Paraguay – Írán 3:4 (po pr.) | Rusko – Španělsko 6:2 (kon.) | Argentina – Egypt 5:0 (kon.)
Argentina
5:0 (2:0)
Egypt
Neděle 25.09.2016, 22:30 • Coliseo Ivan de Bedout • Mistrovství světa

Po celkem jasném zápase postupuje Argentina do semifinále světového šampionátu. Pro Egypt tento turnaj končí. Nemá se za co stydět, předvedl zde dobré výkony a mohl se spolehnout na brankáře Gamala. (00:03:04)

39:43
    Ještě jeden rohový kop.

39:20
    Rohový kop pro Egypt.

38:49
    Mosenson nyní dokázal zastavit střelu soupeře. Mnoho času už nezbývá.

38:00
    Dvě minuty zbývají do konce základní hrací doby.

37:25
    Mosenson nahradil brankáře Sarmienta. Ten byl v souboji v brankovišti zraněný.

37:10
    Necelé tři minuty hry zbývají do konce poločasu.

36:48
    Gólman Sarmiento uvede míč do hry. Rozehrál na obránce.

36:15
    Egypt se od branky soupeře vrací zpátky na svou polovinu, v jejíž hlouby kombinuje.

35:56
    Čas běží velmi rychle a Argentině jde jen o čisté konto. Výhru má zajištěnou.

35:00
    Pět minut dělí hráče Argentiny od postupu a hráče Egypta od vyřazení.

34:30
    Dostáváme se do finální fáze poločasu a sledujeme poklidnou hru. Tým vedený jako domácí dominuje dění na hrací ploše a míří za postupem.

33:41
    Argentina právě vstřelila branku!
    Další branku svého celku přidává nikým nehlídaný BATTISTONI, který měl dostatek prostoru pro zakončení.

33:00
    Moza stál na konci rychlé akce hostujícího celku, ale nedokázal přihrát volnému spoluhráči přesněji.

32:10
    Egypt bude mít nyní výhodu rozehrávky z dobré pozice. Argentinská obrana si dokázala celkem snadno poradit.

31:46
    Argentinci kontrolují hru, jejich soupeři nemají takřka žádný prostor pro zakončení.

31:00
    Devět minut zbývá do konce poločasu, Argentina naprosto jednoznačně míří za postupem do další fáze mistrovství světa.