Chabarovsk – N.Novgorod 0:1 (kon.) | Vladivostok – Soči 1:0 (kon.) | Kunlun – Spartak Moskva 4:2 (kon.)
Omsk – Novosibirsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 4:3 (kon.) | Riga – Jaroslavl 3:2 (3:2 po s.n.)
Minsk – Viťaz 2:3 (po pr.) | Petrohrad – CSKA Moskva 2:0 (kon.) | HC Slovan – Čerepovec 3:2 (kon.)

Viťaz právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Hosté vítězí! Hosté rozhodují o svém vítězství 11 sekund před koncem! Všechny hráče Dinama zaskočil IGOR GOLOVKOV, jehož rána prosvištěla mimo dosah domácího brankáře! Bez asistence.

58:24
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Minsku se podařilo dotáhnout vedení svého soupeře! Tvrdou střelou od modré čáry se prosadil MARC-ANDRE GRAGNANI! Zápas podle všeho směřuje do prodloužení! Asistence: Sergej Kosticyn.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:30
    Domácí trenér si vyžádal oddechový čas!

52:42
    Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexandr Stěpanov – 2 min., hákování).

45:48
    Vyloučení v týmu HC Viťaz (Ilja Davidov – 2 min., držení protihráče).

42:46
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Marc-Andre Gragnani – 2 min., podražení).
    39:51 Miro AALTONEN - 1:2

39:51
    Hosté se znovu ujímají vedení! Dvojnásobnou přesilovou hru Viťazu zužitkoval nejproduktivnější hráč hostů MIRO AALTONEN! To je pro domácí Minsk ohromný šok! Asistence: Ilja Davidov, Jakub Jeřábek.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:44
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Nikita Komarov – 2 min., držení protihráče).

38:35
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Rob Klinkhammer – 2 min., hákování).
    33:51 Jevgenij LISOVEC - 1:1

33:51
    Je vyrovnáno! Domácí přeci jen využívají přesilovou hru! Matt Ellison nabil na modrou čáru, kde se do puku opřel Jevgenij Lisovec, jehož rána prosvištěla před branku ROB KLINKHAMMER kotouč tečoval za záda brankáře! Verdikt ještě musel uznat rozhodčí u videa, ale gól platí! Asistence: Jevgenij Lisovec, Matt Ellison.

32:44
    Vyloučení v týmu HC Viťaz (2 min. – příliš mnoho hráčů).

30:03
    Rob Klinkhammer obdržel přihrávku do nadějné pozice, ale místo rány z první si puk srovnal na čepeli a zápěstím o kousek minul pravou tyčku!

29:22
    Bude se vylučovat! Dinamo si zahraje další přesilovou hru! Alexej Semjonov dostává dvě minuty za vysokou hůl!

28:17
    Mohlo být vyrovnáno! Alexandr Matěruchin dorážel kotouč do odkryté branky, jenže jeden z obránců mu na poslední chvíli přizvedl hokejku a nedovolil mu vypálit!

21:26
    Bude se vylučovat! Jegor Voronkov dostává dvě minuty za držení hole!

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

17:54
    Další nedovolený zákrok! A znovu se bude vylučovat z řad Dinama! Matt Ellison vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění!

15:16
    Vylučovat se bude na domácí straně! Dvě minuty za hákování dostává Rob Klinkhammer!

14:32
    Dobrá šance Dinama v přesilové hře! David Ullström obdržel přihrávku na brankoviště, ale Harri Säteri se fantastickým způsobem dokázal přemístit a udržel puk před brankovou čárou!

13:06
    Bude se znovu vylučovat! Přesilovou hru si tentokrát zahraje Dinamo! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jevgenij Katičev!

09:00
    Další obrovská možnost hostů! Nikita Vyglazov dorážel z těsné blízkosti, ale Ben Scrivens na poslední chvíli dostal beton k tyčce a pokazil hostujícímu hráči radost!

06:50
    Další vyloučení na straně domácího Dinama! Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Nikita Ustiněnko!

06:50
    Mohlo být vyrovnáno! Do obrovské šance se řítil Matt Ellison! Domácí hokejista ujel obráncům, volil zakončení zápěstím, ale Harri Säteri jeho projektil vytěsnil ramenem!
    04:22 Miro AALTONEN - 0:1

04:22
    Hosté využívají přesilovou hru! Tribuny najednou utichly! MIRO AALTONEN nebyl líný, pokračoval v pohybu až před domácího brankáře a těsně před ním tečoval do sítě dobré nahození z pravé strany! Asistence: Alexej Kopejkin.

02:41
    Vylučuje se i na domácí straně! Sergej Kosticyn dostává dvě minuty za hru vysokou holí!

01:52
    Bude se poprvé vylučovat! Přesilovku si zahraje domácí Minsk! Ilja Davidov dostává dvě minuty za nedovolené bránění!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 34. Klinkhammer (Lisovec, Ellison), 59. Gragnani (S. Kosticyn) – 5. M. Aaltonen (Kopejkin), 40. M. Aaltonen (Davidov, Jeřábek), 65. Golovkov

HC Dinamo Minsk: Scrivens (M. Karnauchov) – Šinkevič, Gragnani, Chenkel, Krajíček, Lisovec, Ustiněnko, Znacharenko – Drozd, N. Komarov, Pavlovič – Ullström, Klinkhammer, S. Kosticyn – Matěruchin, Linglet, Ellison – Lopačuk.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Golovkov, A. Semjonov, Katičev, Jeřábek, Voronkov, Gimajev, Davidov – Afinogenov, A. Nikulin, Makejev – Kempe, M. Aaltonen, Kopejkin – Šitikov, Horák, Vyglazov – Al. Stěpanov, Kokšarov, Soloduchin – Džiošvili.

Rozhodčí: Akuzovskij, Bukin – Michel, Střelcov