Lotte – Leverkusen 2:2 (4:3 po pen.) | Dynamo Drážďany – Bielefeld 0:1 (kon.) | Freiburg – Sandhausen 3:3 (3:4 po pen.)
Würzburger – Mnichov 1860 0:0 (3:4 po pen.) | St. Pauli – Hertha 0:2 (kon.) | Mönchengladbach – Stuttgart 2:0 (kon.)
Frankfurt – Ingolstadt 0:0 (4:1 po pen.) | Hallescher – Hamburg 0:4 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
2:0 (1:0)
VfB Stuttgart
Úterý 25.10.2016, 20:45 • Borussia-Park, Mönchengladbach (kapacita 54 057) • Německý pohár • 2. kolo

Já se s vámi pro dnešní večer loučím. Na počtenou. (22:36:47)

A utkání je za námi! Ve druhém poločase byli stejně jako v tom prvním lepší domácí hráči, kteří až na jednu situaci hosty do ničeho nepustili a sami ještě přidali zásluhou Stindla jednu branku.

90+3

90+2
    Domácí už v klidu utkání dohrávají a vychutnávají si vítězství v dnešním utkání společně s fanoušky.

90+1
    K rychlému sprintu se na pravé straně dostal nováček na hřišti Sow, ale zakončit ani přihrát nedokázal. Domácí mají však výhodu autového vhazování.

90
    Hlavní arbitr dnešního utkání Perl nastaví celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby.

87
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Stindl, přichází Sow.
    84. STINDL - 2:0

84
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    A máme zřejmě rozhodnuto! Vestergaard našel dlouhým centrem vepředu amerického záložníka Johnsona, který balon posunul přízemní přihrávkou na domácího kapitána LARSE STINDLA a ten parádně obstřelil hostujícího brankáře, který neměl šanci k zákroku – 2:0!

80
    Parádním obranným zákrokem se momentálně vyznamenal Herrmann, který odkopl balon v pokutovém území jednomu z hostujících hráčů, který se již napřahoval ke střele.

80
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Tashchi, přichází Sarpei.

78
    První větší šance hostujícího týmu ve druhém poločase! Střídající rumunský záložník Maxim se na hranici pokutového území jedním pohybem zbavil bránícího hráče a levou nohou vystřelil. Razanci měla jeho střela velmi dobrou, ovšem naneštěstí pro hosty letěla pouze do středu branky, kde byl připravený brankář Sommer.

76
    Vestergaard fauloval na půlící čáře Tashchiho a hosté mají k dispozici výhodu v podobě balonu ve své moci.

75
    Do konce základní hrací doby zbývá patnáct minut. Podaří se hostujícímu týmu vyrovnat?

74
    Hahn unikal po pravé straně a pokusil se již z brankové čáry odcentrovat, ale od bránícího obránce se balon odrazil pouze k hostujícím hráčům, kteří míří směrem vpřed.

72
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Özcan, přichází Maxim.