Nový Jičín – Opava 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 7:5 (kon.)
Technika Brno – Vsetín 2:7 (kon.) | David Servis – Kolín 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Tábor 4:1 (kon.)
Pelhřimov – Havlíčkův Brod 4:6 (kon.) | Písek – Nymburk 1:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 3:2 (kon.)
Bílina – Vrchlabí 4:5 (kon.) | Děčín – Klatovy 2:1 (kon.) | Sokolov – Kobra 2:5 (kon.)
Klášterec nO – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Řisuty – Trutnov 5:7 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:6 (2:3, 2:2, 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Středa 26.10.2016, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 10. kolo

Nejlepšími hráči vyhlášení za domácí Miroslav Kopic a za hosty Miroslav Kopic. Ceny předává Renata Marková, opoziční zastupitelka ze sdružení Změna pro Pelhřimov.

To je dnes ode mě vše a někdy příště napočtenou. (20:36:04)

Budu stručný, Havlíčkův Brod vítězí v Pelhřimově 6:4. Domácím ale patří poděkování za bojovnost.

59:11
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, do prázdné dává MIROSLAV TŘETINA. Asistence: Tomáš Semrád.

59:03
    Powerplay!

Bude se hrát 4 na 4.

58:42
    Jiří a Kubát a Petr Kuchta, další duo, kde to dnes jiskří...

58:14
    Marek Hadrava obdržel další desetiminutový trest, když se odvážil komentovat snažení mužů v pruhovaném.

58:14
    Kozlík zblízka nepřekonal Groha.

57:25
    Hosté vysoko napadají a domácím to působí obtíže v rozehrávce.

56:23
    David Vala nesmyslně atakuje Marka Hadravu, domácí útočník se jen ztěžka zvedá z ledu a bolestivě se drží za krk...sudí mlčí.

56:07
    Adamovo nahození prolétlo klubkem těl mimo hostující branku.

55:43

54:57
    Hosté vyhazují.

54:48
    Zámek...

54:31
    Nepřesný pas končí zakázaným uvolněním a hra se vrací před Groha.

54:08

53:46
    Novák vyráží špičkou hole pokus Filipa Kasalého.

53:43
    Sekání a dvě minuty pro Miroslava Třetinu.

53:23
    Zámek...

53:03
    Rebelové se zatím nemohou dostat do pásma.

51:27
    Domácí sbírají poslední zbytky sil a snaží se o vyrovnání, to zatím nepřichází.

50:25
    Tyčka zvoní za Grohem.

49:34
    Rozhodčí nejprve signalizuje vyloučení domácího hráče a pak verdikt odvolává...

48:45
    Třetina drsně atakoval Adama a skončil bez trestu...je to vůbec možné? Dnes rozhodčí utkání nezvládá...

48:05
    Pokus Martina Hadravy jen tak bez teče prolétl hostujícím brankovištěm.

47:51
    S šancí Plachého si Novák poradil.

47:26
    Lacina pálí od modré, ale pouze do lapačky domácího brankáře.

46:10
    Útoky domácích naráží na obranný val Rebelů.
    Změní se dnes pořadí v čele jednotlivých skupin 2. lig?

43:15
    Hákování a dvě minuty pro Patrika Přidala.

42:51
    Votápek minul zařízení.

42:40
    Novák raději uklidil před dotírajícím Bezděkem puk do své výstroje.

42:03
    Adam také ztroskotal na Novákovi. Domácí ale vstoupili do třetí třetiny aktivněji než hosté.

41:09
    Port z první netrefil puk ideálně a navíc zlomil pracovní nástroj.

40:28
    Votápek ve slibně rodící se šanci, ale hostující obrana stála připravena.

40:01

Na zápas se přišla podívat také legenda pelhřimovského hokeje Martin Tecl.

Nasazení, souboje, branky, emoce – to všechno má zatím duel Ledních Medvědů a Havlíčkova Brodu – pomalu končí pauza před třetí třetinou a hráči vjíždějí na led před vyvrcholením dnešní bitvy.

Ve druhé třetině nejprve domácí otočili výsledek a dostali se do vedení, v závěru třetiny si Rebel bere vedení zpět. Zajímavý zápas bude gradovat ve třetí třetině, která bude začínat cca v 19:55.

40:00

38:54
    Novák chytá šanci Kopice.

38:33
    Osobní desetiminutový trest pro Marka Hadravu, nervy tečou...

38:09
    Po delší době opět v plném počtu na obě strany.

37:59
    Hosté si berou vedení zpět, před Grohem se prosadil DAVID KOZLÍK. Asistence Filip Navrátil a Filip Beneš.

36:09
    Groh chytá šanci Brodu, ale ve stejném čase dvě minuty pro Petra Votápka za sekání.

34:16
    Libor Bezděk řádně naložil Třetinovi, domácí útočník 2+2, Třetina pouze dvouminutový trest.

32:51
    Endál má "povídavou", ale rozhodčí měnit svůj verdikt nebude.

32:51
    Brod jde do tří. Dvě minuty pro Kryštofa Kulhánka za sekání. Tlak domácího celku zatím branku nepřinesl, tak uvidíme co předvedou domácí borci nyní. Ještě dvě minuty pro Davida Valu za krosček.

32:08
    Zámek...

31:37
    Zámek...ale hosté o pár vteřin později vyhazují.

31:35
    Hákování a dvě minuty pro Davida Kozlíka.

30:30
    Přidal sám před Grohem, nedává.

29:10
    Domácí se snaží o rychlou odpověď, ale musí si dávat pozor na rychlé protiútoky hostů, Rebelové opět cítí kořist.

28:02
    Ale klasickou přesilovku již hosté využívají, z kruhů vypálil LUKÁŠ ENDÁL a nemýlí se. Asistence Luboš Voříšek a Tomáš Semrád.

27:18
    Vysoká hůl a dvě minuty pro Vladimíra Porta.

27:07
    4 na 4.

26:52

26:40
    Zámek...

26:36
    Tomáš Semrád z první trefil hruď domácího muže s maskou.

26:18
    Zámek...

26:14
    Luboš Voříšek nadvakrát proti skvělému Grohovi neuspěl.

26:04
    Zámek...

25:58
    A další trest pro domácí tým, dnes je to hodně emotivní. Dvě minuty pro Aleše Hájka za napadení.

25:27
    Plachý vyvezl puk a cestou k bráně byl faulován, pykat jde Jakub Lacina za hákování.

25:08
    Filip Kasalý dvě minuty za krosček.

25:00
    Groh tváří v tvář Přidalovi na jedničku.

24:45
    První lajna Rebelů se tlačila k vyrovnání, ale Groh se překonat nenechal.

24:27
    Další rojení Ledních Medvědů před Novákem, ten raději přerušuje hru.

23:50
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Tak to je obrat! MIROSLAV KOPIC se procpal až před Nováka a pod jeho betony protlačil puk do sítě. Asistence Tomáš Plachý.

23:00
    Martin Hadrava vybojoval v pásmu puk, ale yl trochu dezorientován a nestačil akci dokončit.

22:41

22:18

Domácí vyhazují a jsou ve čtyřech – Votápek z první minul hostující branku.

21:06
    Zámek...

Střídání u Rebelů, do branky jde Čeněk Novák.

20:51
    MIROSLAV KOPIC ujel v oslabení a střelou nad betony zavěsil. Bez asistence.

20:41
    Filip Kasalý a dvě minuty za hrubost.

20:23
    Panec měl problém se skákavým pukem v jeho brankovišti.

20:18
    Nedovolené bránění a dvě minuty pro Kryštofa Kulhánka.

20:01

Úvodní dvacetiminutovka začala z pelhřimovského pohledu hodně špatně, Havlíčkův Brod odskočil na tříbrankový rozdíl, který ale parta okolo Jana Dvořáka dokázala eliminovat a nyní vedou hosté pouze těsným rozdílem. Uvidíme, co přinese druhá třetina, která začne cca v 18:51.

20:00

19:47

19:33

19:25
    Podražení a dvě minuty pro Tomáše Plachého.

19:00
    Zámek...domácí vyhazují.

18:50
    Offside zastavuje snahu Rebelů o průchod do pásma.

18:30

18:11
    Kuchta v objetí s Richardem Adamem, oba již míří na nějaký ten okamžik na trestnou lavici.

18:00
    Zámek...

17:40

17:33
    Vysoká hůl a dvě minuty pro Jiřího Kubáta. Vysoká hůl.

16:45
    Marek Hadrava našel bratra Martina, ten pro změnu nalezl výstroj Pance.

16:14
    Tak jsem to s tou hluchou pasáží trochu zakřikl, nyní se hraje útočný hokej na obě strany a brankáři se nenudí.

15:39
    Třetina testuje pozornost domácího brankáře.

15:26
    Plachý mířil mezi betony Pance, ale na zakončení měl minimum času, neuspěl.

15:01
    Michálek protáhl Grohovo rameno.

14:23
    Martin Hadrava hledal na brankovišti bratra Marka, spolupráce H+H tentokrát nezafungovala.

14:00
    Vidíme hru převážně ve středu hřiště, oba celky se nyní příliš do šancí nedostávají.

12:26
    Přidal se hnal do zakončení, domácí obrana skvěle zafungovala. O pár vteřin později Přidal minul skákající puk, jinak by pravděpodobně pálil na prázdnou branku.

11:58
    Endál pálí, Groh kryje.

11:43
    PETR VOTÁPEK ve vlastním pásmu vybojoval puk a před Pancem nezaváhal. Asistence Dominik Kasalý.

11:16
    Kuchta mířil na lapačku Groha, ten jeho pokus s přispěním štěstí vyrazil do bezpečí.

10:18
    Domácí najednou ožili, Plachý tvrdě pálí nad hostující klec.

08:58
    Domácí snižují, zblízka se prosadil FILIP DOLEŽAL. Asistence Liridon Dupljaku a Dominik Kasalý.

08:11
    TOMÁŠ SEMRÁD objel domácí branku a po ledě zavěsil. Asistence Petr Kuchta a David Vala.

07:27
    Domácí včas nevyhodili z pásma a přišel trest. Ve skrumáži před Grohem se prosadil LUKÁŠ ENDÁL. Asistence: Tomáš Chlubna a David Vala.

06:10
    Plachý se protáhl za hostující obranu až do zakončení, jeho bekhendový blafák si Panec pohlídal.

05:37
    Hosté i nadále ve vysokém tempu, jejich napadání dělá domácím problémy, Pelhřimov se do šancí dostává zatím velmi pomálu.

04:43
    Hosté využívají přesilovku, jmenovitě JAKUB LACINA. Asistence Filip Navrátil a Filip Beneš.

04:12
    Martin Hadrava pěkně protáhl Pance, ten puk vyrazil, ale dlouho to vypadalo, že skončí za hostujícím brankářem.