

36:32
    Podběhlý se dostal do pásma a vytáhl brankáře z branky. Přihrával lépe postavenému Janečkovi, který ale nedokázal dostat míček do úplně odkryté branky.

39:22
    Po vybojovaném míčku od Vlacha se podařilo PETRU MÜLLEROVI vstřelit z předbrankového prostoru gól. Asistence: Vlach.

39:48
    Po vyhrané buly vystřelil PETR GILL z mezikruží a střílí branku. Asistence: Haník.

40:25
    Wolves teď měli sadu dobrých pokusů na branku, poslední šance skončila na tyčce.

41:52
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Gill – 2 min., zdržování hry + Trest ve hře, nesportovní chování).

44:18
    Domácí zkouší hru v šesti necelou minutu před koncem třetí třetiny.

44:42
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Fabián – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HSÚ Wolves Chomutov (Albrecht – 2 min., hrubost).

Zápas končí za stavu 2:4. Ke konci zápasu domácí Chomutov zlepšil svou ofenzivu a přidal i gól. Ale jirkovští si náskok pohlídali a dokázali zvítězit. (13:15:07)

Patrik Ferbas

Branky a nahrávky: 33. Podběhlý (Müller), 40. Müller (Vlach) – 6. Gill (Wenzl), 12. Kubovič (Fiala), 23. Haník (Kubovič), 40. Gill (Haník)

Rozhodčí: Solčáni – Pichlík