Pittsburgh – Florida 3:2 (kon.) | New Jersey – Arizona 5:3 (kon.) | Boston – Minnesota 0:5 (kon.)
Detroit – Carolina 4:2 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 4:3 (2:0 po s.n.) | Toronto – Tampa 3:7 (kon.)
St. Louis – Calgary 1:4 (kon.) | Dallas – Winnipeg 3:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 0:3 (kon.)
San Jose – Anaheim 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Columbus 3:2 (po pr.)
Boston Bruins
0:5 (0:0, 0:4, 0:1)
Minnesota Wild
Středa 26.10.2016, 01:12 • TD Garden, Boston • NHL

58:27
    Jason Zucker (MNS) vůbec neunesl, že ho Acciari krásným hitem ve středním pásu srazil na led a po chvíli domácího útočníka sekl pod koleno. Za to samozřejmě dostává dvě trestné minuty.

48:54
    Zac Dalpe (MNS) je i přes okamžitou omluvu vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení a k tomu dostal menší trest za hrubost. Mstitel Torey Krug (BOS) pak obdržel očekávané dvě trestné minuty za hrubost.

39:35
    Zmar Bostonu podtrhuje další vyloučení. Podrážděný John-Michael Liles je vyloučen za hrubost, když pěstí zbytečně zasáhl Pariseho.

34:25
    Teď navíc Brandon Carlo (BOS) dostává dvě trestné minuty za vystřelení puku mezi diváky.

30:31
    Krejčí s Niederreiterem se nyní několik vteřin nacházeli za bránou Malcolma Subbana a vše to svým krosčekem vůči druhému zmíněnému zapříčinil Adam McQuaid (BOS), který jde na trestnou lavici.

21:08
    Solidní vstup do třetiny může Boston potvrdit i v přesilové hře. Dvě trestné minuty za sekání totiž dostává Ryan Suter.

11:16
    Přichází první přesilová hra zápasu a zahrají si ji hosté. Dumba si to namířil do útočného pásma, ale Dominic Moore (BOS) mu vysekl hokejku z rukou – 2 trestné minuty za sekání.

02:04
    Odměnou pro Schallera s Dalpem je pětiminutový trest za bitku.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 26. Coyle (Niederreiter, E. Staal), 26. Stewart (Eriksson Ek, Zucker), 31. Suter (Dumba, Mikael Granlund), 37. Zucker (Suter, Eriksson Ek), 56. Pominville (Eriksson Ek, Zucker)

Boston Bruins: M. Subban (od 31. McIntyre) – Chára, Carlo, Krug, McQuaid, Liles, C. Miller – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Beleskey, Krejčí, Heinen – D. Moore, Spooner, J. Hayes – Schaller, Riley Nash, Acciari.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter, Dumba, Folin, Brodin, Scandella, Prosser – Parise, M. Koivu, Mikael Granlund – Niederreiter, E. Staal, Coyle – Pulkkinen, Eriksson Ek, Pominville – Zucker, Dalpe, Stewart.

Rozhodčí: Schlenker, O'Halloren – Nowak, Sericolo