Laval – Montpellier 0:2 (kon.) | Nantes – Angers 2:1 (kon.)
FC Nantes
2:1 (1:0)
Angers SCO
Úterý 25.10.2016, 21:00 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, Nantes • Coupe de la Ligue

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:54:13)

Ale už se nic nestane, na závěr všeho vybojoval bránící Sala míč a odkopl ho daleko od vlastní šestnáctky. To znamená, že dnes vítězí Nantes, které na začátku druhého poločasu vstřelilo důležitý druhý gól a byť hosté ještě snížili z pokutového kopu, vyrovnat se jim nepodařilo. Kdyby ale Angers hrálo celý zápas tak, jak hrálo zhruba poslední půl hodinu, byl by výsledek určitě jiný.

90+4

90+4
    V posledních sekundách nastaveného času ještě roh pro Angers, gólman Petrić je ve vápně Nantes, branka hostů prázdná.

90+4
    Na centr z pravé strany si před brankou Nantes nejvýše naskočil Diedhiou, který ale poslal míč hlavou pouze vedle branky.

90+2
    Dubois má míč ve svých rukou a bude vhazovat z pravé strany, na své polovině. To se ale moc nepovedlo, míč totiž mají hosté.

90+1
    Žlutou kartu dostává Amine Harit (FC Nantes) za ostrý skluz na vlastní polovině, volný kop pro Angers, ale daleko od branky Dupého.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, sudí ale bude nastavovat ještě čtyři minuty, hosté tak nějaký ten čas na vyrovnání mají.
    Domácí kotel zatím může být spokojený, Nantes je blízko vítězství.

88
    Pablo Martinez rychle bere míč a bude chtít co nejrychleji vhodit z levé strany, to se mu povedlo, ale míč skončil u gólmana Nantes.

87
    Dánský internacionál ve službách Nantes, Nikolaj Thomsen, mohl rozhodnout utkání, ale Petrić jeho střelu bravurně vyráží!

86
    Pepe tak na nic nečekal a nakopl míč dopředu, ovšem míč získávají domácí.

85
    Míč u Petriće, který se snaží co nejrychleji rozehrát, aby hosté mohli zaútočit. Domácí ale dobře nastoupeni u půlící čáry.

82
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Oswald Vizcarrondo, přichází Léo Dubois.

81
    Capelle nachází na levém křídle Sunua, ten si ale netroufá na průnik do vápna soupeře.

80
    Posledních deset minut utkání před námi, nyní se Nantes zaměřuje hlavně na defenzivu a nechává soupeři dost prostoru.

77
    Sunu má míč na levé straně, na útočné polovině, ale sudí ho ještě zastavuje, pouští do hry totiž ošetřovaného domácího borce.