Chabarovsk – N.Novgorod 0:1 (kon.) | Vladivostok – Soči 1:0 (kon.) | Kunlun – Spartak Moskva 4:2 (kon.)
Omsk – Novosibirsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 4:3 (kon.) | Riga – Jaroslavl 3:2 (3:2 po s.n.)
Minsk – Viťaz 2:3 (po pr.) | Petrohrad – CSKA Moskva 2:0 (kon.) | HC Slovan – Čerepovec 3:2 (kon.)
Amur Chabarovsk
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Čtvrtek 06.10.2016, 11:30 • Platinum Arena • KHL

43:10
    Přesilovku si teď zahraje Torpedo, dvě minuty za držení protihráče odsedí Kacuba.

39:30
    Chabarovsk si zahraje další přesilovku, dvě minuty za držení si musí odpykat Lofquist.

34:06
    Domácí budou mít šanci na vyrovnání z přesilové hry, dvě minuty si totiž odpyká hostující Ashton.

26:40
    Na trestnou lavici usedá Makarov, který si odpyká menší trest na dvě minuty.

23:50
    Dvě minuty za hru vysoko holí musí odpykat Kamalov.

05:03
    Hosté si zahrají první přesilovku, dvě minuty za hákování si musí odpykat Kondratěv.