Pittsburgh – Florida 3:2 (kon.) | New Jersey – Arizona 5:3 (kon.) | Boston – Minnesota 0:5 (kon.)
Detroit – Carolina 4:2 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 4:3 (2:0 po s.n.) | Toronto – Tampa 3:7 (kon.)
St. Louis – Calgary 1:4 (kon.) | Dallas – Winnipeg 3:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 0:3 (kon.)
San Jose – Anaheim 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Columbus 3:2 (po pr.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Jets nahodili puk směrem na bránu Dallasu, kde ho Lowry dokázal posunout na MARKA SCHEIFELEHO, jenž už měl jednoduchou úlohu poslat puk do zcela prázdné brány. Asistence: Adam Lowry.

58:56
    Winnipeg to ještě zkouší v šesti!

57:40
    Lowry (WPG) trefil Shorea hokejkou do obličeje, takže dostává dvě minuty.

56:18
    Chris Thorburn (WPG) však přehnal svou snahu s napadáním a podrazil Jordieho Benna, takže dostává dvě minuty.

53:36
    Antoine Roussel (DAL) znova dostává dvě minuty za nedovolené bránění, takže si Jets zahrají přesilovou hru.

49:12
    Myers zastavil rozehrávku Dallasu a následně přihrával před zcela prázdnou bránu Scheifelemu, jenže na toho byla jeho přihrávka příliš nepřesná.
    47:27 Tyler SEGUIN - 3:1

47:27
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí hokejisté následně nahodili puk do útočného pásma, kde si ho u pravého mantinelu sebral TYLER SEGUIN, jenž následně vypálil přesně do bližší šibenice Hutchinsonovy brány.

43:48
    Následně ujeli ve dvou na jednoho hosté, kde nakonec Armia nahrával Matthiasovi, jenže tomu přeskočil puk přes hůl.

42:50
    Domácí hokejisté ujeli ve dvou na jednoho, kde nakonec Dowling nahrál Smithovi, jehož bekhendové zakončení Hutchinson vyrazil za svou bránu.
    39:55 Joel ARMIA - 2:1

39:55
    Hostující hokejisté vyhodili puk za bránu Dallasu, kam si pro něj jel Niemi, jenže ten zde udělal velkou hrubici, a tak se zde k puku dostal JOEL ARMIA, který následně dostal kotouč do opuštěné klece Dallasu. Bez asistence.

39:45
    Na druhé straně jel zcela sám na Hutchinsona Jamie Benn, jenž chtěl trefit prostor mezi betony, ale to si hostující brankář pohlídal.

39:28
    Lowry dostal přihrávku za obranu Dallasu a byl sám před Niemim, kterého chtěl překonat kličkou do bekhendu, ale domácí brankář jeho zakončení zneškodnil snad posledním kouskem betonu.

35:58
    Lindy Ruff (DAL) si raději bere oddechový čas.

32:52
    Eaves se z čista jasna objevil až za obrannou Winnipegu a při svém zakončení příliš dlouho čekal až se sám vytlačil za bránu Jets.

32:18
    Seguin dostal nabito na levou stranu a jeho dělovku Hutchinson vyrazil před sebe, kde ještě dorážel Jamie Benn, ale i tohle hostující brankář pokryl.

31:54
    Celou vydařenou sekvenci Winnipegu ukončuje zbytečný faul Lowryho (WPG), který dostává dvě minuty za faul loktem.

29:07
    Puk nyní přeloboval celou obranu Dallasu a dostal se k Thoburnovi, který snad ani nečekal, že mu kotouč přistane na hokejce, a tak podle toho vypadalo i jeho zakončení, které Niemi bez problémů zlikvidoval.
    25:02 Patrick EAVES - 2:0

25:02
    Stars využívají přesilovou hru! Domácí se následně dostali do protiútoku, do kterého se už pustil i vracející se Klingberg, který nejdříve minul prázdnou bránku Winnipegu, zpoza brány zkoušel nahodit Dowling, ale kotouč se nakonec od Hutchinsona odrazil zpět za bránu, kde ho vzal Shore, přihrál mezi kruhy PATRICKU EAVESOVI, a ten už ho poslal do sítě Jets. Asistence: Devin Shore, Justin Dowling.

24:15
    Kde nakonec Gemel Smith vybojoval dvě minuty pro Tobiase Enströma (WPG), jenž jej podrazil, a odjíždí tak na trestnou lavici.

22:50
    Tanev se málem hnal sám na Niemiho, ale John Klingberg (DAL) jej podrazil, a tak si Winnipeg zahraje další přesilovou hru.

19:48
    Antoine Roussel (DAL) ještě na konci první třetiny dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

15:19
    Dallas bude navíc hrát přesilovou hru, protože Patrick Laine (WPG) neuhlídal svou hůl a zasáhl s ní jednoho z domácích do obličeje, za což dostává dvě minuty.
    14:36 Brett RITCHIE - 1:0

14:36
    Domácí hokejisté se dostali do úniku dvou na jednoho, kde McKenzie nahrál mezi kruhy BRETTU RITCHIEMU, jenž se trefil přesně k pravé tyči hostující klece. Asistence: Curtis McKenzie, Devin Shore.

10:03
    Jako první si přesilovou hru zahraje Dallas, když je na dvě minuty za hákování vyloučen Tyler Myers (WPG).

04:21
    Matthias se z zčista jasna objevil za objevil za obranou Dallasu, kam dostal přihrávku od Armii a jeho zakončení dokázal vyrazit Niemi svým betonem.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 15. B. Ritchie (McKenzie, D. Shore), 26. Eaves (D. Shore, Dowling), 48. Seguin – 40. Armia, 60. Scheifele (Lowry)

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Klingberg, Nemeth, Hamhuis, Lindell, Oduya, Jordie Benn – McKenzie, Seguin, B. Ritchie – Jamie Benn (C), Faksa, Eaves – Roussel, Cracknell, Korpikoski – D. Shore, G. Smith, Dowling.
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Hellebuyck) – Stuart, Chiarot, Byfuglien, Enström, Morrissey, Myers – Laine, Scheifele, Wheeler (C) – Ehlers, Perreault, Stafford – Matthias, Lowry, Armia – Thorburn, Burmistrov, B. Tanev.

Rozhodčí: Hebert, Pochmara – Barton, Murray