Žilina B – Martin 4:2 (kon.) | FC Košice – Haniska 2:0 (kon.) | Pohronie – Trnava B 1:2 (kon.)
Sereď – Slovan Bratislava U21 4:0 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:2 (0:1)
FC Spartak Trnava B
sk Neděle 25.09.2016, 15:30 • Štadión Dolná Ždaňa • MONACObet liga

88
    FC Spartak Trnava B dal gól!

Trnava vstrelila gól v 88. minúte a je blízko k trom bodom! FILIP TOMOVIČ sa v zápase presadil už druhýkrát a aj teraz dostáva Trnavu do vedenia. Do konca zápasu nám ostáva niečo málo cez 5 minút a hostia opäť vedú o gól!

55
    Pohronie dalo gól!

Domáci sa dočkali gólu z pokutového kopu! SAMIR NURKOVIĆ premieňa svoju šancu na skórovanie, brankár Urminský je prekonaný. V Dolnej Ždani sa začína odznova.

25

Hostia sa ujímajú vedenia v zápase 1:0 po úspešne premenenej penalte! FILIP TOMOVIČ sa nemýlil a Trnava vďaka nemu vedie nad domácim tímom.