Ázerbájdžán – Norsko | 1:0 (kon.) | | | Arménie – Rumunsko | 0:5 (kon.) | | | Černá Hora – Kazachstán | 5:0 (kon.) |
Anglie – Malta | 2:0 (kon.) | | | Německo – Česko | 3:0 (kon.) | | | Sev. Irsko – San Marino | 4:0 (kon.) |
Polsko – Dánsko | 3:2 (kon.) | | | Skotsko – Litva | 1:1 (kon.) | | | Slovinsko – Slovensko | 1:0 (kon.) |
Pardubice – Frýdek-Místek | 0:0 (kon.) | | | Třinec – Sokolov | 2:1 (kon.) | | | Prostějov – Ústí n. L. | 0:1 (kon.) |
Táborsko – Ostrava | 2:2 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 1:2 (kon.) |
Francie – Estonsko | 4:0 (kon.) | | | Česko – Slovinsko | 2:1 (kon.) |
Vltavín – Benátky n/J | 2:0 (kon.) | | | Vyšehrad – Tachov | 5:2 (kon.) | | | Olympia Radotín – Jirny | 0:2 (kon.) |
Benešov – Dobrovice | 0:0 (5:3 po pen.) | | | Králův Dvůr – Písek | 3:0 (kon.) | | | Hořovicko – Litoměřicko | 1:1 (3:0 po pen.) |
HFK Olomouc – Kroměříž | 2:1 (kon.) | | | Hulín – Vel. Meziříčí | 4:2 (kon.) | | | Vyškov – Hlučín | 0:1 (kon.) |
Petřkovice – Uničov | 4:0 (kon.) |
Plzeň – Opava | 2:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Příbram | 3:2 (kon.) | | | Slavia – Mladá Boleslav | 1:0 (kon.) |
Karviná – Slovácko | 0:0 (1:3 po pen.) | | | Hr. Králové – Brno | 1:4 (kon.) | | | Olomouc – Zlín | 1:3 (kon.) |
Trnava B – Žilina B | 2:0 (kon.) | | | Haniska – Bardejov | 2:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Poprad | 0:0 (kon.) |
Lipany – L. Mikuláš | 1:1 (kon.) | | | R. Sobota – FC Košice | 0:0 (kon.) | | | Martin – Slovan Bratislava U21 | 2:0 (kon.) |
Svätý Jur – Skalica | 0:3 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Sereď | 0:3 (kon.) | | | Šamorín – Pohronie | 0:2 (kon.) |
B. Bystrica – Nitra | 1:3 (kon.) |
Tomáš Lengyel
Branky:
11. Kmeť, 74. Kováč, 77. Kováč
Rozhodčí: Marsal – Hancko, Zemko
Diváci:
Karty: 64. Kubrický (NMV), 68. Šebek (NMV), 69. Lopušan (NMV), 80. Rapavý (NMV) – 68. Steinhübel (SER)
Neproměněná penalta:
Nové Mesto nad Váhom:
Belic – Lopušan, Múdry, Jurica, M. Šebek, L. Šebek (C), Vlado (63. Mikuš), Živčic, Rapavý (84. Bošanský), Jastráb (63. Kubrický), Václav.
Náhradníci: Mikuš, Kubrický, Bošanský, Cisár, Druxa.
Trenér:
ŠKF Sereď: Šálka – Mečiar (C), Steinhübel (78. Medgyes), Laura, Kováč (83. Morong), Čerednyčenko, Loduha, Kmeť, Jackuliak (63. Mikinič), Ba, Ventúra.
Náhradníci: Senecký, Mikinič, Kosorín, Morong, Medgyes, Petreje.
Trenér:
Náhradníci: Mikuš, Kubrický, Bošanský, Cisár, Druxa.
Trenér:
ŠKF Sereď: Šálka – Mečiar (C), Steinhübel (78. Medgyes), Laura, Kováč (83. Morong), Čerednyčenko, Loduha, Kmeť, Jackuliak (63. Mikinič), Ba, Ventúra.
Náhradníci: Senecký, Mikinič, Kosorín, Morong, Medgyes, Petreje.
Trenér:
Rozhodčí: Marsal – Hancko, Zemko
Diváci:
Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Juraj Vlado, prichádza Jaroslav Kubrický.
Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Martin Jackuliak, prichádza Tomáš Mikinič.