Charleroi – Genk 2:1 (kon.) | Sint-Truiden – Waregem 0:2 (kon.) | Club Bruggy – Westerlo 4:0 (kon.)
Anderlecht – Mechelen 2:0 (kon.) | Kortrijk – Eupen 1:1 (kon.)
Sint-Truiden VV
0:2 (0:2)
SV Zulte-Waregem
Středa 26.10.2016, 20:30 • Stayen • Belgická liga • 12. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům fotbalu. V tomto zápase Belgické ligy proti sobě nastoupí Sint-Truiden VV a SV Zulte-Waregem.

Sint-Truiden VV je po 11 odehraných zápasech na čtrnáctém místě. Má bilanci 2-3-6, skóre 12:16 a devět bodů.

Hostující SV Zulte-Waregem je na prvním místě tabulky. 11 odehraných zápasů, bilance 7-2-2, skóre 20:10 a 23 vybojovaných bodů.

Domácí z posledních pěti zápasů vyhráli jen jeden, hosté hned tři.
    Tabulka ligy po 11 kolech.

Sint-Truiden VV: William Dutoit – Djené, Pulido, De Peteer, Peeters, Johan Boli, Cristián Cuevas, Valdivia, Rúben Fernandes, Bamba
    Náhradníci: Pirard – Proschwitz, Gerkens, Bagayoko, Dussaut, Swers, Kevin Koubemba

SV Zulte-Waregem: Steppe – De Fauw, Marrone, Vorboom, Derijck, Lereger, Leye, Kaya, Meite, Lepoint, Cordaro
    Náhradníci: Bostyn – Marvin Baudry, Vetokele, Naussens, Kingsley Madu, Oulare, Coopman.

1

2
    Domácí celek začal zápas aktivněji, při pokusu dostat se do předbrankového prostoru se jeden z hráčů dostal do postavení mimo hru.

3
    Hostující celek má k dispozici volný kop z dobré vzdálenosti. Míč však dokázala domácí obrana zblokovat.

5
    SV Zulte-Waregem hraje momentálně aktivně. Hosté potvrzují roli favorita a celekm snadno se dostávají před brankou soupeře.

5
    Na konci pohledné kombinace hostů stál Leye. Jeho střelecký pokus byl nepřesný. První střela na branku v tomto zápase.

7
    Domácí tým se nyní dostal do zajímavé střelecké pozice, s pokusem Rúbena si dokázal brankář Steppe poradit.

8
    Domácí přečkali tlak soupeře a snaží se také zahrozit. Defenzíva celku, který vede ligu, si dokázala poradit.

9
    Domácí Boli si nabíhal za obranu soupeře, udělal to ale nešikovně. Dostal se do ofsajdového postavení, které si všiml pomezní sudí.

10
    Domácí De Peteer špatně přihrál, čehož využili hosté k rychlému přechodu do útoku.

10
    Ve středu hrací plochy vybojovali míč domácí, kteří tak rychle dokázali útok soupeře eliminovat.

11
    Hostující celek se probojoval do zajímavé střelecké pozice, obránce domácích míč odrazil mimo hrací plochu. Autové vhazování.

11
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Marrone, přichází Marvin Baudry. Hostující hráč se v úvodu zápasu zranil a nyní střídal. Zkoušel to chvíli, ale bolest mu nedovolila pokračovat ve hře.

13
    Domácí tým nyní velmi dobře hraje v defenzivě, Cuevas hledal dlouhým míček naběhnutého spoluhráče. Hosté ale dlouhý pas dokázali zblokovat.

14
    Více ze hry má SV Zulte-Waregem. Hostující útočníci se zatím propracovali jen k jedné střela a ta mířila mimo branku.

16
    Sledujeme souboje o míč na polovině hrací plochy. Optickou převahu mají hosté, ale domácí defenziva jejich pokusy o vytvoření nějaké akce velmi rychle dokáže překazit.

17
    Statistika držení míče drobně hovoří ve prospěch hostujícího celku.

18
    Rychlou akci domácích zastavuje pomezní rozhodčí, který viděl Johana Boliho v postavení mimo hru.

19
    Postupný útok Sint-Truidenu dokázala obrana hostů zastavit na poslední chvíli. Do zakončení se domácí tým neprobojoval.

20
    Hra je přerušena pro zranění jednoho z hráčů.

21
    Hra pokračuje dál, během prvních dvaceti minut jsme viděli celkem tři střely, dvě mino branku a jednu mezi tři tyče. Brankář Steppe si dokázal poradit.

23
    Hosté mají k dispozici vhazování na polovině hrací plochy. O míč vlastní nedůsledností rychle přišli.

23
    Volný kop z dobré vzdálenosti rozehrával hostující tým.

24
    Waregem právě vstřelil branku!
    Hostující celek se dostává do vedení a potvrzuje tak roli favorita. LUKAS LERAGER dokázal prostřelit brankáře domácích, a tak se hosté dostávají do vedení. Asistence: Onur Kaya.

25
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Luca Marrone, přichází Marvin Baudry.

28
    Hostující celek je aktivnější i po vstřelené brance a domácí beci mají hodně práce.

29
    Domácí celek se nikam žene, čeká na protiútoky, které se snaží proměnit. Nechybělo mnoho a vyrovnat dokázal Rúben, ale jeho rána byla zblokovaná.

30
    Půlhodina hry je pryč, hostující celek se dostal ve 24. minutě do vedení a i nyní je dál aktivní. Domácí se musí bránit nátlakové hře soupeře.

31
    Momentálně se hra odehrává zejména na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o balon.

33
    Hostující tým se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeden z útočících hráčů fauloval. Následovat bude volný kop domácího týmu na jeho polovině.

33
    Žlutou kartu dostává Cristián Cuevas (Sint-Truiden VV).

35
    Sledujeme hru, která se přelévá ze strany na stranu. Ani jeden celek se nedostává do střeleckých pozic.

36
    Dlouhou dobu byl domácí tým před brankou soupeře. Nakonec se do zakončení dostal Bamba. S jeho pokusem si dokázal brankář Steppe poradit.

37
    Nyní se hosté po rychlé akci po křídle dostali do zakončení, ale střelecký pokus byl zblokovaný.

38
    Hostující celek navyšuje své vedení. Domácí neproměnili svou šanci, a prosadili se hosté. DAVY DE FAUW prostřelil domácího brankáře, který se mohl za míčem jen ohlédnout. Asistence: Mbaje Leye.

40
    Domácím nelze odepřít snahu o snížení, ale hra Sint-Truidenu je poznamenaná velkým množstvím nepřesností.

41
    V poklidném tempu se dohrává první poločas. Domácí fotbalisté mají momentálně míč pod kontrolou.

41
    Žlutou kartu dostává Cristian Cuevas (Sint-Truiden VV).

42
    Oba týmy vystřelily dvakrát na branku. Hosté dali dva góly, domácí zatím ani jeden.

43
    Domácí tým chce v klidu dohrát první poločas, kombinuje ve středu hrací plochy.

45
    Hostující celek se nikam nežene a snaží se v klidu poločas dohrát.

45+1
    Žlutou kartu dostává Lepoint (SV Zulte-Waregem).

45+1

Hostující celek v prvním poločase potvrdil roli favorita, po 45 minutách vede o dva góly. Nejprve se prosadil Lukas Lerager, a pak ve 38. minutě De Fauw. Střelecky je zápas vyrovnaný, oba týmy mají na svém kontě tři střely. Dvě na branku, jednu mimo.

46

47
    Obrázek hry je z kraje druhého poločasu hodně podobný jako v tom prvním.

49
    Hosté mají míč na svých kopačkách a dostávají se do postupného útoku.

49
    Finální přihrávka na volného hráče však byla nepřesná, a tak se směr hry otáčí.

50
    Zulte-Waregem se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale rána jednoho z hráčů byla zblokovaná.

51
    Držení míče vyznívá jednoznačně pro hostující celek. Ten zatím potvrzuje roli favorita a vede o dvě branky.

53
    Domácí tým se snaží s výsledkem něco udělat, nyní ho ale zradila koncová přihrávka. Pas Bamby byl nepřesný.

53
    Hosté mají k dispozici volný kop z poloviny hrací plochy.

54
    Jeden z hostujících hráčů fauloval před brankou soupeře, výkop mají domácí fotbalisté.

56
    Mnoho střeleckých pokusů v tomto zápase k vidění není. Ve druhém poločase zatím neregistrujeme ani jednu ránu.

57
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Johan Boli, přichází Proschwitz.

58
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Pulido, přichází Bagayoko.

60
    Sledujeme poklidný fotbal. Domácí hokejisté se nemohou dostat do výraznějších pozic. Naopak hosté hrají styl hry, který jim vyhovuje.

61
    Co se držení míče týká, tak hosté jsou na tom lépe.

62
    Zulte-Waregem má k dispozici vhazování na polovině hrací plochy.

63
    Hra je nyní přerušena pro zranění jednoho z hráčů. Velmi rychle se ale pokračuje ve hře.

64
    Do zajímavé střelecké pozice se pokoušel dostat Leye, ale jeho zakončení bylo obráncem zblokované.

66
    Domácí se dostali do rychlého protiútoku po levé straně, ale obrana soupeře si dokázala s atakem poradit ještě dříve, než se Fernades dostal do zakončení.

67
    První rohový kop v zápase, rozehrávat to bude domácí Peeters. Po jeho centru do předbrankového prostoru se k míči dostali obránci, kteří ho dostali pryč.

67
    Domácí Bagayoko, střídající hráč, se dostal do zakončení, hostující brankář Steppe si dokázal poradit.

69
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Bamba, přichází Kevin Koubemba.

70
    Dvacet minut zbývá do konce druhého poločasu, hostující celek, aktivněji hrající, vede o dvě branky a nikam se nežene. Naopak domácí se snaží najít mezírku v obraně soupeře. Zatím marně.

71
    Domácí celek hraje na své polovině a čeká na chybu v defenzívě soupeře. Ta zatím nepřichází.

72
    Žlutou kartu dostává Djené (Sint-Truiden VV).

73
    Rychlou akci hostujícího týmu zastavuje hvizd sudího, Lepoint se dostal do postavení mimo hru.

75
    Domácí se snaží něco vymyslet před brankou soupeře, ale obrana hostů hraje velmi koncentrovaně a možností zakončit nedává domácím mnoho.

76
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Kaya, přichází Naessens.

77
    Do zakončení se dostal domácí Kevin Koubemba. Jeho rána končí mimo branku.

78
    Steppe dlouhým odkopem od své branky otáčí směr hry.

79
    Sint-Truiden má míč na své polovině a snaží se přetlačit hosty. Ti ale bojují zodpovědně o každý míč. Chtějí dohrát zápas bez inkasované branky.

80
    Deset minut zbývá do konce druhého poločasu, dvoubrankový náskok SV Zulte-Waregem stále platí.

80
    První domácí gól nedokázal vstřelit ani Kevin Koubemba, jehož rána byla na poslední chvíli zblokovaná.

80
    Domácí tým měl k dispozici rohový kop. Po centru do vápna se k míči dostali obránci, kteří balon poslali daleko od Steppea.

83
    Nátlakový fotbal nyní hrací domácí, znovu zakončoval Kevin Koubemba. Ani tato rána nekončí mezi třemi tyčemi.

85
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí hráči ví, že se jim vyrovnat už asi nepodaří.

86
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Cordaro, přichází Coopman.

87
    Hostující tým má volný kop na své polovině, míč míří daleko od branky Steppea. Domácím už mnoho času na zdramatizování zápasu nezbývá.

88
    Žlutou kartu dostává Proschwitz (Sint-Truiden VV).

89
    Hra se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se do zakončení nežene. Sledujeme poklidný závěr utkání.

90
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Djené (Sint-Truiden VV).

90+1
    Domácí celek se musí v závěru zápasu obejít bez Djeného, který dostal druhou žlutou, a tak šel předčasně do kabiny.

90+1
    Hostující celek měl v dispozici penaltu, kterou ovšem proměnit nedokázal. Leye nedokázal proměnit velkou šanci, a tak zůstává stav zápasu nezměněný.

90+2
    Rozhodčí nastavují tři minuty.

90+3
    V poklidném tempu se zápas dohrává.

90+3

Celek SV Zulte-Waregem potvrdil roli favorita v tomto zápase. Díky brankám Leragera a De Fauwa vyhrávají nad domácím Sint-Truidenem 2:0. Oba týmy vystřelily na branku jen dvakrát. Domácí se prosadit nedokázali, hosté byli stoprocentní. Sint-Truiden VV se snažil, ale na obranu soupeře recept nenašel. (22:24:53)