Ústí n/L – Pardubice 0:4 (kon.) | Kovo Praha – Rakovník 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Letohrad 4:1 (kon.)
HBC Hradec Králové 1988
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
SK Hokejbal Letohrad
Neděle 25.09.2016, 11:00CROSSDOCK Extraliga • 5. kolo

Ode mě je to tak pro dnešek vše, díky za pozornost a zase se někdy těším na počtenou. (13:53:44)

Zápas je u konce! Hradec Králové dokázal výsledkově přehrát favorita utkání a vybojoval tak první tři body v nové sezoně. Hosty dnes jednoznačně musí mrzet neproměnění pár velkých příležitostí.

44:12
    Hradec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Patrik Mitra pronikl podél levého mantinelu až do útočné třetiny, odkud nahrál před volnou branku na JANA BACOVSKÉHO, který měl sice na zádech obránce, i tak ale stihl zakončit – 4:1.

43:50
    Domácí v plném počtu a hosté stále bez brankáře.

43:27
    Hraje se převážně na polovině Hradce, jenž se ale i nadále nechce spokojit s tím, že by se měl strachovat o tři body.

42:58
    Jelení se vrací na hřiště bez brankáře, bude se tak hrát šest na čtyři, přičemž výhodu tedy mají hosté. Dokáži ještě zápas zdramatizovat?

42:58
    Oddechový čas pro hosty.

42:13
    Mohlo být sníženo! Míček se odrazil vedle levé tyčky, kde byl úplně sám Věchet. Ten ale druhou branku Letohradu nedává, jelikož mu obětavě skočil pod nohy Hora, jenž zabránil jednoznačnému gólu!

41:27
    Hosté se ještě vzchopil k závěrečnému, většímu, náporu. Brankář Hradeckých tak má nyní skutečně plné ruce, respektive betony práce, jelikož většinu střel musí Biegl především vyrážet.

40:59
    Letohrad to tentokrát zkoušel střelami od modré s možností s tečí právě před brankou, jenomže právě zde se pohybují především hráči Pirátů, kteří i tentokrát míček zblokovali.

40:19
    Biegl je i nadále v permanenci a kryje pokusy především do mantinelů, před brankou se totiž snaží domácí dělat čisto a hosty vůbec do tohoto prostoru nepouštět.

39:36
    Hosté se snaží, co jim síly stačí, jenomže Hradec to hraje velice dobře a nepouští Letohrad do výraznějších šancí.

38:50
    Navíc to bude znamenat dvojnásobnou přesilovou hru, Hrubý totiž dostal pět minut plus osobní trest do konce zápasu.

38:50
    Hostující hráč jen s těží odchází podepřený spoluhráči, vypadá to ale, že to naštěstí nebude nic vážnějšího.

38:50
    Tohle nevypadá příliš dobře, hostující Vychytil zůstává ležet na zemi a vypadlo to na náraz do hlavy.

38:05
    Letohrad je v útoční třetině a kombinuje.

37:55
    A znovu, domácí hrají velice obětavě, do střel neustále skáčou a nechtějí dopustit, aby jejich brankář měl tolik práce, jako tomu bylo v úvodních dvou třetinách.

37:31
    Škoda dostává dvě minuty za držení, podaří se hostům snížit a zdramatizovat zápas?

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 1. Novák (Jiřík), 21. Rail (Fišer, Tesař), 34. Bacovský (Hora, Jiřík), 45. Bacovský (Mitra, Novák) – 10. Běloušek (Věchet, Josef Hejtmánek)

HBC Hradec Králové 1988: Biegl – Sádovský, Hrubý, Jiřík, Soukup, Škoda, Hora – Šimek, Svoboda, Mitra, Rail, Fišer, Krejčík, Bacovský (C), Tesař, P Novák.
    SK Hokejbal Letohrad: Šupík (M. Novák) – Bóhm, Hejtmánek, Teplý, Adamec, Vychytil, Věchet, Cvejn, Halbrštát (C), Lajčiak, Košťál, Švec, J. Lux, Derka, Běloušek, Protzner, O. Lux, Bogdaný.