Mladá Boleslav – Jihlava 4:3 (po pr.) | Pardubice – Slavia 3:4 (1:2 po s.n.) | Zlín – Vsetín 8:3 (kon.)
Ústí n/L – PZ Kladno 2:3 (po pr.) | Liberec – Kometa Brno 2:1 (kon.) | Vítkovice – Přerov 3:0 (kon.)
HC Plzeň – Letňany 2:1 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 1:5 (kon.) | Kobra – HC Litvínov 2:11 (kon.)
Kladno – Sparta 2:8 (kon.) | K. Vary – Chomutov 1:3 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 5:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)
PZ Kladno
Neděle 25.09.2016, 12:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 6. kolo

61:17
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    O bonusovém druhém bodu je rozhodnuto. Po trefě MATĚJE ČERMÁKA se raduje z vítězství v prodloužení tým PZ Kladno. Asistence: Ondřej Volráb a David Routa.

51:36
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Ústečtí hokejisté se přeci jen dočkávají vyrovnání. To zařídil trefou do černého DAVID MAGASANIK. Asistence: Adam Janoušek a Tomáš Sitár.

10:17
    Nejproduktivnější hráč hostí se v dnešním zápase poprvé gólově prosazuje. DAVID ROUTA tak vrací vedení na stranu Kladna. Asistence: Matěj Čermák a Jan Vokurka.

06:09
    Jenže vedení Kladnu vydrželo pouze necelé čtyři minuty. Zahraniční akvizice KALE COSTA srovnává stav utkání. Asistence: Jan Tůma a Vít Šindelář.

02:48
    Úvodní branku zápasu zaznamenává MATĚJ ČERMÁK, který dostává překvapivě do vedení hosty. Asistence: David Routa.

Josef Cestr

Branky a nahrávky: 7. Costa (J. Tůma, Šindelář), 52. Magasanik (Janoušek, Sitár) – 3. M. Čermák (Routa), 11. Routa (M. Čermák, Vokurka), 62. M. Čermák (Volráb, Routa)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kmoch) – Polata, V. Tůma, Šešina, Sitár, Kříž, Magasanik, Kolbaba – Tot, Bláha, T. Čermák, Costa, Šindelář, J. Čermák, Janoušek, J. Tůma, Dohnal.
    PZ Kladno: Novotný (Pulec) – Vokurka, Teinitzer, Volráb, Erben, Dobrovolný – Hrubý, Hašek, Kraus, Šťastný, Ploch, Darsa, Routa, Brabec, Turek, Pejchal, Černý, M. Čermák.

Rozhodčí: Vyštejn – Lichtenberk, Michajličenko