Hr. Králové – Slavia | 0:3 (kon.) | | | Karviná – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Dukla Praha – Liberec | 0:0 (kon.) |
Jablonec – Brno | 1:2 (kon.) | | | Teplice – Zlín | 2:0 (kon.) | | | Slovácko – Plzeň | 1:1 (kon.) |
Sokolov – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Třinec | 4:1 (kon.) | | | Prostějov – Pardubice | 3:0 (kon.) |
Vlašim – Č. Budějovice | 2:1 (kon.) | | | Ostrava – Žižkov | 1:0 (kon.) | | | Opava – Táborsko | 5:0 (kon.) |
Chelsea – Leicester | 3:0 (kon.) | | | Bournemouth – Hull City | 6:1 (kon.) | | | Arsenal – Swansea | 3:2 (kon.) |
Manchester City – Everton | 1:1 (kon.) | | | Stoke – Sunderland | 2:0 (kon.) | | | West Brom – Tottenham | 1:1 (kon.) |
Crystal Palace – West Ham | 0:1 (kon.) |
Leganés – Sevilla | 2:3 (kon.) | | | Barcelona – La Coruňa | 4:0 (kon.) | | | Atlético – Granada | 7:1 (kon.) |
Real Betis – Real Madrid | 1:6 (kon.) |
Mönchengladbach – Hamburg | 0:0 (kon.) | | | Kolín nad Rýnem – Ingolstadt | 2:1 (kon.) | | | Augsburg – Schalke | 1:1 (kon.) |
Hoffenheim – Freiburg | 2:1 (kon.) | | | Frankfurt – Bayern | 2:2 (kon.) | | | W. Brémy – Leverkusen | 2:1 (kon.) |
Neapol – AS Řím | 1:3 (kon.) | | | Pescara – Sampdoria | 1:1 (kon.) | | | Juventus – Udinese | 2:1 (kon.) |
Nancy – PSG | 1:2 (kon.) | | | Lorient – Nantes | 1:2 (kon.) | | | Montpellier – Caen | 3:2 (kon.) |
Bastia – Angers | 1:2 (kon.) | | | Guingamp – Lille | 1:0 (kon.) |
Myjava – Zlaté Moravce | 2:0 (kon.) | | | Prešov – Ružomberok | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Trenčín | 2:0 (kon.) |
Trnava – Podbrezová | 0:2 (kon.) | | | Dunajská Streda – Žilina | 0:6 (kon.) |
Litoměřicko – Králův Dvůr | 2:0 (kon.) | | | Chrudim – Vyšehrad | 6:1 (kon.) | | | Vltavín – Benešov | 4:1 (kon.) |
Domažlice – Táborsko akademie | 7:0 (kon.) | | | Dobrovice – Štěchovice | 3:2 (kon.) | | | Tachov – Olympia Radotín | 3:1 (kon.) |
Jirny – Hořovicko | 3:0 (kon.) |
Kroměříž – Petřkovice | 0:0 (kon.) | | | Třebíč – HFK Olomouc | 3:0 (kon.) | | | Líšeň – Zlín B | 1:2 (kon.) |
Blansko – Hulín | 3:1 (kon.) | | | Hlučín – Zlínsko | 0:1 (kon.) | | | Mohelnice – Vyškov | 1:1 (kon.) |
Příbram – Slavia | 1:3 (kon.) | | | Zlín – Ostrava | 1:1 (6:7 po pen.) | | | Jihlava – Olomouc | 0:2 (kon.) |
Slovácko – Hr. Králové | 2:0 (kon.) | | | Pardubice – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | Opava – Č. Budějovice | 3:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Hlučín | 5:1 (kon.) | | | Sparta – Brno | 2:1 (4:2 po pen.) |
Lok. Košice – R. Sobota | 1:0 (kon.) | | | Bardejov – Spiš. N. Ves | 5:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Haniska | 3:3 (kon.) |
Martin – Svätý Jur | 4:1 (kon.) | | | Nitra – Šamorín | 3:0 (kon.) | | | Poprad – Lipany | 1:0 (kon.) |
Sparta Rotterdam – Willem II | 2:2 (kon.) | | | Utrecht – GA Eagles | 3:0 (kon.) | | | Eindhoven – Heracles | 1:1 (kon.) |
Alkmaar – Arnhem | 2:2 (kon.) | | | Groningen – Heerenveen | 0:3 (kon.) |
Kortrijk – Standard | 3:3 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Eupen | 4:2 (kon.) | | | Sint-Truiden – Westerlo | 2:2 (kon.) |
Mouscron – Genk | 2:2 (kon.) |
Wolfsberger – Salzburg | 2:2 (kon.) | | | Rapid – Rheindorf Altach | 1:1 (kon.) | | | Admira – St. Pölten | 1:1 (kon.) |
Sturm Graz – Ried | 1:0 (kon.) |
Perm – Lok. Moskva | 0:0 (kon.) | | | Kazaň – Samara | 3:0 (kon.) | | | Spartak – Rostov | 1:0 (kon.) |
Górnik Ł. – Arka | 0:0 (kon.) | | | Piast Gliwice – Chorzów | 2:1 (kon.) | | | Zagłębie – Gdańsk | 1:2 (kon.) |
konec
FK Baník Sokolov
1:2
(1:2)
SK Sigma Olomouc
83
|
Za loket do tváře Chorého vidí žlutou i domácí Kodr.
|
|
66
|
Petr fauloval Provoda na hranici velkého vápna, tohle vypadá pro domácí hodně zajímavě.
|
|
41
|
Škerle povalil unikajícího Provoda a také on inkasuje žlutou kartu.
|
|
36
|
Plšek sestřelil Glasera a inkasuje žlutou.
|
Branky:
37. Vondráček – 35. Chorý, 45+2. Houska
Rozhodčí: Franěk – Kotalík, O. Černý
Diváci: 1050
Karty: 83. Kodr (SOK) – 36. Plšek (OLO), 41. Škerle (OLO), 66. Petr (OLO)
Neproměněná penalta:
FK Baník Sokolov:
Belaň – Strada, Vondráček, Čihák, Medvěděv (75. Kodr) – Mejdr, Vrtělka (C), Sadílek (62. Průcha) – Glaser – Provod, Jakub Dvořák II. (87. Kosak).
Náhradníci: Jakub Dvořák I. – Klusák, Kodr, Lattisch, Kosak, Průcha, Vokáč.
Trenér:
SK Sigma Olomouc: M. Buchta (C) – Sladký, Škerle, Šindelář, Vepřek – Zahradníček (90. Hála), Houska, Petr (69. Habusta), Plšek, Falta – Chorý.
Náhradníci: Reichl – Habusta, Buchvaldek, Yunis, Štěrba, Radaković, Hála.
Trenér:
Náhradníci: Jakub Dvořák I. – Klusák, Kodr, Lattisch, Kosak, Průcha, Vokáč.
Trenér:
SK Sigma Olomouc: M. Buchta (C) – Sladký, Škerle, Šindelář, Vepřek – Zahradníček (90. Hála), Houska, Petr (69. Habusta), Plšek, Falta – Chorý.
Náhradníci: Reichl – Habusta, Buchvaldek, Yunis, Štěrba, Radaković, Hála.
Trenér:
Rozhodčí: Franěk – Kotalík, O. Černý
Diváci: 1050
Lukáš Švéda
@LukasSveda