Nový Jičín – Opava 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 7:5 (kon.)
Technika Brno – Vsetín 2:7 (kon.) | David Servis – Kolín 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Tábor 4:1 (kon.)
Pelhřimov – Havlíčkův Brod 4:6 (kon.) | Písek – Nymburk 1:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 3:2 (kon.)
Bílina – Vrchlabí 4:5 (kon.) | Děčín – Klatovy 2:1 (kon.) | Sokolov – Kobra 2:5 (kon.)
Klášterec nO – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Řisuty – Trutnov 5:7 (kon.)
HC Děčín
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HC Klatovy
Středa 26.10.2016, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ • 10. kolo

59:25
    Švarc dostává dvě minuty za napadení a zbytečně tak oslabuje svůj tým. Medvědi si zahrají přesilovou hru.

56:32
    Martin Zdvořáček se dopustili podražení a už sedí na trestné lavici. Hosté budou hrát v početní výhodě a mají tak šanci strhnout vedení na svou stranu.

46:20
    Medvědi mají šanci strhnout vedení znovu na svou stranu. Uhlík dostává dvě minuty za podražení.

31:38
    A pozor. Medvědi jdou do tří. Václav Racek dostal dvě minuty za podražení a je tu početní výhoda hostů pět na tři.

31:14
    Daniel Volráb dostává dvě minuty za podražení a Klatovy tak mají k dispozici přesilovou hru.

28:59
    Hosté jdou do čtyř. Jan Schleiss inkasuje dvě minuty za podražení.

17:59
    Další početní výhoda pro Děčín. Jakub Slavík dostává dvě minuty za držení a jeho tým se tak bude bránit ve čtyřech.

13:00
    Nyní si početní výhodu vyzkouší také hosté. Vaněk inkasuje dvě minuty za podražení.

05:52
    První přesilová hra pro Děčín. Kokoška zahákoval soupeře a už sedí na trestné lavici.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 8. Racek (Oliverius), 60. Hašek (Zdvořáček) – 33. Švarc (Beneš, Špaček)

HC Děčín: Michajlov (Lavinger) – Vaněk, Saska, Chmel, Zdvořáček, Procházka J., Hucek, Kvaček – Hašek, Volráb, Vacek – Faigl, Oliverius, Racek – Kopta, Sýkora, Zajan – Chovanec, Kment, Vykouk – Patzelt
    HC Klatovy: Štekr (Holub) – Krliš, Švarc, Špaček, Kaňák, Slavík, Leština, Kubík, Kulhánek – Schleiss, Uhlík, Topinka – Beneš, Vavřička, Stráský – Kokoška, Jakubec, Němec – Vlček

Rozhodčí: Škrobák – Votrubec, Ševic